Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi deneyin hocam merak ediyorum. Normal çağrıyla, whats app sesli çağrı kalitesini karşılaştırması bekliyorum. Aksi taktirde operatörümle ilgili bir problem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-) Mesaj uygulamasına girdiğimde önce numaralar gozukuyor, hemen ardından isme dönüşüyor. Anlık neden gözüküyor anlam veremedim.
    2-) Arama geldiğinde kabul etme tuşu : Bazen tıklayıp kabul etmemi, bazen de yukarı kaydırıp kabul etmemi istiyor. Buna da anlam veremedim.

• bu telefonda yüz ile kilit açma özelliği var mı
  • slamdunk393 kullanıcısına yanıt
    yüz tanıma özelliği var mı
  • slamdunk393 kullanıcısına yanıt
    evet var.
  • Güncelleme geldi arkadaşlar
    REALME 6 PRO #ANA KONU

• 3gb güncelleme gelmiş ya. Baya iyileştirme var anlaşılan.

REALME 6 PRO #ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Realme 6 ile pro arasında ne gibi farklar var arkadaşlar anneme telefon bakıyorum bu fiyat aralığında ve kararsız kaldım samsung m31 ile realme 6 arasında gidip geliyorum xiaomi note9da olabilir tabi

• Redzepi kullanıcısına yanıt
    Çok fazla seçeneğiniz var :)

Aşağıdaki link ile modelleri detaylı şekilde kıyaslayabilirsiniz.

https://kiyas.la/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 19 Eylül 2020; 20:42:40 >
  • Redzepi kullanıcısına yanıt
    Dostum önden bir bilgilendirme olsun. Realme'den evvel Redmi Note 9 düşünüyordum. Lakin o seride (9, 9S ve Pro) arka kamera lenslerinin içine bir şekilde toz giriyor. Kronik sorunu var, internette araştırsan çıkar karşına. Bu telefonlara iyi paralar verip alıyoruz, bilindik kronik sorunu olan bir telefon için yazık olacağını düşünüyorum bu meblağların.

• telefon bugün elime geçti
    1 saatlik bir deneme ile iyi ki almışım hissi uyandırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytcaydin

telefon bugün elime geçti
    1 saatlik bir deneme ile iyi ki almışım hissi uyandırıyor
    Hayırlı olsun. Zaman geçtikçe " ulen iyiki gidip bir amiral gemisine 10k TL para bayılmamışım. Bundan sonra da amiral gemisi tabiri ölmüştür benim için " hissi uyanacak :)

Eşime birkaç ay önce huawei p30 pro almıştım. Keşke realme 6 pro'yu daha önce bilseydimde gidip 7k TL vermeseydim huawei'ye diyorum şuan.
  • Ben de bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum. Note 9 pro ve Mi note 10 lite arasında kaldım. 90 hz ekran ve hızlı şarjdan dolayı almak istiyorum (P10 kullandıgım için hızlı şarj baya güzel bir olay). Son kez burayada sorayım dedim. Diğer 2 telefona göre tercih etmeli miyim? Realme bilmediğim bir marka çünkü. Arayüz kaynaklı donmalar vs yaşanıyor mu? Yada genel olarak şöyle diyim, kronik bir sorunu var mı? Note 10 lite ve Note 9 pro da bildiğim kadarıyla sensör tozlanması ve yakınlık sensörü sorunları varmış.
  • iphone 11 pro maxten s20 plusa gecmistim simdi sira 6 proya geldi vatandan aldim bekliyorum bakalim:)

• recoakk kullanıcısına yanıt
    Al ver ekonomiye can ver hesabı :)

• FaraziVKayra kullanıcısına yanıt
    Realme 6 pro harici seçenekleriniz için iyi kötü birşey söyleyemiyorum kullanmadığım ve forumlarını da takip etmediğim için ama realme 6 pro yağ gibi çalışıyor. 5 aydır tüm güncellemeleri aldım. Wipe cache bile yapmadım daha boot menüden o derece. Sıfır kasma yavaşlama. O konuda hiç düşünmeyin üzmeyecek bir model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 21 Eylül 2020; 21:24:8 >
  • Bende bugün eşime aldım. Bende mi note 10 lite var. Note 10 lite a göre kamerası ve hoparlör daha iyi. Note 10 lite gibi sensör sorunu yok. Arttırılabilir hafızası var. Note 10 lite gibi hızlı şarj özelliği var. Ön kamera note 10 lite a göre daha iyi çekim yapıyor. Note 10 lite ön plana çıkan özelliği premium his yaratmasi ve amoled-edge ekranı. Tabii realme pronun ekran değişim hızı çok daha iyi. Bu fiyata alınabilecek bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: slamdunk393

Bende bugün eşime aldım. Bende mi note 10 lite var. Note 10 lite a göre kamerası ve hoparlör daha iyi. Note 10 lite gibi sensör sorunu yok. Arttırılabilir hafızası var. Note 10 lite gibi hızlı şarj özelliği var. Ön kamera note 10 lite a göre daha iyi çekim yapıyor. Note 10 lite ön plana çıkan özelliği premium his yaratmasi ve amoled-edge ekranı. Tabii realme pronun ekran değişim hızı çok daha iyi. Bu fiyata alınabilecek bir telefon
    Hayırlı olsun. Kıyaslamanızda faydalı olacaktır. Sizdeki modelide soran arkadaşlar olmuştu.
  • Bu aralar instagramda falan full samsung m51 reklamları dönüyor. Biraz inceledim 7000mA bataryası ile öne çıkmış. Bizim 6 pro ile de kıyaslamışlar. Hız testi sonrası videonun sonunda fotoğraf ve video kıyaslaması var.
    Hem hızda, hem fotoda, hem videoda realme 6 pro önde. Tercihimiz doğru demekki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 24 Eylül 2020; 7:40:58 >
  • REALME 6 PRO #ANA KONU Realme 6pro
    REALME 6 PRO #ANA KONU mi note 10 lite

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.