Şimdi Ara

Recep Niyaz, Bir Yere Gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe yönetiminin Recep Niyaz ile TFF’ye gönderilen 3 yıllık anlaşmanın dışında 10 yıllık yani 2025 yılına kadar sözleşme de yaptığı ortaya çıktı…

Recep Niyaz, kulüp ile sözleşme imzalarken TFF’ye gönderilen 3 yıllık anlaşmasının dışında kendisi ve menajeriyle ayrıca yapılan profesyonellik sözleşmesinin ise tam 10 yıllık olduğu ortaya çıktı.

Yani kısaca 2025 yılına kadar F.Bahçe’nin sözleşmeye dayalı futbolcusu olan Recep Niyaz böylelikle futbol tarihimizin en uzun süreli sözleşme yapan oyuncusu da oldu.

Ayrıca Recep Niyaz’ın menajeri Erdil Arpacı, genç oyuncunun F.Bahçe’den ayrılacağı ile ilgili iddiaları daha önce yalanlamıştı. Galatasaray’ın Alper Potuk’un rövanşı olarak Recep Niyaz’ı transfer edeceği yönündeki iddiaya karşın, menajer Erdil Arpacı, Totemspor’a Şubat ayında verdiği özel röportajda genç oyuncunun Fenerbahçe’de kalacağını vurgulamıştı.

• Sonunda şu konuda açıklığa kavuştu. İçim rahatladı açıkçası. Bu çocuk bizim geleceğimiz
  • İnşallah doğrudur. Ben fbhaber de görünce paylaşayım dedim.
    @Cumadangeldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Sonunda şu konuda açıklığa kavuştu. İçim rahatladı açıkçası. Bu çocuk bizim geleceğimiz

Seneye 5 6 mac anca oynar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recep Niyaz: 'Hocam beni kurtar!'
  • Totemspor ne lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her maç oynayacağı bir takıma kiralanmalı acilen...bank asya en iyi tercih olur
  • Ben bu çocuğu gördüm senin mayıs sonunda sözleşmen bitmiyo mu niye yenilenmiyo dedim o da teklif gelmiyoki abi dedi yalan mı söyledi şimdi bana
  • Bankasya filan kafanız mı iyi. Şu haliyle bile Stoch'u, Krasiç'i, Caner'i hepsini cebinden çıkarır. U19 da oynayan tek 95 li futbolcu. Bjk'nin üstüne titrediği Muhammed demirci bile girememiş o kadroya. Ezbere konuşmak kolay. Bari biraz destekli sallayın.
  • Hiç şans bulamayacaksa kiralansın , bir izleyelim .
  • 95 doğumlu olduğu için u-19 da oynayabilir zaten tam da oynaması gereken kategoride.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.