Şimdi Ara

Real Racing 3 [ANDROID ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
4
Favori
9.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah yardimcin olsun. Cidden zor bir durum seninkisi. Cİhaz degisirmek icin elinden geleni yapmalisin cunku bu yun gunden gune daha fazla yer kapliyor. 8GB da yetmez bir sure sonra.

@bocekgrafik
    Bu goruntuyu gercekten merak ediyormusun :) Bence bakip moralini bozmamalisin.
     Real Racing 3 [ANDROID ANA KONU]

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    LeMans zamanları yok muydu? Diğerleriyle kıyaslayacaktım da. Değer yazman yeterli, SS ile zahmet çekme. EK'teki zamanlar araç sırasına göre 2:37, 2:36 ve 2:34 idi.

Önceden moralim bozuluyordu ama artık hile ile bu zamanları yaptıklarını bildiğim için moralim bozulmuyor.. Hile sebebiyle üzerine 8-10 sn ekleyip kıyas yapıyorum. Honk-Kong gibi kısa bir pistte bile 5-6 sn fark oluyor arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 13 Mayıs 2017; 16:23:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Lemans in en dusugu 2.29.585

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Trial Time'ı 2:45 yapsam, botları kontrol için de 3 dk mâkul gibi.

Senin Trial Time sürelerin ve PR'ların kaçtı 919 ve Nismo ile?

Benim 919 (2014) 95.4 PR ile 2:49, Audi 92.9 PR ile 2:55 idi.

Nismo 96, 919 is 95 pr

• türkçe dil desteği yok mu oyunda? yoksa gelme olasılığı varmı?
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row&hl=tr
    destekliyor çok fazla yerde kaplıyor...
  • Kaç sene oldu hala Real Racing 4 gelmedi.
    Real Racing 3 ilk başta güzeldi ama artık hep aynı pistler olunca 2 senedir sıkmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Kaç sene oldu hala Real Racing 4 gelmedi.
    Real Racing 3 ilk başta güzeldi ama artık hep aynı pistler olunca 2 senedir sıkmaya başladı.

Ben GT Racing 2 yi severim Real Racing daha gerçekçi.

quote:

F14T icin bir ortalikta rivayetler dolasiyor ama bilemedim. Onu verirlerse alirim.

Rivâyetler tevatür çıktı.

Hakikaten dun Update gelmis, aksi gibi telefonum bozuldu garantiye gonderdim cihazi :( Telefon yok Hem RSR 2017 yi hemde bunu kacirmis olacagim icin icim icimi yiyor resmen :(
  • RR3 güncellemeleri halkında mühim bir uyarı! ⚠

RR3'e gelen son güncelleme görünmüyordu GooglePlay'deki "Güncelleme" kısmında. "Yüklü" kısmından ise göründüğünü fark etmiş ve ordan yapmıştım güncellemeyi. Buraya kadar sorun yok.

Lâkin, benim yaptığım son güncelleme, sanki yüklememişim gibi GooglePlay'deki "Güncelleme" kısmında yeni göründü "6 gün önce" diye. Ben de tekrar tıkladım "Güncelle"ye ve ardından Multi sunucuları hariç hiçbir sunucuya bağlanmadı. Ne bulut, ne RR3 TV sunucusu, ne Trial Time'lar.

Bu sorunu oyunu silip tekrar yükleyerek çözenler de olmuş. Ben ise şöyle çözdüm: Girebildiğim tek sunucu olan multi sunucusuna bağlanınca, bağlanamadığım diğer tüm sunucular ya da bölümlere de bağlanabildim ardından.

Kısaca, güncelleme yaptıysanız, tekrar yapmayın. Yaptıysanız da, üstteki gibi çözün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 6 Haziran 2017; 12:28:53 >

Daha önce şöyle yazmıştım: "Trial Time'ı 2:45 yapsam, botları kontrol için de 3 dk mâkul gibi."

EC'in 96 PR'lık ve 10 turluk yarışının videosunu seyrettim. Normal Rolling Start'ın aksine, araçlar arasındaki mesafenin, araçların birbirlerini göremeyecekleri kadar açılmış olması ve son sırada başlayan bizi 1 sektör geriden başlatması, bana son derece saçma geldi açıkçası. 6, 7, 8, 9 turluk yarışlardan her birinde bu aralık daha açılmış. Neden böyle yaptıklarını anlamak son derece güç. Bu sebeple aracı 95.6 PR'da bırakıp, 195 GC'lik güncellemeyi yapmadım.

Buna karşın 2:45 olan tur hedefini 2:44 olarak, ortalama tur süresini 3 dakika olarak gerçekleştirsem de, 9 turluk EC yarışının akşam karanlığında geçmesi sebebiyle EC'e geçmek yerine, EK'te devam etmeye karar verdim. Çünkü yol aydınlansın diye ekran ışığını fazla açmak zorunda kalıyorum ve bu da gözümü ağrıtıyor. 10 turluk yarış gün ışığında ama onu da 195 GC ödememek için ve uzun aralıklı Rolling Start sebebiyle açmadım.

Senin bu konudaki düşüncen nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 6 Haziran 2017; 12:45:48 >

10 turluk yaris gunduz vakti geciyor. Tipki dedigin gibi aradaki mesafeler cok uzun ama botlari kudurtmadiysan ben gibi 3 dk lil tur sureleri ile 4ncu turda hepsini gecmis olursun :) EK ve EC de fulle yakin araclarin olup en kisa tur surelerin 3 un altina inmemesi cok farkli bir duygu.

Benim hesapla girseydin gorebilirdin durumu. Botlarin trajikomik hallerini.

"Güncellemeyi yap" diyorsun yani. Hmmm. Tekrar düşüneyim bunu.

* * *

Yeni Formula E Time Trial açıldı biliyorsun. Zar-zor 49 küsür yapabildim ama en iyiler 45 sn civarındalar ve 4 sn farka rağmen 10.000. sıralardayım. Bizde mi eksiklik var, yoksa hileci sayısı sandığımızdan çok daha fazla mı? Dikkatimi çeken husus, başı çekenlerin hemen hemen tüm araçların full olması; özellikle de Legend araçlarının.

• 4 saniye fark bence ideal. Benim 14 saniye farkim var ve 75000 lerdeyim. Ben hic upgrade yapmadim ve hongkong yolunda hic suremiyorum. Birkac replay seyrettimde o virajlari oyle donebilmek hileden fazlasini gerektirir.

Benim anladığım kadarı ile hilelerde ivme ve hız artışından ziyâde, artırılmış yol tutuşu ve daha kısaltılmış fren mesâfesi kullanılıyor.

Full araçla 4 sn. farka rağmen 10.000. sıralarda olmak, büyük ödülleri hiçbir zaman alamayacak olmak demek. Bâriz haksızlık var.

Ben de geçen gün birinin 96'lık Nismo ile LeMans'ı 2:37 ile bitirdiği yarışını seyrettim. Kullandığı hile üstte yazdığım gibiydi. Finish öncesi S viraja 344 ile girdi ve hiç savrulmadı. 177 levele rağmen de 14500 GC'si vardı ki, bu da herşeyi açıklıyor sanırım.

• Birisi, hilenin de mokunu çıkarmış.

Real Racing 3 [ANDROID ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 7 Haziran 2017; 23:41:15 >
  • takımınız varmı takım kuralım bari bu günkü challance da bizim takımda bi ben tur yapmışım diğerleri uyuyor ya.
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    Multi'de hile kullanmadıktan sonra ilk sıralara çıkmak imkânsız. Orada da hilecilerin kendi aralarındaki mücâdele söz konusu. Kim daha iyi hile yaparsa o kazanıyor yani. Formula E için açılan mücâdelede ful araçla ancak 4.8 sn yaklaşabildim 1. sıradaki kişiye ve 15.000. sıraladardaydım en son, düşün.

Üstte de hile konusunda birkaç mesaj yazılı yine. Amacın altın kazanmazsa, level kasabilirsin. Öyle daha fazla altın kazanırsın. Über hileci değilsen, altın kazanmak için tek yol bu yâni.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.