Şimdi Ara

Realme Tükiye'ye Geldi*** Hepsiburada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • XT modeli sabah 2199 du,n11 e bakıp fiyatı 2999 tl yaptılar ..realme 5 pro da 1899 dan başladı 2 günlüğüne 1699 tl ye satılacak,,Realme bu kafayla mümkünü yok tutunamaz burda.. Yazık oldu youtube kanallarına yolladıkları cihazlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bişi mümkün mü, varsa yeri satar adamlar zaten 2199 a. hata olmuş belli ki.. n11 e hb ye bakılarak fiyat belirleme gibi bir durum saçma. fiyat politikasında note 8 ve note 8 pro ya paralel gelirlerse pazardan pay alırlar.
  • Queenie kullanıcısına yanıt
    Günlerdir her şeyi sır gibi saklayan bir Realme'nin,bugün lansman günü şu yaptığına siz hata diyebilirsiniz ancak bu forum da buna kimse inanmaz

Realme Tükiye'ye Geldi*** Hepsiburada
    Realme Tükiye'ye Geldi*** Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Ocak 2020; 14:9:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Realme XT modelini bekliyordum uygun gelirse alıcaktım. Sabahtan telefonun fiyatını 2199 tl den açıp sonra 2999tl yapmak hiç hoş olmadı kendileri kaybeder.Bu fiyatlarla ölü doğdu telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme 5 pro aslında güzel telefon ama 4 ram olmamış,
    4gb ram android için artık sınırda gibi kalıyor,keşke 6gb ramla çıksaydı

Realme XT fiyatını,Xiaomi mi9 lite fiyatını baz alıp belirlemişler anlaşılan
    2199tl den çıksa piyasada tutunabilirdi en azından,Redmi Note 8 pro ve Meizu 16th telefonlarına iyi alternatif olurdu ve piyasadan payını alırdı ,

2.999,00 TL gibi fiyata çok zor
  • 2.999 tl fiyat olmamış, hele ki fiyatı gün içerisinde 2.199 tl den 2.999 tl ye yükseltip, daha ilk günden tatlı su kurnazlığı yapmak hiç olmamış. Bir de piyasaya giriş tarihi dolayısıyla şu Google - Rekabet Kurumu çekişmesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Bence en dandik modelleri Türkiye'ye getirmişler ve yanlış yapmışlar. 5 Pro hadi neyse de C2 nedir yani?

X2 veya X2 Pro getirmedikten sonra ne anladım ben o işten.
    Bunların ithalatçısı siteyi yenilemiş sanırım

bknz:https://vekab.com.tr/

X2 ve X2 Pro da var sitede ama İngilizce

Sanırsam hazırlık yapılıyor yakında bu modelleri de ithalatçı garantisiyle bile olsa piyasada görürüz

• N11 Realme XT alımında geçerli 200 Tl'lik kupon yüklemiş hesabıma. Cihazı almayı düşünen olursa yardımcı olayım. :)
  • X2 Pro gelsin artık
  • Google servisleri kapali dime bu telefonlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.