Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.
    Şehitlerimizden Rabbim razı olsun mekanları cennet olsun inşallah.

REALME 6 PRO #ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • andios kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,şimdi gördüm geç cevap için kusura bakmayın. Netflix internetinizin hızına göre görüntü kalitesini otomatik ayarlıyor. Uygulamaya girince sırasıyla sağ alttan Daha Fazla, Uygulama Ayarları ve orda aşağıya inip Yürütme Özelliklerine basarsanız karşınıza bu ekran geliyor. Eğer maksimum oynatma çözünürlüğü SD ise, uygulamayı silip tekrar indirin, bugün bende öyle bir durum oldu. Silip tekrar yükleyince düzeldi.
    REALME 6 PRO #ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IronHipster

Hocam selamlar,şimdi gördüm geç cevap için kusura bakmayın. Netflix internetinizin hızına göre görüntü kalitesini otomatik ayarlıyor. Uygulamaya girince sırasıyla sağ alttan Daha Fazla, Uygulama Ayarları ve orda aşağıya inip Yürütme Özelliklerine basarsanız karşınıza bu ekran geliyor. Eğer maksimum oynatma çözünürlüğü SD ise, uygulamayı silip tekrar indirin, bugün bende öyle bir durum oldu. Silip tekrar yükleyince düzeldi.
    Sd çıktı bende de. Sildim kuracağım müsait bir zamanda.

REALME 6 PRO #ANA KONU

• Eğer yeniden yüklemeniz sonucunda tekrardan düzeldiyse mutlaka buradan ss atın, bir çok arkadaş Netflix hastası forumda. Almayı düşünenler için büyük etken, ikna olmuş olurlar. Bizde kendimizce bir çözüm yolu bulmuş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHipster -- 2 Eylül 2020; 1:12:35 >
  • Bu arada telefona sahip arkadaşlar için mükemmel bir uygulama önerim olacak. Eğer müzik dinlerken kulaklıktan gelen ses kalitesinden memnun değilseniz, Play Store'dan Wawelet uygulamasını indirin. Uygulama içerisinde kullanmış olduğunuz kulaklığa göre otomatik ekolayzır ayarları bulunmakta ve dehşet şekilde fark ettiriyor.

• Merhaba, birkaç mesaj öncesinde sormuştum ama bir videoya denk geldim. Bu videodaki sorun hakkında bazı kişiler Realme'nin genel problemi demişler. Bu telefonda da bu tip bir sorun var mı acaba?https://www.youtube.com/watch?v=MvCD7Lqh-qU&feature=youtu.be

• Geçen gün bakınırken anlık hb'de fiyatı 3300'e düştü. Sepette de 20 tl indirim yaptı 3280'e aldım. Netflix merak eden arkadaşlar için son güncelleme ile l1 eklenmiş cihaza. Yabancı sitelerde öyle yazıyor. l1 olmadığı için sıcak bakmıyordum çözülmesine çok sevindim. Pişman etmez umarım
  • Arkadaşlar selamlar realme6 kullanıyorum ve parmak izimi okutmak da çok güçlük yaşıyorum hatta parmağı çoğu zaman algılamiyor diyebilirim. Tanımlamak da problem yok fakat ekran kilidi açarken parmak yokmuş gibi davranıyor neredeyse çalışmıyor gibi bir hale dönüşüyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı aramızda?
  • Merhaba hocam, benim böyle bir şikayetim olmadı ve oraları çok kullanıyorum. Uygulama içerisinde geri dönmek için parmakla ordan sağa kaydırma yapıyorum.

• Bende yok. Full ekran kullanıyorum. Kenarlardan çekerek ileri geri yapıyorum sürekli.

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Çok iyi fiyat gerçekten.
    Kısa süre sonra amiral gemisi lafı hayatınızdan çıkmış olacak 👍

• Yeni güncelleme geldi. Eklentiler gelmiş.
    Realme çalışıyor 👍

REALME 6 PRO #ANA KONU
    REALME 6 PRO #ANA KONU

Teşekkür ederim canımı sıkan tek bir durum var onu çözemedim. Ekranı kilitlediğim zaman mobil veri olsun netflix olsun indirme işlemleri duruyor ( wifi-mobil veri fark etmiyor). Bunu çözebilirsem çok mutlu olucam
  • e.ozdemir59 E kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuma bende çok hızlı çalışıyor hiç okumadığı falanda olmadı. Dilerseniz kayıtlı parmak izini silip tekrardan parmağınızı tanımlayın belki düzelir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: e.ozdemir59

Arkadaşlar selamlar realme6 kullanıyorum ve parmak izimi okutmak da çok güçlük yaşıyorum hatta parmağı çoğu zaman algılamiyor diyebilirim. Tanımlamak da problem yok fakat ekran kilidi açarken parmak yokmuş gibi davranıyor neredeyse çalışmıyor gibi bir hale dönüşüyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı aramızda?
    Realme 6 kullanmadıüım için yorm yapamıyorum. 6 pro'da jet hızında. daha tek hata çıkarmadı. İlk tanıttığım andan itibaren sıkıntısız.
  • Arkadaşlar bugün telefon konuşmasını birde whats apptan yapıyım dedim, ses kalitesinde hayvani derecede bir kalite farkı oluştu. Çok daha iyiydi. Normalde telefonla konuşurken ahizeden gelen ses kalitesinden şikayetçi olan var mı aramızda ? Ses yüksekliğiyle ilgili sorunum yok dediğim gibi kaliteden şikayetçiyim normal çağrılarda. Bundan önceki telefonum VoLTE destekli olduğu için hiç şikayetim olmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: IronHipster

Arkadaşlar bugün telefon konuşmasını birde whats apptan yapıyım dedim, ses kalitesinde hayvani derecede bir kalite farkı oluştu. Çok daha iyiydi. Normalde telefonla konuşurken ahizeden gelen ses kalitesinden şikayetçi olan var mı aramızda ? Ses yüksekliğiyle ilgili sorunum yok dediğim gibi kaliteden şikayetçiyim normal çağrılarda. Bundan önceki telefonum VoLTE destekli olduğu için hiç şikayetim olmamıştı.
    Normal çağrılarda kulaklık ses seviyem tam ortada. max. aldığım zaman ortam sessiz olunca yandakiler duyablecek seviyede.
  • Son güncelleme ile bir tık daha iyileşti gibi.
    Böyle giderse şarjı bitmeyecek bu telin :)

REALME 6 PRO #ANA KONU

Hocam demek istediğim ses seviyesi değildi kalitesiydi. Şöyle bir örnek kurayım. Şuan telefon konuşmasında gelen ses kalitesini video kalitesi olarak düşünürsek 360p video izliyormuş gibi. Lakin WhatsApptan konuşursam 1080p gibi. Anlatabilmişimdir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHipster -- 13 Eylül 2020; 0:40:21 >
  • Anladım. Hiç dikkat etmedim. bakalım bende gözlemlerim bi. Genelde hep görüntlü konuşma yapıyorum wp ile.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.