Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen benim de 10 lira kargo ücreti var ama hepsijet değil galiba standart teslimat yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltrAslanMelih U kullanıcısına yanıt
    Benim sipariştede standart teslimat yazıyordu kargoya verilince hepsijete döndü şuan.
  • serotik S kullanıcısına yanıt

Benim de hepsijet e döner inşallah hepsijet daha hızlı diye duydum ne zaman şipariş verdiniz hocam ben bugün kargoya verilcek yazıyo hala verilmedi

4 gibi aldım saat 7de kargoya verildi.

Benim niye kargoya verilmedi ya gece 12 de verdim şipariş hala verilmedi kargoya

Ödeme yöntemi veya şehire göre farklılık gösterebilir bilmiyorum, yarın takip edersiniz ona göre iletişim kurun satıcıyla.

Öyle yapıcam teşekkürler

• Ürün geldi beklediğimden çok saha şık ve kaliteli kullanılan malzeme ve işçilik çok iyi ekran oled için yumuşak öyle sarımtırak boğucu oled değil de sanli lcd gibi beyaz ve smooth renklerde ancak oled rengini de veriyor video ve resimlerde stereo hoparlörler bana çok kaliteli geldi poco x3 e göre ses yüksekliği iyi ve sesi nitelikli bazı sesleri çevresel veriyor dolby var mıydı bu cihaz da bilmiyorum. Kamerası cidden harika kullandığım en iyi kamera diyebilirim elimde ip 7 ve note 5 var. Öok kibar ve hafif o ekrana göre.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Video çekip sesi kontrol eder misiniz? Bahsedildiği gibi çevresel sesleri kısma problemi ve test videolarındaki gibi sesi kötü kayıt ediyor mu acaba?

• 20 gündür kullanıyorum şarjı 20 dakikada doluyor.Herkeste öyle mi acaba?
  • reddeadflag R kullanıcısına yanıt
    Hangi seviyeden başlatıyorsunuz şarjı?
  • Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    %20 den
  • reddeadflag R kullanıcısına yanıt
    Ben bu sabah %9 iken şarj ettim. 35dk gibi bir sürede dolmuştu. Genelde 35-40 dk arası oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serotik

Video çekip sesi kontrol eder misiniz? Bahsedildiği gibi çevresel sesleri kısma problemi ve test videolarındaki gibi sesi kötü kayıt ediyor mu acaba?

Hiç bir sorun yok bunu kim demişse iyi trollemiş bir sürü insan almadı belki bu sebeple. Ram sorunu varmış yükleme yapmıyor arka planda ki programları da demiş birisi hatta video da vardı youtube da ama özellikle denedim onda da sorun yok piyasada bilerek yapılıyor bunlar bence algı için...

Bu arada videoda öyle bir stabilizasyon var ki ois var sandım müthiş inanın kamera açıp bir gezdirin ekrana bakın ne dediğimi anlayacaksınız gyro kullanıyormuş stabilite için oisli kamera böyle stabil değil acayip...

• Merhaba, kullanan arkadaşlara sorum olacaktı. Bu modelin üstünde fabrikasyon ekran koruyucusu geliyor mu acaba? çünkü benim için tercih kriteri sayılır, bulunduğum yer pek gelişmiş bir il değil üstünde geliyorsa çok iyi olurdu

• Evet geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Evet geliyor.

Teşekkürler. Peki yanında gelen kılıf dışında kılıf kullanmak istesek bu telefonların kılıfları genel çarşılardaki telefon dükkanlarında kolay bulunuyor mu? Örnek olarak kapaklı kılıf realme telefonlar için kolay bulunuyor mu?

• Pek sanmıyorum. Aliexpress üzerinde bile çok bi çeşit yok.
  • Çarşamba sabah 9 buçukta aldım, hala kargo bekliyorum. Hepsijet ile en uzun süren kargom bu olacak. Haftanın getirdiği yoğunluk nedeniyle böyle galiba. Teslimat için yarın diyor.

• RM 7pro dan Hepsijet konusuna dönmüş burası. Herkes bu hafta alınca gecikmeler normal.

bu hafta alan arkadaşlar üzerindeki yazılım versiyonunu yazabilir mi?

(özellikle videoda mikrofon sorunsuz diyenler)

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.