Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha durun bunlar iyi günlerimiz, bu seçimde de akp alırsa o zaman görürüz anyayı konyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 4 Haziran 2018; 22:16:54 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    ülke senin gibi böyle olmaaaazzzz diyince böyle olmadığını anlamayanlarla yönetilmeye devam ederse oyunun çıktığı tarihte 400 ü bulur 60 euro adamlar kendini garantiye almak için 50 lira pahalıdan çıkarmış Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı
  • Eeee etme bulma dünyası bu dünya..bizim konsolcular bu fiyatları hak ediyorlar hatta az bile..çok geriye gitmim çünkü forumun yaşı yetmez 2011 de uncharted 3 çıkmıştı forumdan biri 150 liraya teknosadan taksitle aldım diye seviniyordu..İşte bu fiyatlar bunların eseridir ne diyelim 370 lira için bir bardak soğuk su iftardan sonra iyi gelir
  • Amerika'da niye daha ucuz bilmem ne bilmem ne...Ne anlarsınız diyeceğimde boş verin.Amerika'da kaç milyon satıyor başka ülkelerde kaç.Hangi oyundan ne kadar gelir,kar,zarar geleceğine göre değişiyor.Anlamadığınız konularda da Sony Türkiye gibi yıllardır Türk oyuncularını dinleyen bir kuruma hakaret edemezsiniz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Amerika'da niye daha ucuz bilmem ne bilmem ne...Ne anlarsınız diyeceğimde boş verin.Amerika'da kaç milyon satıyor başka ülkelerde kaç.Hangi oyundan ne kadar gelir,kar,zarar geleceğine göre değişiyor.Anlamadığınız konularda da Sony Türkiye gibi yıllardır Türk oyuncularını dinleyen bir kuruma hakaret edemezsiniz.

• Kimse bana Sony'yi övmesin, Tamamen onların beceriksizliği Diğer oyunlar 270 TL'lere çıkış yaparken, Neden bu adamların oyunları 300'den başlıyor..Valla bıraksak 1000 TL'yi görecek oyunlar..Acilen ülkeye göre fiyatlandırma yapmaları lazım oyunlarda..Yoksa hiç satamayacak oyunlar..Fiyatlandırma yapsınlarda bari hiç satamayacağına satsın..
  • bu işe global bir çözüm lazım bizim gibi ülkelerde kutulu falan olayını bitirip adam gibi fiyatlardan sadece dijital olarak satılmalı oyun her yerde 60 dolar olacak mantığından kurtulmaları gerekiyor oyun yapan ve dağıtanların bir noktadan sonra mecbur sürümden kazanalım mantığına dönmeleri gerekecek yoksa oyunları sadece dolar ve euro kazananlar oynar gerçi satışların %80-90 ıda orlardan geliyor
  • İnanın bildim bileli konsol oyuncusuydum. Eski ve yeni nesil konsolların hepsi vardı elimde. S. poktan switch'ine kadar... Diğer 2 kral firmayı söylememe gerek yok. Pikisoft ile Dony. Bir anda gözümü karattım ve pc'ye geçtim. Evet belki baba exc'leri oynama şansım yok. Ama yıllardır .ötüme giren şemsiyeyi çıkartıp rahatladım. En tırt oyun bile 60 papelden çıkıyor konsollar da. Çoğu kullanıcı bilir. Zaten Dony Türkiye NSP'den oyun almadım hiç, kutulu hiç almadım, eskiden 10'a yakın kutulu oyunum var ya da yoktu onlarıda USA'den almıştım. Sonrasın da USA Store'dan alım yapıyordum. Dolar kuru iyi seviyeler de olduğu zamanlar, gerçi pahalıda olsa yine USA Store'dan alım yapıyordum. PC'ye geçince Steam vb. servisler de indirim olunca gerçekten sözde değil mantık çerçevesinde indirim oluyor. Zaten biliyordum fakat 13 senelik Steam hesabımı belki 1 seneye yakın kullandım. Şimdi acısını çıkartıyorum. Ulan ne paralar dökmüşüm şu oyunlara, diğer zevklerimi saymıyorum bile. Aklıma tüküreyim. Bazen yok papa edition yok bazen kutsal su edition oyunlara 100 dolardan bile fazla para verdiğimi biliyorum. Yatacak yerim yok bu konuda. Para sıkıntım hiçbir zaman yoktu fakat mantıklı düşününce 6 aydır yaptığım hatayı çok iyi anlıyorum. Kıytırı .oktan oyuna 60 dolar nedir yuh hadi GOW, TLOU, GEOW, FORZA vb. oyunları anlarımda yok Hindi Baba Dar ağacında, yok Görürsem söyle 2 Deluxe Edition gibi oyunlara 60 dolar etiketinden koyan zihniyetin gözlerine tüküreyim. 2013'den beri böyle bu durum hiç değişmedi. İndirim adı altında bile yolma peşindeler konsol oyuncularını. Şemsiyeyi geçte olsa çıkarttım da rahatladım. Ha yolda tecavüz ha bu fiyatlar. HZ ISA kutsasın bu rezilleri, papa da olabilir... :D

• Ya dolar 4.5 euro 5.5 neyin kafasındasiniz belese mi versinler. Derdinizi uzun vadede çözmek için fırsat var önünuzde gidin oyunuzu verin belki beş altı yıla düzelir ekonomi az da olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

ülke senin gibi böyle olmaaaazzzz diyince böyle olmadığını anlamayanlarla yönetilmeye devam ederse oyunun çıktığı tarihte 400 ü bulur 60 euro adamlar kendini garantiye almak için 50 lira pahalıdan çıkarmış
    Ne Euro’sundan bahsediyorsun! Sabit kur ve özel fiyatlandırma diye bir şey var.

• Dolar'a, euro'ya ya da hükümete bağlanacak bir yanı yok bu fiyatların. Bildiğin kazık fiyatı dayamışlar. Nasıl olsa konsola özel çıkan oyun sayısı az, her türlü satarız mantığıyla dayanmış fiyatlardır. Kimse satın almaya yanaşmazsa daha 1 ay dolmadan mecburen düşürecekler fiyatları. Yemişim konsol exclusive'ni Sony.

• Gidip "At" alalım beyler bu paraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wattonx -- 4 Haziran 2018; 23:6:17 >
  • Artık oyun oynayamayacağız. Yayında ve yapımda emeği geçenlerin.............

• Bu arada 2 seneden beri dalga geçiyordum oyunları 500 lirayamı alacağız 500 lira olacak bu gidişle diye hayaldi gerçek oldu şuan helal olsun hepimize :) ha şunu tipi unutmayalım "Gardaşlıkla alönınca çökta pöhölö deeel bön 50 tl lök alöyöm" teşekkürler kardeşlikler adamlar bakıyor oyunlar satıyor daya 500'ü

• işte bunlar hep mustafa yiğit nerde mustafa yiğit sevdalıları. aklı olan zaten bi oyuna bu kadar parayı vermez. us psnden önsiparişle oyunu 276tl ye satın aldım bile. yapacağınız işlem çok kolay, amazon.com'da "psn cart digital code" diye aratıyosunuz, sonra da $60'lık olanı satın alıyosunuz, sonrada us psnli hesabınızda store a gidip redeem code yazan yerden aldığınız kodu girip hesabınıza 60 dolar yüklemiş oluyosunuz. bu aral gibi mustafa yiğit gibi paragöz firmalara para kaptırmaktan kaçınmış oluyosunuz. alamayan, çözemeyen, beceremeyen olursa pm yollayabilir, elimden geldiğince yardımcı olurum. yeter ki daha fazla açgözlülere para kaptırmayalım arkadaşlar, tepkinizi gösterin

Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı

Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı

• Sony Türkiye'yi kınıyorum Xbox sürümünü de 369 TL yapmış. Ayıp Sony Türkiye ayıp.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shovel Knight

bu işe global bir çözüm lazım bizim gibi ülkelerde kutulu falan olayını bitirip adam gibi fiyatlardan sadece dijital olarak satılmalı oyun her yerde 60 dolar olacak mantığından kurtulmaları gerekiyor oyun yapan ve dağıtanların bir noktadan sonra mecbur sürümden kazanalım mantığına dönmeleri gerekecek yoksa oyunları sadece dolar ve euro kazananlar oynar gerçi satışların %80-90 ıda orlardan geliyor

Valla bu ülkede kutulu biterse, Ellerine kalmış oluruz, Kutulu oyunlar bazen dijitaller'dende daha ucuza bulunuyor..Mesela God of war.. Hiç satacağını zannetmem dijital olarak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Haftalardır yapılan fiyat politikalarını eleştiriyorum özellikle Sony olmak üzere bana "fanboy, trol" diye yaftalayıp durdular. Adamlsr 5-6 senelik konsolu halen daha 2000'e yakın fiyata satıyorlar. Oyunlarda firmalar 300 tl'nin üstünü normalleştirmeye çalışıyorlar, eleştirmezsek daha da kötü olacak. Steam-Ea Access-Game Pass gibi servisler olmazsa neredeyse oyun oynayamayacak hale geleceğiz.

"5 6 senelik konsolu hala 2000'e satıyorlar" Şimdi uzun uzun yazacaktım ama sana yazılmaz boş ver...
    Bak kardeş geçen gün gittim Ps4 almaya Teknosa'ya. Bu üstünde God of War resmi olan bir Playstarion 4 vardı ve fiyatı 2049 tl'ydi sonra döndüm baktım Xbox One X'e hem 4k hem Gamepass var dedim ben bunu alırsam hem Ps4'den çok daha uzun süre kullanırım hem de takar takmaz bir sürü oyun oynarım dedim. Bu demek değil ki Xbox One'da çok iyi, değil tabi ki ama bana en mantıklısı Xbox One X geldi arkadaşım. Anladın mı şimdi?

• rdr2 li konsol alın sonra konsolu satın daha avantajlı çıkarsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatın hiç bir açıklaması olamaz.

Almayın beyler! Gerekirse 1 sene sonra alırım anasını satayım ancak bu fiyata asla almam.

Ciddi ciddi kırdıracağım ben de konsolu sanırım. Bu ne ya ayıptır!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.