Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu elimizdeki lansmana özel aldığımız indirim kuponu un süresi kaç gün bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam ve kişisel veri gönderme zaten bilinen birşey. Spyware uygulamalar nerdeyse tüm çinli yazılımlarda mevcut özellikle oneplus, huawei çok gündeme geldi. Büyük ihtimalle colorOS da da roottan sonra silinecek bir sürü uygulama çıkacaktır. Spyware uygulamalar neyse ki root ile silinebiliyor. Bankacılık uygulamalarında sorun çıkmaz eğer root için magisk kullanırsanız.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Türbülans birçok konuna ismine rastladım.
    Çok telefon değiştiriyorsun galiba.
    Şu an ne var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Hocam gelen maile baktım yazmıyor bir şey. Sadece telefonun çıkış öncesi kupon sahipleri bilgilendirilecektir yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

Türbülans birçok konuna ismine rastladım.
    Çok telefon değiştiriyorsun galiba.
    Şu an ne var
    Şuan huawei mate 20 x var, muhtemelen artık değiştirmem.. Çünkü çift hat kullanıyorum ve 1.hat ile görüşme yaparken diger hattın da açık olup arama gelmesi sadece bunda görebildim. Aslında çoğu çift hatta var ama o da kendi içinde arama yönlendirmesi ile oluyor ama o da pek iyi değil, hem arama geç düşüyor hemde hangi hattan arandığını anlayamıyorsun

• Dostlar realme 3 pro dışındaki mesajlarınızi buraya atmazsanız çok güzel olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevap için bekleyelim bakalım.

• Reklam olayı zaten kabul edilemez. Xiaomi orda sinekten yağ çıkarma peşine düşmüş. Kar odaklı olması gerekiyor doğal olarak ama kaliteni de koruman gerek. Rootsuz da kaldırılır yine pcden adb üzerinden. Burda bu şirketler power-user olmayan herkesi kullanmayı amaçlamışlar. Kullanıcı deneyimi geliştirme programı diye de şirin bir ismi var. Miui'da 50 küsür uygulama silmiştim, flyme de 20 küsür. Bazıları qualcomm'un bazıları miui'nin, bazıları google'ın arkaplan servisleri. Herkes yolunu bulmuş anlayacağınız.

• badmobil kullanıcısına yanıt
    Ben anlamadım. Üstteki videoda kapalı olduğu halde reklam çıkıyor işte. Daha neyin çabası sizdeki? Varsa özel bir tekniği söyleyin biz de bilelim.
    Burda önemli olan örnek sizinki değil reklam çıkan versiyon. Çünkü zaten buton reklamları kapatmak için var normali kapatması ama üstte gördüğümiz gibi kapatmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Boşver dostum, eleman klasik xiaomi fanboyu geçmiş mesajlarına baktın mı ? ben dün geç baktım yoksa hiç yazmazdım. 1800 liralık cihazın kul kölesi olmuş adama ne desen boş, o yüzden de mesajları sildim bu konu ile de alakası yok. Sizden ricam tek tek mesajlarını sikayet edin, ben topluca ettim silinsin diye sizde ederseniz bayramdan sonra yönetim bir ilgilensin.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.