Şimdi Ara

RECOVERYROBOT PRO (windows)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
2.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://datarecoveryrobot.com/tr/En-iyi-veri-kurtarma-yaz%C4%B1l%C4%B1m%C4%B1-%C3%BCcretsiz-indir/

İndir

SharewareOnSale exclusive license key:
    YaBUzctssuFiwsD0-5cd9081bUQGRnmw+G+e/YUhhmIPO+lKkCvT18cKG4eIi0uxClhBNvf05+5aGv6aDgel1ouMG

RECOVERYROBOT PRO (windows)

RecoveryRobot® Pro: Tam özellikli Veri Kurtarma Yazılımı
    RecoveryRobot Pro hemen hemen her veri kaybı senaryosunda değerli verilerinizi kurtarmak için çok amaçlı bir veri kurtarma yazılımı olarak tasarlanmıştır. Veri kurtarma yeteneklerinde çok yönlü olmasına rağmen, veri kurtarma sürecinde profesyonel beceri gerektirmez.

O nasıl çalışır?
    Veri kurtarma işleminin tamamı adım adım tasarlanmıştır, tek yapmanız gereken fareyi tıklatmak.

Step1. Indirin ve yükleyin RecoveryRobot PC'nizde
    Step2. Kayıp verilerin / dosyanın bulunduğu sürücüyü tarayın
    Step3. Tarama sonuçlarında kaybolan veri / dosyayı bulup kurtar
    Ne RecoveryRobot Pro yeteneğine sahip?
    Yanlışlıkla silinen verileri veya Geri Dönüşüm Kutusu'ndan boşaltılan dosyaları ve ÜSTKRKT + DELETE tuşlarını kullanarak silinen dosyaları kurtarın.
    Verileri veya dosyaları hasar görmüş veya biçimlendirilmiş sabit sürücüden kurtarın veya sabit sürücüye bilinmeyen bir nedenden dolayı erişilemiyor.
    Verileri veya dosyayı bölümden veya memory stick, memory card ve flash sürücü gibi harici depolama aygıtlarından kurtarın.
    Sabit sürücü kilitlendiğinde, MBR bozukken, disk yeniden bölümlendiğinde (fdisk) veya üzerine yazıldığında kaybolan veya silinen bölümlerden veri kurtarma
    Kayıp görüntü, ses ve video dosyalarını sabit disklerden, USB sürücülerden, SD kartlardan, Kameradan ve diğer hafıza kartlarından kurtarın.
    Cep telefonunuzun erişilemez veya biçimlendirilmiş hafıza kartından silinmiş verileri, fotoğrafları, videoları kurtarın.
    Kayıp, silinmiş, bozulmuş veya biçimlendirilmiş fotoğrafları ve video dosyalarını çeşitli hafıza kartı türlerinden kurtarın.
    Yukarıda listelenmemiş diğer koşullar altında veri veya dosyayı kurtarın.
    Neden seçtin RecoveryRobot Pro?
    Nispeten yüksek veri kurtarma başarı oranına sahiptir.
    Kullanımı kolaydır ve profesyonel beceri gerektirmez.
    Çeşitli veri kaybı durumları ile başa çıkmak için kapsamlı.
    Çok hızlı bir tarama hızına sahip olduğu için uzun süre beklemeniz gerekmez.
    Bu bir DIY sürecidir ve üçüncü bir tarafın özel verilerinizi ele almasını istemezsiniz.
    Boyut olarak küçüktür ve çok az bilgisayarın kaynaklarını tüketir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 20 Haziran 2019; 14:22:22 >

• Çok teşekkürler, 3 gündür lisans arıyordum, hiç bir yerde bulamamıştım. Key mesaj tarihi itibarıyla hala geçerli.
  • Sh@D0W kullanıcısına yanıt
    rica ederim hala aktif olduğunu bilmiyordum. işinize yaradıysa ne mutlu
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama 2 gün boyunca ücretsiz lisans alabilirsiniz.
    https://sharewareonsale.com/s/free-recoveryrobot-pro-100-discount
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.