Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
25.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 a kadar devam eder bizde bu kadar kalitesiz izleyici topluluğu varken, hadi divx i filan meraktan seyredilirdi sinemada seyredilecek en son filmlerden biri bu.
  • Filmi izledim sinemaya verilecek paraya yazık ama ben 2 den daha başarılı buldum nedense daha çok güldürdü açıkcası.Puanım 10/6 zaman geçirmek için birebir.
  • Rezalet bir filmdi. Ne konu var ne birsey berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

4.Seri gelecek mi bir bilgisi olan var mı ?

Kesin değil ama büyük ihtimal çıkacak tarih belli değil.
  • büyük çoğunluk eleştiriyor bu filmi ama kimsei zlemekten geri kalmıyor.beni zledim.hoş bir filmdi.
  • İzlemeden mi eleştiri yapsın insanlar
  • Filmi dün izledim

Yani normal bi Recep İvedik filmi olarak bakarsak güzel ama komedi filmi olarak bakarsak malesef kalite o kadar yüksek değildi

Eğer sanatsal olarak kasılcaksa filmin afişine bile bakılmamalı Eğer bi Recep ivedik filmi olarak değilde bi komedi filmi olarak bakılcaksa fragmanı bile seyredilmemeli

Dediğim gibi Bi Recep İvedik filmi olarak seyredin beğenirsiniz,şahsen öyle baktığımda beğendim.Ne yalan söyleyim bazı yerlerde iyi güldüm

Fakat şunuda söylemeden geçemicem Şahan kendisine yazık ediyor,espri yeteneğini bu karakterle köreltiyor,iyice alıştı osurarak güldürmeye sonra hiç bi film yapamıcak

Bi de şöyle bi gerçek var bu tür bi komedi anlayışını şahan dışında başka birisi yapsa asla seyretmemde işte dikkat şahan çıkabilir zamanlarının hatrına fazla göze batmıyo

• Recebin depresyonda olmasından herhalde biraz yumuşamış gördüm. Eski recep yoktu yani. Komedi film yokluğundan biraz gülmek adına izlenebilir ama berbat bir film olduğu şüphe götürmez. Oyuncuları mahalle köşelerinden toplamışlar herhalde bu kadar yeteneksizleri bir arada tutumak da ayrı bir komedi.
  • ilk iki filmde yine az çok güldürmüştü ama son film iyice sıvamış yani...
  • dvd si ne zaman çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manero -- 12 Haziran 2010; 22:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

2.sinden kötü düşünün artık.2 de güldüğüm pek çok yer vardı.Ama bunda 1 ya da 2 yerde tebessüm ettim o kadar.1.ve 2. filmlerde vasat ta olsa bir konu vardı bunda o da yok.Öylesine çekilmiş 5 puan bile fazla.

+1 aynen öyle berbattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

dvd si ne zaman çıkar?

dvd çıkalı bir haftaya yakın oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

dvd si ne zaman çıkar?

Allah allah ben optimum,carefour,natilus gibi alışveriş mağzalarında göremedimde...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

dvd si ne zaman çıkar?

Allah allah ben optimum,carefour,natilus gibi alışveriş mağzalarında göremedimde...

Marketlerden önce korsanların eline geçmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: recep41

büyük çoğunluk eleştiriyor bu filmi ama kimsei zlemekten geri kalmıyor.beni zledim.hoş bir filmdi.

izlemeden nasıl elestiricez onuda bir soylersen bizi büyük bir zahmetten kurtarmıs olursun hocam.
  • Bu kadar berbat bir filmin 3 milyon kişi tarafından sinemada izlenmesi içler acısı.Hiçbir emek vermeden çekilmiş.O kadar sıkıcı o kadar berbat ki bir an önce bitsin diye bekliyorsunuz.Yazık gerçekten yazık.Puan verilecekse bu 10/2 anca.
  • Zamunda da top 10 a girmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Zamunda da top 10 a girmiş.

Top 10'da ilk sırada hemde

Recep İvedik 3 (2010)
  • Yabancılara rezil edecek bizi.
  • Konusuz, basit bir filmdi. Pek beğendiğim söylenemez ancak eğlendirmeyi bildi.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.