Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O iki eleman bir kaç kamptan sonra yine karşıma çıkmıştı. ozaman sana demiştik vs atar yaptılar baktım silah çekiyor direk indirdim. Silah sesine de avcılar belirdi birden kampı toplayıp hemen kaçtım.

Efsane oyun ya çok acayip şeyler oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozgurkanar O kullanıcısına yanıt
    Keşke. En tatli bölüm 3. sanirim göl kenari. orada kalip takilmak isterdim. teşekkürler cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Yüzde 90 pc ye çıkacak olması ve bu kadar detayı okuyarak beklemek bence daha guzel hocam.Biz ps4 oyunculari olarak ne kadar cok inanip guvensekte hep aklimizin bir ucunda tek bir gameplay bile gorememenin hüznü vardı.Fakat siz en azindan 10 numara bir oyun oynayacağınızı bilerek bekleyeceksiniz.Ve de binlerce detayı okuyarak Tatlı bir sabirsizlanma olacak :))

Alıntıları Göster
    Söylediğin gibi çok keyifle takip ediyorum burdan , bu tarz bilgilendirmeler güzel oluyor.

Hiç spoilere filan girmeden şurda şu var karakterin tepkileri şurada şu şekilde gibi anlatımları valla ne yalan söyliyeyim okurken keyif alıyorum.

Daha oynamasam bile ben bile hayretler içinde sizleri dinliyorum.

Teşekkürler herkese.

• Teslim olduğumuz zaman silahlar vs gidiyor mu arkadaşlar bazen şehir içinde olay çıkıyor, büyütüp tonla bounty ödüyorum ?

• Bir sürü görev yapıyorum chapter 3 teyim onur puanı fullemeye çalışıyorum. Az önce bir arabayı kurtardım + puan aldım. Şimdi göreve giderken bomboş yolda sinematik görüntüden çıktım onur puanım birden aşağı hareket etti bunun sebebi ne olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Harita Sembolleri, Çete Üyesi İstekleri ve Kıyafetler ve Görünüm başlıklarını konuya ekledim. Akşama bir veya birkaç başlık daha ekleyeceğim.
    Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Bu konuları nereye ekliyorsunuz nereden takip edebiliriz?

• Bir göreve giderken yolda rakip çetenin gezici kampını buldum.
    4 kişiler zaten, kafalarına attım dinamiti, sağ kalanları da harcadıktan sonra,
    güzel güzel ütüyorum(loot) cesetleri, daha kamp alanına bakmadım.
    Oyalanıyorum ben, nasıl olsa temizledim ya bölgeyi.
    Pat çeteninin diğer elemanları geldi,
    "Ne oluyo lan!" diyemeden çivilediler beni olduğum yere.

Yine böyle sıcak bir yaz günü, kelle avına çıkmışım,
    Neyse çok sıkmayayım sizi, indirdim lavuğu..
    Attım atın arkasına cesedini, gidiyorum teslim etmeye,
    bir grup şerefsiz, haydutun cesedini çalmaya çalıştılar.
    Yok o yük sana ağır gelir, o kadar parayı sen harcayamazsın falan.
    Olm "honor" kasan adamım, bulaşmayın işte.
    Ama yook, bende gerekeni yaptım tabii ki..

Yan görev var, yan görev var.
    Yenilikleri neler diyen bir arkadaş vardı, ona da selam olsun.

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Farketmeden birine çarpmış ya da yardım bekleyen birini farketmemiş olabilirsin.
  • Bu konudaki kullanıcıların yaş ortalaması 12 falan sanırım yada oyundan zerre anlamıyorlar. Zevk ve renk meselesi tabiki olacak ama şu oyuna kötü diyen gitsin b*kuyla oynasın.

• pc oyuncusu olmama rağmen yorumlarınızı keyifle takip ediyorum bizde bu şekilde bakıyoruz

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

O iki eleman bir kaç kamptan sonra yine karşıma çıkmıştı. ozaman sana demiştik vs atar yaptılar baktım silah çekiyor direk indirdim. Silah sesine de avcılar belirdi birden kampı toplayıp hemen kaçtım.

Efsane oyun ya çok acayip şeyler oluyor.

ben av yapmıştım, trapper a dönmem lazımdı o yüzden tekrar gitmedim oralara ama doğrudur

acayip ya cidden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben 30 tane sattım fence ye 15 bin dolarım oldu daha chapter 2 nin başlarındayım
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    BlackJack

Hangi kasabada olduğunu hatırlamıyorum ama birinin salonunda oynanıyor. Otel ve banyonun salonun içinde olduğu yerlerden birisi, bulamazsanız bir mention atın akşam oynarsam bakıp yazarım.
  • Arkadaşlar arada insanlar gelip bana soyulacak evleri tarif ediyorlar fakat harita da belli olmuyor sadece işte şuranın doğusunda veya batısında kalıyor gibi açıklama çıkıyor işaret flan yok onları nasıl yapacağız? Birde harita da Doğuyu batıyı gösteren bi işaret var mıdır?
  • lorenzen L kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ödeme noktasına gidince ikisini ayrı ayrı ödeyeceksin. İkisini bir arada ödemek zorunda da değilsin. Para olunca önce birisini sonra birisini de ödeyebiliyorsun.
  • Arkadaşlar online modu nasıl olacak bilgisi olan var mı? Normalde pek online oynamayı sevmiyorum, tek kişi online oynamak zevk verir mi? Oyunu bitirdim de satıp satmama konusunda kararsız kaldım.

• Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Annesburg da diye hatırlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • “oyunun sonuna ne alaka ya neden öyle oldu ki?” diyen kime sorsam 1. oyunu oynamamış

maalesef sonu onlara hiçbir anlam ifade etmeyecek :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valentine kasabasinin yakinlarinda bir inşaat var,ev gibi bir şey yapiyorlar,rastgele oradan geçerken beni çağırdılar ve benden birşeyler istediler...100 dolar bagis yap veya git getir seçeneği çıktı,ben git getiri sectim adam bana tarif etti ama su an bulamiyorum,haritada herhangi bir ibare de yok,hatirladigim kadariyla at arabasi bulup birseyler yukleyecegim insaat icin ama haritada yerini bulamiyorum,bu olayla ilgili bir bilgide yok optionsta falan,bu anlattigim gorev falan degil oradan gecerken rastgele olan birsey..bilen varsa yardimci olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Newintown -- 5 Kasım 2018; 18:34:10 >
  • defected kullanıcısına yanıt
    Hacı sen oyunun sonuna çok takılı kaldın, oyunların adı Redemption olunca böyle sonların olması normal, rdr 3 sonuda böyle olacak şimdiden spoiler veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 5 Kasım 2018; 18:39:16 >
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.