Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende gtx 1080 var. 7200'e toplamıştım. 6600k, 2k monitör,ssd 240. Ben topladım birkaç ay geçmeden dolar yükselişe geçmişti. Ekran kartını da 2 bine almıştım indirimle.
  • al benden de o kadar
  • The-Gun T kullanıcısına yanıt
    eee 206 liraya satıyor zaten, plati.ru'ya falan gidip 15-20 lira için niye macera arıyorsun onu anlamadım?

plati'den aldığın şeylerde her sorunu yaşayabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

218,63 tl çekti en para kartımdan 899 grivna
    Kusura bakmayın 2 gündür iş sebebiyle pc başında değildim.abcak yazabildim
    bizde aldık 216 çekti benden banka kartı enpara
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Gun

Arkadaşlar merhaba

Plati.ru Epicgames üzerinden RDR2 yi 206 liraya 35 dolara satıyor.
    https://www.plati.market/itm/red-dead-redemption-2-online-pre-order-wholesale-epic/2726467

Sorum şu güvenilir mi? Dil sıkıntısı yaşarmıyım ?
    Plati.ru dan uzak dur derim
  • Merak ediyorum konsollara kıyasla grafiklerde farkedilir biçimde bir iyileştirme olacak mı?
  • şafak 21
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Olur. Discord adım: Sp00ky#3819
  • Bu oyunun yaşattığı huzur hiç bir oyunda yok. Ben günlerce hiç görev yapmayıp atla gezip balık tuttuğumu ve avlandığımı bilirim. Gerçekten doğada ki yaban hayatın gerçekçiliği hareketleri o kadar iyi ki tam bir simülasyon bu oyun.

Tabi sizin de yaptığınız eylemler neticesinde kafanızda bir ödül oluyor. Diğer kelle avcıları da sizi arıyor eğer hazırlıksızsanız 4-5 kişi gezdiklerinden dolayı bayağı bir sıkıntı çıkarıyorlar. Kısaca oyunda boş gezilmemesi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 14 Ekim 2019; 12:29:25 >
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    Rockstar launcher ile special edition'u standart fiyatına alıyorsunuz. Diğer mağazalar daha ucuz satsalarda standart sürüm alacaksınız yaklaşık fiyata. Rockstarda bu kampanya bitince standart 300TL olacak, Epic'te (atıyorum) 260TL olacak, gibi.
  • alabilirsin evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ekim 2019; 12:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

inş. dediğin gibi olur bu oyun için 60 fps üstü bence yeterli. Zaten en az 1,5 yıl oynarım gibime geliyor sonra sistemi güncellerim sanırım.
    önerilen gtx 1060 dediğine göre 1080 2k da hakkını verir bu oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Rockstar launcher ile special edition'u standart fiyatına alıyorsunuz. Diğer mağazalar daha ucuz satsalarda standart sürüm alacaksınız yaklaşık fiyata. Rockstarda bu kampanya bitince standart 300TL olacak, Epic'te (atıyorum) 260TL olacak, gibi.
    Teşekkürler peki bu vpn ile alma olayı hakkında ne düşünüyorsunuz alan arkadaşların yorumlarını okuyorum ancak emin olamadım sizce güvenilir mi?
  • Arkadaşlar VPN ile 80 TL mi oynuyor fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike kullanıcısına yanıt
    evet 210 a kadar düşüyor en fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 14 Ekim 2019; 13:20:0 >
  • Epic store vpn ile alımlarda sıkıntı çıkarmıyor, tahminim R* dan alımlarda risk teşkil etmeyecektir. Yinede en güzeli Steam beklemek bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

216 liraya VPN ile aldım. En büyük korkum RGL'nin bize Rusçayı dikte etmesi olacaktır. Zamanında BF'yi rus keyi ile almıştım. Gelen her update sonrası VPNe bağlanıp patch yapmamız gerekiyordu. Eğer Rusçayı dikte ederse offline düzeltme şansımız olsada online'a bağlandığımız zaman sıkıntı yaşayacağız
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    Bende VPN'yle aldım, hatta haftasonu/mesai saatleri dışı kurun fazla olduğunu unuttum ve haftasonu aldım. Kimse size bu konuda (Rockstar vpn'yle alanlara ban atar/atmaz) garanti veremez. Bence biz bu konuda kumar oynuyoruz açıkçası.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey olması imkansız, banladı diyelim ne olur 220TL'miz gider sadece, banlanmamız için bir sebep göremiyorum, online'da hile kullanmıyoruz sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu oyunun yaşattığı huzur hiç bir oyunda yok. Ben günlerce hiç görev yapmayıp atla gezip balık tuttuğumu ve avlandığımı bilirim. Gerçekten doğada ki yaban hayatın gerçekçiliği hareketleri o kadar iyi ki tam bir simülasyon bu oyun.

Tabi sizin de yaptığınız eylemler neticesinde kafanızda bir ödül oluyor. Diğer kelle avcıları da sizi arıyor eğer hazırlıksızsanız 4-5 kişi gezdiklerinden dolayı bayağı bir sıkıntı çıkarıyorlar. Kısaca oyunda boş gezilmemesi gerekiyor
    Hocam onlinedaki dış dünyadan biraz bahseder misiniz? Mesela gta 5 online'da, single moddaki gibi bir yaşayan dünya yoktu, tek yaşam belirtisi trafikte ilerleyen tek tük araçlar ve npclerdi

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.