Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özel olan maskeleri ve şapkaları aldığınızda sağ tarafta ismi beliriyor. Maskelerin ve şapkaların hepsi kalıcı değil, bazılarını çıkardınız mı bir daha istediğiniz vakit takma şansınız olmuyor. At eğeriniz dolu olabilir, bir de gidip gardıroba bakın, bazen orada beliriyor eğer dolu olduğundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Onur seviyesi. Gri bölge onur, kırmızı bölge onursuz bölgesidir.
    Tesekkurler bir sey daha sorucam auto save i kapattim ama hala elle save yapamiyorum kilitli gorunuyor cozemedim save olayini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Oyunda aim assist kullanıyor musunuz?
    Kapatmadim ben l2 r2 ile ates ediyorum elle aimi hic beceremedim belki de ilk konsol deneyimim oldugundandir.

• Legendary hayvan ölünce geri respawn olmuyor mu ? Legendary kunduz skin'i suya düşürdüm gitti geri spawn olmadı.

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Hayvanı öldürüp derisini ve diğer parçalarını kaybederseniz derisi Trapper'a diğer parçaları Fence'e gidiyor.
  • lothraine kullanıcısına yanıt
    Görev sırasında görev bölgesinde veya olay yerine yakın olursanız save yapmaz.

• Bende de öyleydi ama malesef öyle olursa opsiyonel honor görevlerini yapılmıyormuş galiba şuan iyi bir kovboy olmaya çalışıyorum.
  • RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

Gezintiye cıkayım dedim yüksek kayalara tırmana tırmana böyle bişey buldum nedir neyin nesidir çözemedim figürleri deftere filan da çizdik bunu haritada da belirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 5 Kasım 2018; 22:33:50 >

• epica06 kullanıcısına yanıt
    Dolar düşüyor daha çok düşer.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Ben yeni basladim bugun ama artik iyi adam degilim oyunlarda. Bu zamana kadar lutfen beni oldurme serbest birak diyenleri biraktik da ne oldu ? Artik kasabada iyilik yapan ama tenhada her turlu pisligi yapan biriyim

Soyuyorum tehdit ediyorum sonra da gorunmeyecek yerlere atiyorum.

Oyun baya guzel olmus Westworld dizisindeki gibi takiliyorum resmen siyah sapka takicam yakinda

• Az önce senaryoyu bitirdim, kesinlikle yılın oyunu. Açık dünyada hikaye anlatımı konusunda Rockstar bir kez daha rakipsiz olduğunu kanıtladı.

Fakat kusursuz, 10/10 diyemem. Evet oyununun şuana kadar ki oyunlar arasında en iyisini yaptığı bir çok şey var hatta fazlasıyla var fakat "bence" eksileri de var.

Oyuncuyum diyenin deneyimlemesi gereken bir oyun. Fırsat bulursam + ve - düşüncelerimi dile getiririm bi ara.

Şimdi PS Now abonesi olup RDR 1'e mi girişsem diye düşünüyorum.

Keşke oyunun sonunda Arthur ile takılma imkanı verse. Ben acayip ısınmıştım Arthur reise. Toprağın bol olsun koca yürekli adam.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    hocam ben psnowda rdr1 oynadim bağlantin ne kadar iyide olsa pek tat vermiyor görüntü ve lag olarak.yakin zamanda rdr1 remastered gelcek buyuk ihtimal

• Öyle bir bilgimi var, kendi görüşünüzmü hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Hayvanı öldürüp derisini ve diğer parçalarını kaybederseniz derisi Trapper'a diğer parçaları Fence'e gidiyor.
    Trapper'a satış için açılan inventory listesimde görünmüyordu doğrudan teslim edilmiş olarak gidiyor o zaman. Kunduzla yapılan giysi varsa bir bakayım oradan anlarım teşekkürler bilgi için.
  • Arkadaslar ayinin derisini kampa getirdim bunu kime satabilirim 450 dolarlik ati almak istiyorum.

• stranger görevleri çok hoşuma gidiyor yahu 4. bölümde kaldım çok sarıyor stranger görevleri onurumu nerdeyse %80 ne çektim devam devam
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Rdr 1 rematered gelmesi sadece Pc için gelirse mantıklı olur bu saatten sonra. İlk oyun 2010 da çıktı. Bu nesil ilk defa Xbox ve Ps4 ile tanışan kullanıcıları yok sayıp Rdr 2 çıkmadan Rdr 1 remastered yapayıp sadece Pc ye yaparlarsa o da saçma olur. Bence gelecekse Rdr 1 remastered gelmesi için en doğru zaman Rdr 2 ile beraber gelmesiydi. Hem geçmiş nesilde oynamayan oyuncular oynayacaktı, hemde PC tarafına yeşil ışık daha kuvvetli yanacaktı.

Rockstar bu belli olmaz, PC tarafının gönlünü almak için hafif elden geçmiş bi versiyonu ile Rdr1+Rdr2 şeklinde gelebilir.

EDIT: gerçi şimdi düşününce Xbox tarafında geriye dönük uyumluluk sistemiyle Rdr 1 oynanılıyor. Ps tarafında da PS Now ile bir şekilde oynanılıyor. Böyle düşünüldüğünde pek gerek yok mecvut nesil için Remastered yapmaya. Sadece Pc tarafına gelmesi daha olsası. Geç gelip gönül alır Rdr 1 remastered ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 6 Kasım 2018; 0:49:18 >

• Hazine haritaları en çok keyif aldığım içerik oldu. İndiana Jones gibiydi, gizlenmiş altınları belirsiz bir ipucuna bakarak arayıp bulmak çok zevkliydi. Umarım online'da aynı içerik olur. Sonrasında ise acvılık. Başlı başına avcılık oyunlarında bile bu kadar detay yok muhteşem. Klasik country radyosu açıp ava çıkıyorum böyle bir keyif olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.