Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
25.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay helal olsun valla altyazısıda var sanırım bulgarca
  • ya arkadaşlar gülmemmek için izlemeyin gülmek için izleyin olmazsa tekbaşınıza izleyin kendinizi kasmayın adam işini iyi yapıyor ... ona gülme buna gülme insanlar neye gülsün herşeye bir eleştiri:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Zamunda da top 10 a girmiş.

Top 10'da ilk sırada hemde

İvedik coşmuş

• 1-2 güzeldi güldüğüm çok yerler vardı da.Bu son film berbat yav.Hayır anlamadığım şey adam trilyonları kaldırdı. İnsan filme biraz para harcar.Daha fazla espri koyar daha fazla meceraya atlar.Filmde espri az ve çok yavan konu monu yok öylesine alelade çekmişler gibi.3.5 kişi ile film bitti.Serinin en kötüsü.
  • Doktorun ve Mustafa ile konuşmasındaki "Sen ölmedin mi...." esprilerini beğendim. Gerisi klasik Recep İcedik
  • ben ivedik 1ve2 de gülmüş biriydim ama 3.film resmen çöp hiç birşey yoktuki yahu ben hiç gülemedim bi kaç iyi espri var onlarda fragmandaki bildiklerimiz
  • bence çok fazla beklentiye girdiğimizden olabilirmi , yani filmden çok şey bekliyoruz sonra hayal kırıklığına uğruyoruz... 3.cü filminde sadece sonlara doğru biraz monotonlaşıyor..ama film güzeldi..daha iyi yapabiilirdi budaeleştiri konusu:)
  • Bu filmde iğrenç espri yoktu, küfür de az idi. Senaryosunu mizah çizeri Serkan Altuniğne yazmayınca böyle olumlu gelişmeler olmuş. Ancak buna rağmen senaryo zayıf kalmış. Beni ilk ikisi kadar çok güldürmedi, ya da bunu sinemada izlemediğim için ben öyle sanıyorum. Böyle fazla emek vermeyip iki haftada çekmeye devam ederlerse bu seri adam olmaz. Puanım: 6,2/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbemre

quote:

Orijinalden alıntı: XR9

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Zamunda da top 10 a girmiş.

Top 10'da ilk sırada hemde

İvedik coşmuş

yorumlarin 60% kufur irkci bulgarlar diger bulgarlara kiziyor niye turk filmini izliyorsunu diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 21 Haziran 2010; 23:37:43 >

• Sonlara doğru biraz sıkıldım ama ilk başları çok güzeldi.
  • Komikti, evde izledim güldüm.
  • Bu arada Box Office Türkiye sitesine göre Recep İvedik 3'ün izleyici sayısı 3.324.123. İlk iki filmle arada 1 milyonluk bir fark var.
  • İkinci filmde bir kaç sahneye gülmüştüm baya.Özellikle starbucks sahnesinde. 3 e bilerek gitmedim.Ve tahminimce çok birşey kaçırmadım
  • Zaten 3. filmin yarısına kadar adeta 2. filmdeki espiri ve olayları özetliyor gibi.Yarısından sonra kendine has devam ediyor.Ben beğendim2>3>1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sexxx Dreams -- 22 Haziran 2010; 7:19:01 >
  • 2.filmi hiç sevmemiştim ama 3 fena değildi

1>3>2
  • Yahu zamunda'da hala en üstte
  • Evet zamundada en üst sırada Recep İvedik 3 yer alıyor ama almasınında bir sebebi var.
    Adam hakkını vermiş.
  • Zamunda'da 1. sırada hala. Ben de dün gece indirdim ve izledim. Gayet hoştu beni tatmin etti 3. film
  • Ben filmi çok beğendim.Hatta 2 kere daha izledim.Zaten bundan önceki serilerinide en az 2-3 kere izlemiştir. Genelde beğenmeyenler çıksada zevkler ve renkler tartışılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am loving my teacher

2.filmi hiç sevmemiştim ama 3 fena değildi

1>3>2

Yapma yav. 2 Serinin en iyisiydi bence.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.