Şimdi Ara

Realpolitiks(2017)- Çıktı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun 2 gün önce Steam'de satışa sunuldu.Malum yerlere hemen düşürmüşler.

Ben indiriyorum şu an.Oynayan var mı aranızda nasıl bir oyun sizce?

• Güzel, gerçekti yapmışlar. Amerika'nın baya borcu var yalnız. Fikret orman taktiğiyle feda dönemi başlattım
  • Güzel olmuş oyun ama tarih biraz hızlı gidiyor gibi.O yönden çok arcade olmuş.

Nükleer saldırı güzel ama sivillere saldırıyorum.

IŞİD ile oynamak nasıl acaba adamlara koalisyon bile yapmışlar.
  •  Realpolitiks(2017)- Çıktı!
  • Bu event geldiğinde ben batıyı desteklemiştim +50 score vermişti sanırım. Diğer seçenekte ne geliyor ?
  • Eve gidince bakayım, mesajım bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanimadami D kullanıcısına yanıt
    Bulgaristan, Yunanistan ve Makedonya toprakları üzerinde hak iddiası kazanıyorsunuz ve Arap kültürü kabul gören kültürlere ekleniyor.

Uygarlığınıza Batılı eklenmedi mi?
  • Oğuzhanİpek kullanıcısına yanıt
    Adamlar bizi bizden daha iyi tanıyor.Şu an en gerçekçi Grand stratejilerden biri eksikleri kapatılsa Eu4 'ten dahs iyi yapım olabilir.Oyunda zaman hızlı geçiyor onu ayarlamaları lazım

• nicksizayı kullanıcısına yanıt
    Sadece bununla bizi bizden iyi tanıyorlar diyemem hali hazırda ülkenin en büyük sorunlarından biri olan kimlik krizine değinmeleri ve ülkemizi önerilen devletlere eklemeleri hoş bir detay olmuş.

Gerçekçi demek biraz fazla olur. Sadece isminin hakkını veriyor.
    10 yılda 10'dan fazla savaş ve 100'den fazla nükleer bomba. Ekranın durmadan sararması da ayrı bir konu. Allahtan dünya yok olmadı.

Eu4'ü geçeceğini sanmıyorum. Eksikleri kapatılırsa en azından daha iyi bir oyun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhanİpek

Bulgaristan, Yunanistan ve Makedonya toprakları üzerinde hak iddiası kazanıyorsunuz ve Arap kültürü kabul gören kültürlere ekleniyor.

Uygarlığınıza Batılı eklenmedi mi?

Batılı kültürü eklenmedi sanırım hocam saveyi sildim yeniden başlayıp daha dikkatli ve ayrıntılı oynayacağım.

• Arkadaşlar oyundaki amaç ne tam aklımdan politik bir oyun geçiyordu başlığı gördüm. Siyaset çeviriyorsak oynamak isterim.
    Satın alabileceğim bir link var mı?
  • Türkçe olsa keşke, şöyle metin tabanlı oyunları seviyorum ama aşırı ingilizce istiyor.
  • ben oyunu pek beğenmedim, puan kas özellik aç, diplomasi ilişki arttır, ilişki artınca bloğa ekleden öteye geçmiyor.
  • BEYLER TÜRKÇE YAMA VE HİLELERİ NE ZAMAM CIKAR BİLGİSİ OLAN VARMIDIR ?

• Denedim ama çok sığ bir oyun olmuş. Bundan daha eski olan Superpower 2 daha iyi örneğin.
  • v1.3.1 versiyonu düşmüş ortamlara ama neler değiştiği hakkında bir şey bulamadım.Steam sayfasında bile yazmıyor.
  • True story:
    Türkiye ile oynuyordum, karşıma böyle bir olay çıktı. Demokrasi yolunda ilerlediğim halde zevkle ezdim kafalarını. Hatta birinin kafasına kapsül isabet edip öldü.

Realpolitiks(2017)- Çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 20 Aralık 2017; 17:53:31 >
  • Yeni "New Power" Dlc tanıtıldı.
    Çıkış tarihi: 15 Mart 2018

• Oyunu aldım ama ingilizcem yetersiz. Bakalım ne olacak? :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.