Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asus1981

Katiliyorum ama kendi oyuncu kitlesini üzüyor ...Ne var şöylebir 3 dakikalık gameplay görsek. ..Tamam güven baska birsey ama Oyuncu kitlesini de bir nebze düşünmek gerekir bence

Alıntıları Göster
    Izlememeniz daha guzel. Oyunun cok iyi olacagi belli. Aldiginizda karsinizda gorun nasil bir sey oldugunu. En guzel deneyimlerden biri olur bu sekilde. Sadece rdr degil, kaliteli olacagini bildiginiz hicbir oyunun gameplayini izlememek gerek. Oyunu acip ilk karsinizda gordugunuzde muthis bir deneyim oluyor. Gta 4 de boyle rockstar tek bir gameplay sizdirmadan cikmisti gta 4. Efsane bir seydi. Umarim rdr den de video sizdirmaz rockstar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Temmuz 2018; 18:51:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Izlememeniz daha guzel. Oyunun cok iyi olacagi belli. Aldiginizda karsinizda gorun nasil bir sey oldugunu. En guzel deneyimlerden biri olur bu sekilde. Sadece rdr degil, kaliteli olacagini bildiginiz hicbir oyunun gameplayini izlememek gerek. Oyunu acip ilk karsinizda gordugunuzde muthis bir deneyim oluyor. Gta 4 de boyle rockstar tek bir gameplay sizdirmadan cikmisti gta 4. Efsane bir seydi. Umarim rdr den de video sizdirmaz rockstar.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum hocam.

Eskiden gameplay falan bilmez oyunları yükler açardık, her oyun sürpriz olurdu. Kimisi beklentimizin çok üstünde kimisi çok altında kalırdı. Bu da böyle olsa keşke

• Ben katılmıyorum öyle şey mi olur ne olduğu belli olmadan neden para verip alalım oyunlar 5 TL olduğu dönemlerde kaldı o zaman sadece resmi vardı ona göre alırdık bilmeden sonra bakardık iyi şimdi öyle mi indirimli alsan bile en iyi ihtimalle 100tl ye yakın paran gidiyor bilmediğim görmediğim oyuna neden bu kadar para vereyim bazı oyunlar fragmandan gameplay dan anlaşılıyor kimisine o tarz oyunlar hoşuna gider alırsın hoşuna gitmezse almazsın bu oyun icin diyorsanız dediğiniz gibi olur

Çok oyun var oynamadığım gameplay bakıyorum bu oyun bana göre değil diyorum almıyorum

Watch dogs vardı 1.oyun güzeldi 2.oyunu alacaktim gameplay filan baktım aksiyon çok azdı ilk oyuna bende almaktan vazgeçtım

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar endişe ediyorsanız oyun çıkar çıkmaz videolar incelemeler YouTube'a düşer. O incelemelere göre bakarsınız ona göre alırsınız oyunu.

Adamlar asla ama asla gameplay yayınlamayacak demiyorlar ki.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden PC'nin faydaları işte. Bakıyorsun malum ortamdan ediniyorsun çok hoşuna gittiyse imkanlar varsa steam'den oyunu orjinal alıyorsun. Fakat PS4'de bu durumun yok he anca oyun çıkınca fikir edinirsin Youtube'dan başka çare yok.

Fakat şöyle bir şey ki Rockstar oyunlarının bu zamana kadar kötü çıktığını görmedim ben hepsi birbirinden güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

İşte bu yüzden PC'nin faydaları işte. Bakıyorsun malum ortamdan ediniyorsun çok hoşuna gittiyse imkanlar varsa steam'den oyunu orjinal alıyorsun. Fakat PS4'de bu durumun yok he anca oyun çıkınca fikir edinirsin Youtube'dan başka çare yok.

Fakat şöyle bir şey ki Rockstar oyunlarının bu zamana kadar kötü çıktığını görmedim ben hepsi birbirinden güzeldi.
    Bu oyun icin demiyorum genelde bakmadan alınmaz ne tarzda bir oyun benim zevkime göre mi değil mi bilmem lazım Need for speed payback mesela çoğu kişi mobil oyunu dedi o tarz oyunu severim bu oyunu hiç görmesem yoruma bakarak almasaydım bu kadar zevkli bir oyunu kaçırmış olacaktım özellikle polis den kaçmak zevkliydi

Tabi bunlar kişiye göre değişir

Buna benzer bir sürü örnek verebilirim

Pc de fark etmiyor oyunu indiriyor bakıyor kötüyse siliyor kaybedecek hicbirseyı olmuyor

Ps4 de dediğin gibi durumlar farklı

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Zaten ben çıktığı gün oyun almıyorum bekliyorum indirimleri o zaman alıyorum daha çok oyun oynamış oluyorum o zamana kadar zaten videosunu ilk bölümünü filan görürüm

Yukarıdaki yapılan yoruma katılmıyorum o yüzden yazdım

Tabiki oyun güzel çıkacak ben genelleme yaptım

Örnek verecek olursam Sony ps4 özel çıkardığı oyunların %95 güzel oyunlar oluyor bu firmada güzel oyunlar yapıyor orası ayrı konu

• Bir spoiler olmadıkça 10 saatlik bir oyundan 1 dakikalik bir gameplayin ne oyuncuya ne de firmaya hic bir zararı olmaz..Aksine oyun cok kaliteli ise o gameplay sayesinde belki daha cok onsiparis gecilecek.Rockstar iyi firma oyunlari da muthis ama milyonlarca oyuncuyu bence 1 dakikalik bir gameplayden mahrum etmemeli.Tabi bu şahsi fikrim

• Gameplay i oyun çıktığında görücez heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu adamlarda böyle yapacak bişey yok,ser verip sır vermiyorlar.
  • us psnden 240 tlye oyunu arkadaş ile beraber aldık 3 4 ay önceden hiçbir oyuna para yatırmazdım

rockstar a güvenim tam oldugu için şimdiden ön sipariş verdik kaliteli bir oyun çıkacağına inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Bir spoiler olmadıkça 10 saatlik bir oyundan 1 dakikalik bir gameplayin ne oyuncuya ne de firmaya hic bir zararı olmaz..Aksine oyun cok kaliteli ise o gameplay sayesinde belki daha cok onsiparis gecilecek.Rockstar iyi firma oyunlari da muthis ama milyonlarca oyuncuyu bence 1 dakikalik bir gameplayden mahrum etmemeli.Tabi bu şahsi fikrim
    adamların umrunda değil, ister paylaşsınlar ister paylaşmasınlar oyun gta 5 gibi yıllarca en çok satanlardan düşmeyecek zaten

kasmaya ne gerek var diye düşünüyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

us psnden 240 tlye oyunu arkadaş ile beraber aldık 3 4 ay önceden hiçbir oyuna para yatırmazdım

rockstar a güvenim tam oldugu için şimdiden ön sipariş verdik kaliteli bir oyun çıkacağına inanıyorum
    Oyun 60 USD değil mi. Nasıl aldınız 240'a. Çıktığında dolar kuru 4.6 'ydi. Ben 270 verdim 😀

Bilmediğimiz bir yöntem mi var...

• sertace kullanıcısına yanıt
    bende 60 dolar olarak aldım zaten forumda psn dolar kodu satanlar var ordan alınca uyguna geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Temmuz 2018; 23:43:3 >
  • Dolar şöyle 4liraya kadar inse keşke şu aralar önsipariş işlerini hallederdik.

Lakin en son 4,58di 4,61 olmuş bekledikçe zarar ediyoruz

• Vahşi batıya sabırsızlığımdan call of juarez gunslinger indirdim pcye oynuyorum.
    oynamayana tavsiye ederim çok güzel oyundur. Türkçe yaması da mevcut
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Türkçe yama Steam uyumlu mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Gameplay i oyun çıktığında görücez heralde
    Rockstar'dan şüphen mi var?
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Şüphem yokta merakım var oyuna karşı :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyumlu hocam

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.