Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jnsvmli

Red Dead Redemption 2 Wallpaper pack umarım beğenirsiniz arkadaşlar.

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

PS4 de arkaplan resmi nasıl değiştiriliyor ?

• Buyuksub Rockstar dunyanin en iyi oyun firmasi
    PC ye gelmemesi ayri guzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun PC'ye cıkmayınca MS ve Sony size para mı ödüyor? Bu kada körü körüne konsolları savunmanızı anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske uncharted gibi ilk basta remastered yapsalar. Yenisi gelene kadar onu oynardik.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

PC fanboylar kudurmuş yine Prim vermeyin şu trollere

Cidden hiç tartışmaya girmeyi sevmem ama çok kez söylenmiştir bide ben söyleyeyim çoğu pc oyuncusunun konsolu vardır yani sizin deyiminizle "pcciler" de oyunu oynayacak amaç oyunu daha iyi grafiklerle sınırlama olmadan oynamak bunu anlamıyorsunuz oyunu oynayamayacagiz diye uzulmuyoruz oyunu pc de oynayamayacagiz diye üzülüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Oyun PC'ye cıkmayınca MS ve Sony size para mı ödüyor? Bu kada körü körüne konsolları savunmanızı anlamıyorum.

Aslında kimse körü körüne savunmuyor. Bende iki platformda var. Ancak çıkıp Pc master race,konsolda oyun mu oynanır,yok işte klavye mause varken konsolda oyun mu oynanır tarzı konusmalar olunca konsol sahipleri otomatik savunmaya geçiyor. İki tarafta abartıyor,saçmalıyor açıkcası. Yapımcı firmalara gelirsek konsolda korsan olmaması dolayısıyla satışların fazla olması ve optimizasyon daha kolay olduğu için konsola yöneliyolar genelde. Rdr ilk oyunu yeni grafiklerle pc de oynamak isterdim.

• Haklısınız.

• Madem PC Master Race çok süper bir şeyse, neden PC'ye çıkmıyor diye üzülüyorlar ki?

PC Master Race ne kadar süper lan...

Sanki birinci oyunu oynadılar da, şimdi de numara çekiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Ekim 2016; 23:08:25 >
  • Oglu, Marston'un ocunu alsin baska birsey istemiyorum. Umarim hikaye boyle olur.
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

İlk oyunun sonunda alıyoruz zaten babamızın öcünü?

Edit: Hayvan gibi spoiler vermiş olabilirim Ama önceki oyunun oynamayanlarda (7 sene olacak...) bir zahmet devam oyunun konusunda spoiler yediklerine üzülmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 19 Ekim 2016; 16:02:17 >
  • Spoiler vermeyin arkadaşlar RDR'yi oynamayanlar vardır mutlaka ya da spoiler içine alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Ekim 2016; 23:20:34 >
  • Yerimizi alalım bu konu baya değerlenecek. Baksanıza daha videosu gelmeden mobilde 11 sayfa olmuş. Oyun çıkınca ne olur Allah bilir

• Efsane geri döndü...

• hee aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Yerimizi alalım bu konu baya değerlenecek. Baksanıza daha videosu gelmeden mobilde 11 sayfa olmuş. Oyun çıkınca ne olur Allah bilir

Oyun çıksın Goty si garanti, God of war için kötü oldu bu ama ben hala 2018 başına erteleneceğini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Beklentiler çok yüksek umarım karşılığında şaşırtmazlar bizi (Mafia 3 sonrası hafifte olsa tırsma var ). Umarım ilk oyun gibi bir şaheserden sonra,yine unutulmayacak bir yapım kazandırırlar oyun dünyasına.

Rockstar'ın oyunu balon çıkmaz
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    SONY öyle bir şeyden söz etmedi bile PS4 Pro ile PS4 oyunları çalışacak update ile çalışacak 4K tv ile 4k mı o net anlaşılmadı... Pro düşmanlığını neye borçlusun?
  • Türkçe altyazı yakışır bu oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 19 Ekim 2016; 1:01:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Keske uncharted gibi ilk basta remastered yapsalar. Yenisi gelene kadar onu oynardik.

Bekliyorum böyle bi hamle açıkçası

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.