Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O günkü ruh halime bakar ama o zamanlarda pek iyi adam olmak zor sanırım. Feleğin çemberinden geçmemk gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci07

O günkü ruh halime bakar ama o zamanlarda pek iyi adam olmak zor sanırım. Feleğin çemberinden geçmemk gerek.
    hayır hırsızlık , kötü adamları öldürmek gibi şeyleri gözünü kırpmadan yaparsın ama insanın bir kırmızı çizgisi olmalı.

ben o adamlık çizgisini bozmadan oynamaya çalışıcam.

oyun çok sararsa ikinci sefer başlarsam kötü adam için oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hayır hırsızlık , kötü adamları öldürmek gibi şeyleri gözünü kırpmadan yaparsın ama insanın bir kırmızı çizgisi olmalı.

ben o adamlık çizgisini bozmadan oynamaya çalışıcam.

oyun çok sararsa ikinci sefer başlarsam kötü adam için oynarım

Alıntıları Göster
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum bakalım iyi ve kötü olmak etkileyecek mi oyunu.

• oyunun ortalama oyun süresi kaç saat olur
    bir bilgi var mı ?
  • smelly cat kullanıcısına yanıt
    yok kesin bilgi
    rpg türüne kayacağı için bolca soru işareti gibi görevlerle 100 saati bulur tüm ana ve diğer görevleri yapmak bence
    gta 5 bile 50 saat sürüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: smelly cat

oyunun ortalama oyun süresi kaç saat olur
    bir bilgi var mı ?
    Tüm yan görevler ile birlikte 100 saat rahat. Fakat oyunu baştan sona 2 kez oynamayı düşünüyorum ben. Bir iyi,bir kötüyü oynayacam. O zamanda iki katıda çıkar...

Online ı hiç saymıyorum. O beklediğim gibi çıkarsa 1000 saati görürüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 10 Ekim 2018; 13:12:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadını bağlayıp tren raylarına bırakacak onursuzlar artıya çöksün

• Ben de ilk oynayışımda West World'teki Will gibi oynamayı düşünüyorum sonra belki Teddy'ye dönerim
  • Hayvanları öldürüp derilerini yüzeceğim. Çok kan akacak çok

• 26 ekimde andrea bocelli'nin yeni albümü'de çıkıyormuş.

çifte bayram oldu şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 9 Ekim 2018; 14:22:31 >
  • Red Dead Redemption 2'de mini haritayı kapatırsanız görev veren NPC'lerin diyalogları değişecek - sizi göreve götürecek yolu ve yol üstündeki önemli noktaları daha detaylı anlatacaklar.

Harika bir detay.

• Red Dead Redemption 2'de mini haritayı kapatırsanız görev veren NPC'lerin diyalogları değişecek , sizi göreve götürecek yolu ve yol üstündeki önemli noktaları daha detaylı anlatacaklar.Yani mini harita da bütün görevlerin yerlerini gösterecek. Eğer harita kapalı olursa NPC ler yeri ayrıntılarıyla tarif edecek.Bunun anlamı Ağır ingilizceniz olmasa da harita açık ise görevleri rahatlıkla yapabilirsiniz

• Hiç birşey yapamıyorsanız ingilizce altyazıyı açıp google ile çevirin yine görevi yaparsınız

• Oyun sahip olduğu detaylarla önümüzdeki 1 yıl bizi götürecek gibi gözüküyor açıkçası çok büyük beklenti içindeyim bu konuda hayal kırıklığına uğrayacağımı da sanmıyorum zaten rockstar bizi ne zaman üzdü ki
  • 1=RDR1 PC’ye çıkmadı.
    2=RDR1 Remastered olmadı PS4’e.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler yeni oyun yakinda cikiyorda. Bu ilk oyun ps3 zamaninda kutulu olarak aldigim halde qcipta iki dikidik dikidik yapmadim ve öylece sattim gitti.

Yeni oyuna kadar psnow dan oynama sansim var lakin yeni bebek derken vakit kalmiyor.

Acaba ilk oyun ile bi baglantisi var mi ki ikinci oyunun.?

Dogru bilmiyorum yine forumda gözune carpti ilk oyundaki herifin oglu filan diyerekten.

Ne önerirsiniz . Ilk oynamadan ikinciye baslama konusunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

1=RDR1 PC’ye çıkmadı.
    2=RDR1 Remastered olmadı PS4’e.

3: Max Payne 3 PS4 e gelmedi
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Gta v tüm görevleri %95 ni yaparak 30 saatde doya doya bitirmiştim, rdr2 için 100 saat abartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 9 Ekim 2018; 19:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Gta v tüm görevleri %95 ni yaparak 30 saatde doya doya bitirmiştim, rdr2 için 100 saat abartı.
    tebrikler
  • oyunun ana görevler + yan görevler dahil 50-60 saat civarı olmasını bekliyorum ben

aşağısı üzer. ama bundan yukarısı da abartı olabilir.

sonuçta online ile de devamlılığı sağlama istiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.