Şimdi Ara

Real Madrid'i Eleyeceğiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir şey imkansız değildir! Şimdi oyunculara bakalım.

Drogba: Chelsea'den geldi
    Hamit: Realden geldi onların taktiklerini biliyor olabilir
    Sneijder: Eğer sürekli ceza sahasına orta açarsa Burak'ın kafa golü atma imkanı var

Şimdi 10 sene önce onları yenmiştik. Yine aynı taktiği oynayarak yenebiliriz. Neden yenemeyelim! Dalga Geçecek veya Karamsar Düşünenler Hemen çıksın.

Reali önceden yendiğimizden dolayı realin içinde hala bir korku olabilir. O korku maçta onlara stres katarsa maçı 1-0 2-0 yenebileceğimizi düşünüyorum. Defans baskıyı arttırırsa dahada güçleniriz. Şimdi takıma bir taktik vereceğim. İki kişi forvette olacak. Defansif bir oyun oynayacağız. Eğer onlar atağa başlarsa hemen topu dikeceğiz. İki forvet direk paslaşa paslaşa golü atacak. SİZEDE SESLENİYORUM FENERLİLER! GALATASARAY REALİ ELEDİĞİNDE SİZİN HEMEN KILIF BULACAĞINIZA EMİNİM! KILIFLARINIZI ŞİMDİDEN HAZIRLAYIN!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sneijderin orta açtığını gördünmü sen hiç adamın oyun tarzını biliyonmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboy87

tşak mı geçiyorsun bizimle konuyu açan arkadaş?

Sebep

• Arkadaş beynini internetten mi aldın?
  • analizin ki analiz de demek komik olur biraz..çok yüzeysel ve basit..sen zannediyor musun ki takımlar boyle maçlara bu şekilde hazırlanıyor plan yapıyor..senin taktik aynı top geçer adam geçmez gibi birşey olmuş..onlar atağa geçtiğinde topu havaya diksen ne olacak o topu yine rakip sahada bir real madridli karşılayıp yeniden atağa çıkacaklar hatırla schalke ile oynanan son maçın ikinci yarısı! üstelik 2 tane forvetin ilerde çakılı oynaması takımı direk 8 kişiye düşürecek bu 8 kişi ile bütün oyuncuları(10) hem süper ofansif hemde çok güçlü defansif özelliklere sahip real karşısında nasıl 90 dk çıkarabileceklerini sanıyorsun?hatırla schalkeye sadece 10 dk dayanabildik ve direkte patlayan top ile de golü buldular..eğer o mactasneijder yerine amrabat girmeseydi burak yerine umut girmeseydi ilerde top dahi tutamayıp 3.golü biz yemiş olacaktık..düşüncelerimi sorarsan..yapacağımız şey kontrollü futbol oynamak ve soguk kanlı yer yer agrsif hızlı yer yer oyunu sogutarak onların gazına gelmemiz lazım..bu takim madrid sen bunlara çıkıp çatır çatır doksan dakika atak futbol oynayım dersen perişan ederler..burdaki nokta ne tam defansıf nede tam ofansıf futbol oynamamız gerektiğidir..ben kalabalık ve topu ayağında tutan pasa yapabilen bir orta saha ve forvette burak ıle baslayıp drogbaya dönülmesinden yahut drogba ile baslayıp burak a dönülmesinden yanayım..haa çif forvet oynarsak ide en son schalke maçındaki diamond düzeni çok beğendim buna benzer bir sistemle de oynarsak avantajlı olabileceğimizi tahmin ediyorum

• Ben de inanıyorum. Savaşacağız ve kazanacağız!!!
  • Paslaşa paslaşa golü atacaklar demek.
  • Fatih Termin'in eski bir fotoğrafı paylaşmak istedim :)

Real Madrid'i Eleyeceğiz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

Paslaşa paslaşa golü atacaklar demek.

Evet " DEÜÇİKSTEER"

• quote:

Bu forum beni cok gulduruyor
  • Abi en iyisi sen otur maçını izle. Yorum, analiz felan aman aman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrite

quote:

Taktik hırsızlığı mod on

• quote:

Orijinalden alıntı: rudeboy87

analizin ki analiz de demek komik olur biraz..çok yüzeysel ve basit..sen zannediyor musun ki takımlar boyle maçlara bu şekilde hazırlanıyor plan yapıyor..senin taktik aynı top geçer adam geçmez gibi birşey olmuş..onlar atağa geçtiğinde topu havaya diksen ne olacak o topu yine rakip sahada bir real madridli karşılayıp yeniden atağa çıkacaklar hatırla schalke ile oynanan son maçın ikinci yarısı! üstelik 2 tane forvetin ilerde çakılı oynaması takımı direk 8 kişiye düşürecek bu 8 kişi ile bütün oyuncuları(10) hem süper ofansif hemde çok güçlü defansif özelliklere sahip real karşısında nasıl 90 dk çıkarabileceklerini sanıyorsun?hatırla schalkeye sadece 10 dk dayanabildik ve direkte patlayan top ile de golü buldular..eğer o mactasneijder yerine amrabat girmeseydi burak yerine umut girmeseydi ilerde top dahi tutamayıp 3.golü biz yemiş olacaktık..düşüncelerimi sorarsan..yapacağımız şey kontrollü futbol oynamak ve soguk kanlı yer yer agrsif hızlı yer yer oyunu sogutarak onların gazına gelmemiz lazım..bu takim madrid sen bunlara çıkıp çatır çatır doksan dakika atak futbol oynayım dersen perişan ederler..burdaki nokta ne tam defansıf nede tam ofansıf futbol oynamamız gerektiğidir..ben kalabalık ve topu ayağında tutan pasa yapabilen bir orta saha ve forvette burak ıle baslayıp drogbaya dönülmesinden yahut drogba ile baslayıp burak a dönülmesinden yanayım..haa çif forvet oynarsak ide en son schalke maçındaki diamond düzeni çok beğendim buna benzer bir sistemle de oynarsak avantajlı olabileceğimizi tahmin ediyorum

Katiliyorum.her ne kadar ćift fw sikintili olabilsede ileride top tutmamizda lazim.ben tek burak arti şinaydirdan yanayim .solda amrabat. Ama fatih terim en doğrusunu bulacaktir.drogba yerine umutta olur.madrid elinden geldiğince oyunu bizim sahaya yikmaya çalişacaktir.şalke maçinin 2 yari başindaki gibi olursa çok pozisyin veririz madrid li furbolcularda şalkeliler kadat beceriksiz olmaz.

• Konu tutacak gibi

• Bernabeuda 2-1 yeniliriz. Arenada 1-0 kazanırız. Gelip buraya bakarız mesaja
  • arkadaşın yaşının 17nin üstünde olduğunu düşünen varmı
  • insanin gulesi geliyo

• İnşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrite

quote:

Kendimden geçtim.
  • Real Madrid Dortmund'a , Dortmund Schalke 04'e ,
    Schalke 04 Galatasaray'a , Galatasaray 1461
    Trabzon'a , 1461 Trabzon Ankaragücü'ne
    yenildiğine göre; Ankaragücü Real Madrid'i her
    türlü yer.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.