Şimdi Ara

Real Racing 3 [ANDROID ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
4
Favori
9.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lions Of Leipzing i 1 gold bile harcamadan bitirdim :) Belese 700luk araba, birde gunluk altinlari ile beraber guzel kar ettim :) Pazartside 3 Formula E-Car verdi hemde bedava, ustelik Upgradelerde %50 indirimliydi oh mis. Keyfim yerine geldi
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Flashback events'leri bilerek kolay yapmışlar sanırım. Ben de hiç zorlanmadım.

Formula E'lerin de hepsini Full Upgrade yaptım % 50 düşmüşken. O sayede 300 GC daha aldım. 2 seriden kazandığım GC'lerini de düşünce, her biri 230'ar GC civârına mâl oldu bana. Ek gider oldu ve bu sefer beni fazla zorladı ama en azından iyi denk geldi.

Bu güncelleme ile kendi rekorumu kırıcam sanırım. Hiç olmadığı kadar kârlı geçiyor benim de bu sefer.

Bir de şu içimde uhde kalan MP4-X'i alabilsem. Ona tek engel F14T kaldı arada.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    F14T icin bir ortalikta rivayetler dolasiyor ama bilemedim. Onu verirlerse alirim. MP4 icin uzulme, bu gidisle en gec 1 yil icinde tekrar verirler onu :)
    Not:
    Ben GC Upgrade hic yapmadim. r$ la yaptiklarim yeter simdilik. Maksat garaji genis tutmak :)
    Eskisin diye ben F14T vb. diğer üst segment araçlar sende vardır sanıyordum.

Ben de kararsız kaldım upgrade yapıp-yapmamakta ama sonra yaptım işte. O arabalarla kazandıklarımı düşünce, üçü için 690 GC gitmiş oldu. Acı oldu ama araçlar full olunca, biraz olsun teselli oldum.

Bir de adamlar bu arabaları Time Trial için vermişlerdi. "Su-istimal etmeyeyim" dedim. Lâkin ne kadar kastıysam da, Hong Kong'ta 50.5 sn'nin altına inemezken, en iyi süreler 44.5 sn civârında. Neden önlemezler şu hileyi, anlamam ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 12 Mayıs 2017; 16:3:34 >

Evet bayagi bir eskiyim lakin onceden event nedir nasil oynanir upgrade icin bu kadar para nasil toplanir bilmiyordum. Suana kadar kacirdigim lemans ve f14t haricinde birkac ufak tefek etkinlik var.

Lemans araclarinin cogu garajda var ama etkinlikle kasmak ayri zevkli :)

Upgrade konusuna gelince, bu oyunda bugune dek yaptigim en buyuk hata arabalari full upgrade etmektir. Bana hic faydasi olmadi bedava veya cok cok ucuza (5 10 gc) gelmiyorsa upgrade etmem. Turnuvayi kazandiracak veya etkinlikte arabayi alabilecegim kadar upgrade yeterli bana gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

F14T icin bir ortalikta rivayetler dolasiyor ama bilemedim. Onu verirlerse alirim.

Kaynak olarak nereyi takip ediyorsun?

* * *

Upgrade konusunda, sürekli kullandığın araçsa, güncellemek iyi oluyor sanırım. Mesela 919 2014'ü 94'ten 95 küsüre yükseltince, tur başına 2.5 dk fark etti. Sürekli dolanılan turlar için uzun vâdede iyi kâr sanki.

Myrealracing.club dan takip ediyorum. Resmi forumda var ama orasi geyik muhabbet oldugundan en faydali bilgi burda. Burdaki birkac kisi sagolsun, bircok eventda bana birebir yardim bile ettiler.

Benim porsche 919 2014 upgrade yaptigima degmedi. Son birkac upgrade kaldi full olmasina. Zaten lemans pistini 4dk civari tamamliyorum yoksa botlar cosuyor yetisemiyorum. 10turluk lemans yarisini 2013 porsche 911 le bile bitirmisligim var :)

Botlari para kastigim yarislarda mumkun oldugunca yavaslatiyorum

Ordan yeni öğrendiğin faydalı tüyolar olduğunda paylaşır mısın sana zahmet.

• Etkinliklerin gunluk yapilis sekli hatta upgrade onerileri bile var. Ben paylasirim illaki ama sende arada baksan fena olmaz :)

Siteye baktım ama bişey anlamadım. Mobilden giriyorum ve mobil versiyonu yok bir de.

Ben 919'u 90 GC güncellemeyle ve 94 PR ile kazanmıştım. Bu hâliyle Le Mans'ı ortalama 35 dk ile bitiriyordum. Sonra son motor güncellemesi (250 GC) haricindekileri yapınca 95.4 PR'a çıktı. Bu hâliyle de turları önce 3:20'ye, biraz daha ince ayarla da 3:15'e kadar düşürebildim ve yarış süresi de 32:30 dk'ya indi. 3:10 denedim ama baktım fazla zorluyor; bıraktım. Şu anda stabil 3:15 ve 32:30 ile devam ediyorum.

EK'in 10 turu için 86 PR, Endurance Champions'un 10 turu için ise 96 PR istemesine rağmen verdiği Fame ve R$'ın neredeyse aynı olması tamâmen saçmalık. Sanırım bu sebeple hiç kimse orayı kullanmıyor.

Ne hızlı arabalar varken, EK'te 911 RSR'lerin olmasına ise hiç anlam veremiyorum. Mâdem ek ara koyacaksın; koy oraya Regera, One:1 ve muâdili arabaları; değil mi? Oyunda RSR'lere özel torpil var resmen. 2013 RSR'nin hızı daha düşük olmasına rağmen 2014 RSR ile aynı PR'a sahip olması meselâ. Vantage GTE her ikisinden de üstün olmasına rağmen daha düşük PR'ı var, gibi gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 12 Mayıs 2017; 16:7:21 >

Ek de toyota haric hepsi var en yuksek 919 la yaklasik 28k da bitirdigimi hatirlarim ama botlar cosmasin diye onu iyice asagi cektim. Sanda tavsiye ederim.
    Ec de ise nismo var son motor haric full ama ondada rekorum 53dk da finis gordum :) hizlanmia botlar rolling start oyunlarda cidden basa bela olabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bir oyunsa 4GB romlu telefona sığmıyor... rezalet...
    EC'de Rolling Start olduğunu bilmiyordum.

Üstte yazdığım süreler, botların kontrol altındaki sürelerdi zaten. Kendi en iyi Trial Time zamanım 2:49 yoksa. Yarış içinde 2:48'i birkaç kez gördüm.

Nismo farklı bir araç sanırım. 919'dan farkı ney sürüşte ve zaman olarak artı farkı oluyor mu? Düzlükte fazla hızlı ama virajlarda daha yavaş görünüyor da değerlerine göre.

Bu pazar onun Championship'i başlayacak. Duruma göre EC'e geçip-geçmeme kararı alacağım da. Aynı PR ile daha hızlı turlar atabilirsem geçerim.

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    3.05 GB civârında yer tutuyor depolama olarak. ROM değil de RAM'i kast ettin sanırım. Benim telefon 3 GB ve yetiyor.

Nismo en hizli lemans araci. Full Upgrade de 2.30 garanti ama benim icin degil :) timetrialde hic yoldan cikmdan yani.

Amac para kasmaksa degmez ama sirf keyif icin istiyorsan alabilirsin. Zamaninda %50 indirimli alip bir hevesle upgrade ettim ama pek oynamiyorum. 919 hala benim favori aracim. Nismo cok hizli gercekten ama donuslerde veya fren mesafesi alisik degilsen cok kotu

Benim çekinmem de firen ve dönüşlerdi esâsen ama yekünde daha iyiyse kullanabilirim. Önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olur.

2:30 çok iyi değer. Sürekli yarışmak için benim 3:15'i 3:00'e çekecek kadar iyiyse yaparım güncellemelerini. Şampiyona için mecburen pek çoğunu yapmış olacağım zaten.

919-2014 yerine 2015 çok daha iyi galiba, değerlerine baktım da. Araçlar içinde hız/yol tutuş/firen dengesi açısından da en iyisi 919'ler gibi geldi bana. Meselâ Audi düzlükte daha hızlı olsa da, firen mesâfesinin uzunluğu sebebiyle çok çekici gelmedi bana. Güncellemelerini yapıp bakmak lâzım aslında bir de. Buna rağmen dikkatimi çeken husus, daha düşük PR ile, kendisinden daha yüksek PR'a sahip 919'dan daha iyi tur zamanları yaptığı idi.

Motor sesini de daha çok beğendim onun. Nismo'nun sesini henüz duymadım ama kulağa en hoş gelen ses Toyota'nınkiydi.

• 4 yil civari oynarim hala oyunun sesini acip ohnamis degilim. Tamamen sessizde bende tum ayarlar motor seslerini neredeyse hic bir aracin duymadim :)

Ben de çoğu zaman sessiz oynasam da, teksem kısık açıyorum sadece.

EC'deki 3 aracın Time Trial'daki en iyi zamanları ne görünüyor? Nismo'n olduğu için bakabilirsin ama benim EC'de aracım olmadığı için göremiyorum da.

yok rom 4GB kalan 2GB ram ise 1GB... Lenovo A328 ve A101 sattı... kimse oyun oynayamamış... 4GB ile android yükseltmesini bile alamadı... 8GB olsa yükletirdi... ondan zayıf tablette bu oyunu oynadım...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.