Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu telefonun fotoğraflarını seviyorum. Hiç ayar yapmadan portre modunda çektim. Wp'den gelen fotoyu ekliyorum.

• Evet arkadaşlar bu cihaz tek ana güncellemeden sonra malesef ülkemizde unutuldu custom rom atmak isteyenler ile bir grup kursak iyi olur yardımlaşmak adına. Şu an tam anlamıyla stabil bir rom göremedim(parmak izi,hızlı şarj genel olarak sorunlu) ancak ekran süresi ve pil performansı ciddi şekilde artıyor. Bunun dışında cihaz resmen uykudan uyanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanzi kullanıcısına yanıt
    Room attınız mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme gelmiş

REALME 7 PRO #ANA KONU

• bukalemn B kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldınız güncellemeyi bana daha gelmedi.

• Güncelleme geldi,zaten daha ne kadar kötüye gidebilir ki deyip yükledim, hayırlısı olsun . Arayüz de değişiklikler olmuş fena değil ama pil ilk etapta gözlemlediğim daha hızlı bitiyor

• REALME 7 PRO #ANA KONU

Şahsen hala bekliyorum.

• hadixcanim H kullanıcısına yanıt
    Sırayla geliyor bende bekliyorum

• REALME 7 PRO #ANA KONU

Güncelleme geldi arkadaşlar

• Optimizasyon konusunda daha iyi olduğu aşikar ama pil konusunda zayıf bir sürüm. Pil çok hızlı tükeniyor.

• Bana da yeni ui 3.0-android 12 güncellemesi geldi. Bakalım değişim nasıl olacak..

Edit: Daha stabil ve güzel oldu ama şarj konusu üzüyor hala daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 29 Eylül 2022; 10:32:46 >
  • Bana da gelmiş şimdi indiriyorum gerçi cumartesi günü servise bırakacağım en az 2 hafta kalır kullanamam doğru düzgün

• VPN ile almanya-fransa gibi ülkeri deneyin. Hemen güncelleme düşer.

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt

Hocam batarya değişimi tavsiye eder misiniz? Çok fark oldu mu? Bir de cihazı sizden alıyorlar mı ? Yoksa parça geliyor o gün gidip taktırıyor musunuz?

• erha-n kullanıcısına yanıt
    Garanti dahilinde değiştirmiştim ben hocam. İlk alındığı kadar olmasa da olmuştu. Alıyorlar, işlemler bitince arıyorlar gidip alıyorsunuz.

• Ben İzmir Genpa servisinden değişim yaptırtamadım bataryayı. Test ettik batarya düzgün diyip geri verdiler iki günde. Eminim yaza doğru iyice gidicek batarya o zaman kimbilir ne kadar para isteyecekler benden. Rezil Realme!!

• Arkadaşlar UI 3.0 güncellemesinden sonra parmak izi ve yüz tanıma çalışmamaya başladı. Bu problemle karşılaşan var mı?

REALME 7 PRO #ANA KONU
  • ui 3.0'dan sonra bazı akşamlar sim kartım birden kapanıyor. İğne bulup çıkar tak yapmadan da tekrar aktif olmuyor. Çok garip bir sorun.

• Komrat16 K kullanıcısına yanıt

Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım aksine daha kararlı ve tutarlı çalışıyor telefon

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt

İlk defa duydum bu sorunu ben de olmadı ama acaba güncellemeyi yaptıktan sonra temiz kurulum yapmış mıydınız?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.