Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
55.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Zil Seslerine gelip, dosyalardan seç demen yeterli... Ben de şu an farklı bir müziği zil sesi olarak kullanıyorum. Aynı işlemi birkaç kez tekrarla olacaktır. Seçtiğin müziğin formatıyla alakalı da olabilir

Alıntıları Göster

Çok denedim format mp3 zil sesine baktığımda seçtiğim müzik gözüküyor yıllardır zil sesi olarak kullandığım müzik. Hatta ayarlardan zil sesi seviyesini artırıp azaltığımdada seçtiğim müzik çalıyor ama bir türlü aramalarda çalmıyor kafayı yiyeceğim o kadar önemli değil belki ama olmaması kafama takıldı

• maxser M kullanıcısına yanıt

Bir müziği Realme'de zil sesi olarak ayarlama yöntemi

Müziğinizden birini zil sesi olarak kullanmak istiyorsanız, bu müziği Realme'nizin belirli bir klasörüne aktarmalısınız. Müziğin Realme'nizdeki kullanılabilir zil sesleri listesinde görünmesi için, Müzik klasörüne kopyalamalısınız . Bunun için bilgisayarınızı veya Realme'nizin dosya yöneticisini kullanmalısınız. Tek yapmanız gereken müziği kopyalayıp Müzik klasörüne yapıştırmaktır.

Bir de bu yöntemi dene...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an istediğim müziği zil sesi olarak kullanıyorum. Son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Bir müziği Realme'de zil sesi olarak ayarlama yöntemi

Müziğinizden birini zil sesi olarak kullanmak istiyorsanız, bu müziği Realme'nizin belirli bir klasörüne aktarmalısınız. Müziğin Realme'nizdeki kullanılabilir zil sesleri listesinde görünmesi için, Müzik klasörüne kopyalamalısınız . Bunun için bilgisayarınızı veya Realme'nizin dosya yöneticisini kullanmalısınız. Tek yapmanız gereken müziği kopyalayıp Müzik klasörüne yapıştırmaktır.

Bir de bu yöntemi dene...

Teşekkür ederim arkadaşlar dediğiniz yöntemi yapmıştım ama zil sesi olarak ayarla dediğimde ayarlarda gözüküyor ama olmuyordu. En sonunda kişiye özel zil sesi olarak ayarlayıp rehberimdeki tüm kişileri seçince oldu ama rehberde olmayan bir kişi ararsa ne çalar bilmiyorum. Neyse böyle kullanacağız artık

• A.84 güncellemesinden sonra bir tık telefonun şarjı hızlı gidiyor gibi geldi bana, 90 Hz de kullandığımdan da olabilir.

• BigBangZero kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman 60 hz de kullanıyorum İlk güncelleme Gelen insanlardan biriyim Uyarı bile yapmıştım hatta yukarda hızlı gidiyor şarj diye resmen 2 3 saat kısaldı ekran süresi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben sabit 90Hz'de kullanıyorum şu anda.

Wi-Fi bağlıyken iş yerinde mesela günlük 5-6 saat ekran süresi aliyorum.

4.5G bağlıyken 4 saat felan anca.

Burda yazılanları okuyunca işte 10-11 saat ekran süreleri 7-8 saat ekran süreleri felan.

Bendemi sorun var yoksa o diğer yüksek ekran süresi alan arkadaşlardamı sorun var anlamadım :)

• Bayadır facebook kullanmıyordum dedim yükliyeyim 2-3 gün önce farkettim ki acayip şarj tüketiyor, otomatik dondurmayı açsam dahi arkaplanda deli gibi çalışıyor. Bende sildim zaten emekli amcaların özlü sözleri ile dolup taşmıştı artık sayfam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt

benim de tüm ayarlar açık. Gün içi wifi açık genelde. Oyun filan yükledim ama clash of clans günlük 1saat atıyorum. Parlakluk, full evde olduğumdan görünür seviyelerde. Yüzde 10 = 1 saat gidiyor. 2 günde bir takıyorum genelde. Geçen getir uygulaması vs yükleyince sabaha kadar çok tükettiğini fark ettim arka planda çalışmayı durdur vs yapıyorum bazı uygulamalar wifi vs açıkken habire pil tüketiyor onlardan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 7 Nisan 2021; 13:48:46 >
  • Android 11de betaya çıkalı uzun zaman olmuş ama tam sürüm gelmedi niyeyse. Yeni özellükler güzel duruyor gelse de denesek bi an önce.

• Şu an benim %17'de 90 hz açık hep.

Ekran süresi 5 saat 20 dakikada. 4 saati wifidir geri kalanı 4.5G'dir.

Sanırım wifide 1 saat daha verir. Hadi nerden baksak toplamda 6.30 saat ekran süresi.

Yine çok çok iyi.

Eski telefonumdan sonra vallahi ilaç gibi geldi.

Günde 2 kez şarj ediyordum.

En iyi durumda wifide 3 saat, 4.5g de 2 saat 15 dakika felan ekran süresi alıyordum pilide yeni değiştirmiştim.

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

site için teşekkürler bu site bayagı kapsamlı bilgiler içeriyor bizim epey sitesine göre çok daha üstün.

• TÜV Rheinland Eye Comfort Certification

bunun olması da güzel oldu. Üni öğrencisi olarak uzaktan eğitim okunması gereken pdfler vs doluyor derken bu iyi oldu biraz.

Bu arada cihaz antutu v9dan 340bin civarı puan alıyormuş yt de gördüğüm testlerde.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Hocam ben 8 saat civarı telefonda Youtube ve Twitch izlediğimde giden şarj %20 civarlarındaydı. 90 Hz kullanmıştım birde. A.84'e geçince şuan telefonun şarjı dayanmıyor. Telefonda oyun falan yüklü değil, çoğu boş. Parlaklık evde olduğum için yarı parlaklığın altında ve 90 Hz kullanıyorum. Normalde 2-2.5 günde bir şarj ediyordum. Artık kullanınca gün içersinde şarj bir anda çekiliyor, eğer o gün çok kullanırsam şarj etmek durumunda kalıyorum. Son güncellemeden sonra oldu umarım düzeltilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBangZero -- 8 Nisan 2021; 11:7:0 >
  • BigBangZero kullanıcısına yanıt

Benim telefonda da son yazılım yüklü... ama ben komple romu indirip, temiz kurulum yaptım. Şarjı vs eskisi gibi bir fark yok.

Hard reset dene istersen

https://www.hardreset.info/devices/realme/realme-7//

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Realme 7 ANA KONU 

• Turk telekom kullanıp bu cihazda volte veya vowifi kullanan var mı ? telekom sitesinde 6i ve c3 sanırım destekli görünüyor ama güncel olmayabilir..

• Arkadaşlar tüm kullananlara bi sorun varda cihaz nasıl yani kağıt üstünde bayağı iyi gözüküyor ama ekrandan şikayetçi olanlar var bana artıları ile eksilerini soyleyebilirmisniz lütfen

• meydanoglubaran62 M kullanıcısına yanıt

Dokunmatik sorunu bende yok yüzde 20lik bir kısımda çıkmış sanırım. Ben giriş seviyesi ve saf android cihazdan geçtim buna suanlik her şeyi artı geliyor bana.

Suanlik eksi olarak sadece NFC olmaması ve stereo olmaması diyebilirim. Biraz da kalın 1 2mm kadar az olabilirmiş ama gene de çok kalın gelmiyor bana eski cihazımdan dolayı sanırım.

• RASP kullanıcısına yanıt

Ben de Realme7'nin yeni kullanıcısıyım. Almadan önce epey araştırdım. Önceki telefonlarımda hep flip kapaklı kılıf kullandım. Bu telefon için maalesef bulamadım. Aliexpress'te Realme7 için var fakat Asia versiyonları için yazılı tarifinde. Bizim telefonlar hangi versiyon.

Flip kılıf bulduğum birkaç link. En alttaki Aliexpress'ten almak en kolayı galiba.

https://www.ttlet.com/realme-7-super-soft-leather-flip-cover-phone-case-dual-invisible-magnets-snap

https://www.ttlet.com/realme-7-leather-flip-phone-case-flip-cover-vertical-open-wallet-case

https://www.flipkart.com/flipkart-smartbuy-flip-cover-realme-7/p/itm0b63c62426e25

https://tr.aliexpress.com/item/1005001583185491.html

Realme 7 ANA KONU

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.