Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çeviri metnini verin 3 aya size divan edebiyatına çevireyim.3 ay sonra da o sürümüyle oynarsınız :)

• Hiçbir forumda üyeliğim yok fakat sırf teşekkür etmek için üye oldum bir hesap açın 3-5 birşeyler atalım :) zaten 2 kere bitirmiştim full türkçe ile yan görev bırakmam artık. Merakla bekliyoruz

• Hesap açılsa bende bagış yapabilirim

• eve tıkıldığımız şu günlerdeyama ilaç gibi gelecek.

• Abi ingilizcem var anlayabiliyorum ancak hem onu çevirme hem oyun keyifsiz oluyor türkçe oynamak en iyisi sırf bu yüzden üye oldum

• mosta13 M kullanıcısına yanıt

Herkes üye oldum diyip duruyor. Nereye üye oluyorsunuz? Nexus mod'a mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoFap

Herkes üye oldum diyip duruyor. Nereye üye oluyorsunuz? Nexus mod'a mı?

Foruma diyorlar :)

• Linkler paylaşılıp silindimi yoksa henüz yayınlanmadımı

• 10kdays kullanıcısına yanıt

Ne bilim, yazan adam 2 yıldızlı çavuş :D. Demek ki bayağı aktif arkadaşmış

Not: Bu yorumla beraber ben de aynı rütbeye ulaştım awkdjghaqwjkd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StereoFap -- 25 Aralık 2020; 23:44:12 >
  • Rastgele gelişen olaylar çok güzel anlaşılıyor yapay zeka anlaşılır ve düzgün çevirmiş tabiki bir takim cümle ve kelime hataları oluyor dert değil chapter 2 ye geçtim açık dünya da dolaşıyorum insanlara sataşip laf atmak çok eğlenceli kamp da ki ekip üyeleri ile girilen sohbetler şahane dendiği kadar oyunda acayip bir diyalog sistemi var oku oku sıkılmıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 26 Aralık 2020; 0:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Rastgele gelişen olaylar çok güzel anlaşılıyor yapay zeka anlaşılır ve düzgün çevirmiş tabiki bir takim cümle ve kelime hataları oluyor dert değil chapter 2 ye geçtim açık dünya da dolaşıyorum insanlara sataşip laf atmak çok eğlenceli kamp da ki ekip üyeleri ile girilen sohbetler şahane dendiği kadar oyunda acayip bir diyalog sistemi var oku oku sıkılmıyorsun.

Kardes daha sik yaz buraya.biraz daha heyecanlanalim boyle 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel kusursuz harika bir yama bekleyen kim varsa beklemesin bu bir yapay zeka çevirisi insan gücü olmadığı için haliyle hataları ve anlamsız cümle, kelime olacaktır. Örneğin : yangın yakın gibi bir söylem var onun aslı ateş yakındır bunu zaten okuyan yüzde doksanlık kesim anlayacaktır.

Bazen buraya gel demek yerine buraya gelin olarak çeviriyor sizli bizli çevirdiği yerler oluyor o kadar saygılı bir yapay zeka :)

2.5 milyon kelime var oyun da devasa bir yapıt yama çıktığı zaman elbet ki anlamsız yerler olacaktır aslın da hepiniz birer testersınız sizin geri dönüşlerinizle daha oturaklı sağlıklı bir yama olacaktır, bu haliyle bile ben deli keyif alıyorum yahu el sallayan npc nin yanına gidince derdini anlıyorum bu bile büyük mutluluk çünkü anlayarak oynamak başka birşey

Dip not : Sabır çok az kaldı oyuncu dostlarım ❤️☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 26 Aralık 2020; 1:6:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

RDR2 için bu optimizasyon ayarlarını yapmanız tavsiye edilir. RDR2 için HUB (Hardware Unboxed) Optimized diye bir şey var arkadaşlar .Bu ayarları yapın görüntü gerçekten çok güzel oluyor. Monitörü Adaptive Sync olan yani Freesync ya da Gsync kullanan arkadaşlar sondaki "system" adlı belgedeki düzenlemeyi de yapsın. Tabiki önceden Nvidia Denetim Masası ayarlarından Tam Ekran için Gsync aktif etmeniz gerekiyor. AMD kart kullananlar da önceden Freesync tam ekranda aktif yapmalı o ayar nerede tam bilmiyorum kartım Nvidia olduğu için.

Bilmeyen duymayan kalmasın arkadaşlar elden ele elden ele  

Mobilden girenler için:

düşük-orta arası sitemler için benim de önerdiğim ayarlardır. tarafımca da denenmiştir. paylaşım için teşekkürler.

• Hazır haftasonu izinliyken sal yamayı da oynayalım be mübarek. AC yi oynadık bunu da oynarız hata falan göze batmaz bende 😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laurent_blanc kullanıcısına yanıt
    10700k + rtx3070 ve 2k monitörlü sistemde de aynı ayarlarla oyun bir başka güzelleşiyor. Sadece düşük orta değil üst sistemlerde de işe yarayan güzel ayarlar. Hardware Unboxed bu işi bilir. Adamlar sağlam çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

10700k + rtx3070 ve 2k monitörlü sistemde de aynı ayarlarla oyun bir başka güzelleşiyor. Sadece düşük orta değil üst sistemlerde de işe yarayan güzel ayarlar. Hardware Unboxed bu işi bilir. Adamlar sağlam çalışıyor.

hocam 3070 diyosun sen de aban artık full ultra ayarlara. sen oynamıcaksan kim oynucak ultrada  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laurent_blanc -- 26 Aralık 2020; 2:12:19 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.