Şimdi Ara

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7" 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.482
Cevap
251
Favori
617.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence mantıksız. Bir önceki telefonumu 3 yıl aynı koruyucuyla kullanıp başka bir telefonla değiştirdim. Zaten çoğumuz 2-3 yıl kullanıp değiştiriyoruz. 5-6 yıl kullananlar da en fazla bir iki tane değiştiriyordur. Bana pek mantıklı gelmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bedevi1903 kullanıcısına yanıt

Yazılım konusunda ben asla Samsung dan memnun kalmadım 3 4 yıllık dönemde, banka güvenlik mesaj kodunu bile otomatik doldurmuyordu hata yapıyordu, belkide ios dan Samsung'a geçtiğim için hep bir eksiklik hissettim o yüzden yazılım konusunda her android aynı hissettiriyor bana, şimdilik ben çok memnunum memnun olamaz isem iPhone 14 pro Max den başka bir seçeneğim yok 50 bin gidecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 11 Nisan 2023; 19:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Mesela 12.999 TL'ye Kablosuz özelliği olan, Su geçirmezlik sertifakası bulunan bu donanımda neler alabiliriz?

Alüminyum çerçevesi olacak Plasitik değil( Arkası Plastikde olabilir.)

2K ekran olsun, 120Hz olsun aksın, Hatta seçebilelim Adaptif olmasın, Şarjı gün içerisinde yolda bırakmasın, Mümkünse 30 Dk 'da depoyu fullesin,

Kamerası tatmin edici olsun,Çift Hat olsun, 5G olsun, Ufs 3.1 Olsun en az, DDR5 Ram olsun, Stereo Hoparlör olsun.

Ama Ekran oto parlaklığı problemi olabilir ( Benim yaşadığım) ,

Zil sesi İlk başta kısık olsun yine ,

Hatta şöyle soyleyeyim, 1 senedir Piyasada olsun 30.000 ne kadar Çıkayım fiyat olarak, kendini ispat etmiş hiç sorunu olmayan başka bir cihaz önerin?

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500 

• Oldsoundman kullanıcısına yanıt

Siz de haklısınız hocam. Bu fiyata yok maalesef. Ama yine de insan sorguluyor işte..

30 bin TL altı aklıma sadece S22 Ultra geliyor.

• Günlük kullanımda hiç ısınma hissettmedim, S10 plus ile sosyal medya gezerken bazen elimi yakardı bu her an buz gibiydi

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Yok dostum yok, Mesajı yazdıktan sonra şöyle bir Apple forumlarına da baktım,Hani haksızlık olmasın diye,Sarı ekran problemlemi, Ses tuşlarının kafasına göre çalışması, Şarj ve Batarya Problmeleri ilk gözüme çarpanlar.

Zaten S21,S21FE 'de kullandım yakın zamanda, Bu cihazda yaşadığım sıkıntılar onların ki yanında deve de kulak kalıyor.

Sıfır sorun diye bir şey yok. En kötü satar geçerim.

Önemli olan asıl ihtiyaçlarınızı karşılamayan şeylerde problem olmasın bu can sıkıyor.

S21FE aldım sıfır, 3 Günü sanırım satmaya karar verdim, Fıstık gibi cihaz ama batarya bitiyor gün içerisinde, Çekim kalitesi zayıf, durduğu yerde bitiyor birde.

Gittim S21 aldım, nispeten daha iyi ama bunda da çerçevede boyalar atmaya başladı kılıf içerisinde, Midem bulandı sattım.

Allah var sonra sinirlendim A52s aldım, memnun etti benim uzun süre...

• Maalesef telefonu satmaya karar verdim arkadaşlar, oyunlar da ani ısınma da ki bu call off da 10 20 dakika arası değişiyor fps düşüşleri ve arayüzde uygulamalarda da ani fps düşüşleri yüzünden takılıyor gibi bir izlenim verdiği için maalesef satıyorum cihazı, işlemciyi baya kısıtlamı?lar çünkü

Anladım hocam. Bu telefon değiştirme işi de gerçekten can sıkıcı. Her seferinde tekrar tekrar kurulum yapıyorsun falan. Siz bayağı bi çekmişsiniz anlaşılan. Ben de Oneplus 9 kullanıyordum ve genel olarak memnundum. Ama üst bir modele geçmek için sattım. Şimdi yeni bir cihaz satın alacağım. O yüzden sık eleyip ince dokuyorum. Bütçem maksimum 12 bin TL. Bu konudaki cihazı ciddi anlamda düşünüyordum ama herkes bir sorun yazınca insanın kafası karışıyor işte..

• Ya ben cihazın kutusunu dahi açmadım jelatini ile duruyor ihtiyacım olmadığına kanaat getirdiğim için aldığım fiyata ilana çıkardım hala pazarlık var mı diyenler 10 bin liraya olmaz mı diyenler. 4 yıllık Meizu X8 kullanıyorum gelen mesajları okudukça aç kullan diyorum kendime.

El alem 15-16 bin yazarken 13 bin yazmışım halen pazarlık olmaz mı 10 bin vereyim diyor.

• espial kullanıcısına yanıt
    Aç kullan bence. Bende aldıktan sonra senin gibi düşündüm ama telefonu kullanınca iyiki almışım dedim. Eski kullandığını satarsın.

• Realme gt2 pro nun ekranı ile redmi note 10 s in ekranı arasındaki fark.... Full aydınlatma, doğal renkler.. 4 k çözünürlükte alınmış ekran resmi.. Her ikisinde de...

redmi

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

gt2

Realme GT2 Pro Ana Konu | 8G1 | 6.7&amp;amp;amp;amp;quot; 2K 120Hz AMOLED | 50MP+50MP 4K60 FPS | 500

redmi

gt2

redmi

gt2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fehmi1717 -- 11 Nisan 2023; 21:45:52 >

• espial kullanıcısına yanıt

Koy 14 e hiç uğraşma. Senden alıp hiç olmazsa al sat yapmamış olurlar. Her yer fırsatçı.

• Fehmi1717 F kullanıcısına yanıt

Alttakiler daha doğal üsttekiler daha renkli duruyor

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Satmayacam a52si. Bu telefonada alışamadım. Kuzen arıyordu telefon ona satarım artık buradan alan olmazsa

Merhaba elimde mi 11 ultra var 6 ay sonra kayıt yaptırmam icin direnç işlemi gerekecek uğraşmamak IMEI işleri ile ona yakın bi cihaz olsun dedim tr garantili olarak bende realme aldım bugün gelmiş eve ama açıp kullanmaya kararsız kaldım mi 11 ultra dxmoark da halen ilk 8 de

Kablosuz şarj ters şarj su geçirmez lik arkada 2. Ekran

120x zoom çok ekstra si var kararsız kaldım

• bu telefon bana nasip olmayacak galiba cumartesi verdigim siparisi mediamarkt iptal etmis

• erk_ kullanıcısına yanıt

Mi11 ultradan buna geçmezdim şahsen. Kamerası yeter.

• K40 gamingten geçiş yaptım,

Geçiş nedenim sadeece kayıt kürek işleri eskisi gibi kolay olmaması .

Hangi cihaz daha iyi dersen K40 daha clas bir tel gibi duruuyor.

GT2 pro çok performanslı sanki şebekesi daha iyi çekiyor gibi hissettim

şuan alışamadığım ana konular ses kalitesi , kızlötesi olmaması ve telefon daha ince uzun olmasından yazışırken alışamadım.

Gt2 pro kamera konusunda bariz daha iyi ben memnunum

İnsan değişime gidince herşeye takabiliyor misal tuşların çıkıntısı tutarken elmi rahatsız ediyor.

• mcx kullanıcısına yanıt

Bu zamana kadar kullandığım en iyi. Şebeke bu cihazda vardı emin olun. Bir de onepluslarda.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.