Şimdi Ara

red aler 3 cd-key sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben red alert 3 almak istiyorum ama orjinal alıcam .Fakat internette gezerken red alert 3 un cd-key sorunu oldugunu okudum.Yanlıs hatırlamıyorsam toplam 25 harfli olması gerektıgı fakat oyunun arkdasında 24 harfli oldugunu duydum. orjinal alıcamdan dolayı eger böyle 1 sorun warsa paramın yanmasını istemiyorum

• oyun 2 dvd den olusuyor. Key 1. DVD de mevcut. Fakat oyunu kurarken key i kabul etmesine ragmen acaken tekrar key soruyor. faka bu sefer ayni keyi kabul etmiyor. bir yerlerden crack buldum. onu kurdum. Fakat yine o keyi soruyor. Bir turlu acilmadi.
    Cozumu bilen var mi?
  • onun çözümü yok email adresinden biyerlere başvuru istiyor update yapmayın! oyunu silin yeniden kurun (yalnız kurduktan sonra update yapmayınız)hiçbir sıkıntı olmadan oynayabilirsiniz orjinal de hiçbir sıkıntı olmaz orjinal olmadığı için sıkıntı veriyor zaten diye düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AliCndN

onun çözümü yok email adresinden biyerlere başvuru istiyor update yapmayın! oyunu silin yeniden kurun (yalnız kurduktan sonra update yapmayınız)hiçbir sıkıntı olmadan oynayabilirsiniz orjinal de hiçbir sıkıntı olmaz orjinal olmadığı için sıkıntı veriyor zaten diye düşünüyorum

oyunu kurduktan sonra uptade yapmaz iseniz sovyetlerin 8 amerika ve japonların 4. bölmünde oyundan atıo aryrıca menüsüde çok ağır oluor.. uptadesiz oynayamazsnz.
  • Dün ben orjinal olarak aldım oyun 1 dvd ve update yaptım sorun yok....
  • quote:

Orjinalden alıntı: M1A2Abrams

oyunu kurduktan sonra uptade yapmaz iseniz sovyetlerin 8 amerika ve japonların 4. bölmünde oyundan atıo aryrıca menüsüde çok ağır oluor.. uptadesiz oynayamazsnz.

O sorunlar ilaçlardan kaynaklanıyor. Oyunla veya "update"le ilgisi yok.

İlk çıkan ilaç sorunluydu, "fix"le düzeltildi hemen.

Yama zaten her durumda gerekli. Bir sürü ek özellik - düzenleme - güncel replay'leri izleme veya çok kişili oyun için gerekiyor.

Bu arada, konu orijinal oyun üzerine. Kopya için mi orijinal için mi yorum yaptığınızı belirtin, birbirine karışmasın bilgiler.

• merhaba arkadaşlar herkez bunun çözümünün olmadığını söylüyor ama ben buldum deneye deneye şimdi oyunu yükledikten sonra "update"sini yükleyin yüklendikten sonra oyunun üzerine sağa tıklayın özellikler diyip hedef bula tıklayın sonra ordaRA3_english_1.1.SkuDef RA3_english_1.10.SkuDef RA3_english_1.11.SkuDef RA3_english_1.12.SkuDef RA3_english_1.2.SkuDef RA3_english_1.3.SkuDef RA3_english_1.4.SkuDef RA3_english_1.5.SkuDef RA3_english_1.6.SkuDef RA3_english_1.7.SkuDef RA3_english_1.8.SkuDef RA3_english_1.9.SkuDef ra3_hungarian_1.0.SkuDef ra3_polish_1.0.SkuDef içinden kesin ve başka bi klasöre yapıştırın sonra oyuna girecek HAYIRLI OYUNLAR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.