Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RocK__StaR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.469
Cevap
91
Favori
1.242.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • penaltı yok diyenler var şaka mı yapıyorsunuz anlayamıyorum messi fanları hadi köyünüze boş yapmayın
  • pozisyona penaltı diyenler gitsin bir gözlük alsınlar gelsinler. yazık bu sene hakemler leşinde leşi.
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Redditte 720p olsun 1080p olsun onlarca link var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle penaltı olmaz. Zaten Real, tarihi boyunca kazandığı maçların , aldığı kupaların yarısını hileyle hurdayla kazanmış bir takımdır.

Şimdi Yozgatta oturmasına rağmen Real fanatiği olan bazı ergenler beni topa tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pozisyonun penaltı ile alakası yok düşen keke düşmeye gelmiş oraya , maçın başından beri real ön tarafı ceza sahası içinde kendini yere atıyordu biri penaltı oldu ...
  • Hayatımda bu kadar iğrenç bir penaltı görmedim. Vazquez aldatmaya yönelik hareketten sarı yiyeceğine Juventus alehine kırmızı ve penaltı verildi. Duba yönetse maçı daha az hata ile karşılaşırız.
  • Cidden rezilikti bir de deli gibi seviniyorlar.

Penalti penalti degil bi kere adam 90 dk bekledi vermek icin. Artik kesinlesti yani realin kayrildigi bunun aciklamasi olmaz.

• Dünkü ve bugünkü skandal hakem kararları gösteriyor ki futbol olduğu her yerde pislik var. Yazık...

• isconun verilmeyen gol konuşulmuyor nedense...
  • Net penaltı. Suna penaltı demeyen gitsin su topu izlesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maç boyu kayıplara karışan Reynaldo uydurma bi penaltıyla kral ilan edilir şimdi.
  • aĞLAMA DUVARINA ÇEVİRMEYİN KONUYU gidin başka yerde ağlayın Herkes Real düşmanı olmuş.Ne ağlak adamlarsınız.Şaka gibiler yahu.Bi anda 15 yaş kitle bastı konuyu
  • Arkadaşlar boşuna yoruyorsunuz kendinizi burada.Juveyi bırak Galatasaray’ı bile hakemle yenen bir takımdan ne bekliyordunuz ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 11 Nisan 2018; 23:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

penaltı yok diyenler var şaka mı yapıyorsunuz anlayamıyorum messi fanları hadi köyünüze boş yapmayın
    he yav net penaltı. zaten hakem olsam vazquez ve ronaldo'nun her düştüğü pozisyonda penaltı çalarım, öyle karakterli futbolcular çünkü.

not: barcelona'dan da real madrid'den de nefret ediyorum. tarafsız bir futbol seyircisiyim. kaliteli sandığımız tek ligi izlerken bile tadını kaçırdınız senelerdir yaptığınız gasplarla.
  • Halen hakem hatası penaldo diyorlar ya 90 + getirmişsin orda penaltı yaparsan aklını alırlar senin CL bu açın Münih United Finalinin 2 dk da döndüğünü izleyin.

Dün hezimet yaşayıp yetenek abidesi bücürünüz elinince bunları söyleyemeniz normal Ronaldo her zamanki gibi sahnede.

• Arkadan bir ittirme var ama ucuz penaltı oldu doğruya doğru
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • İşi bitin barcalilar hadi bakayim koyunuze cnm.. Bu tur burda bos bos konusan sadece bos konusan ozellikle diyorum. O arkdaslara grsin.seneye artik canlarim.

• Net penaltı ayrıca alex sandronun verilmeyen kırmızı kartı Real'in verilmeyen golü ilk yarıdada verilmeyen bir penaltımız vardı ve buda net penaltı Ronaldo'da tek başnıa savaştı on numara oynadı penaltıdan önckei topuda o çevirdi ve yine winnerlığını konuşturup yarı finale taşıdı Real'i hadi ağlayın size burdan ekmek yok Messi'ciler.
  • UEFALONA LEN Hakem desteği gelecekti illa ki penaldo yine sahneye çıktı. Yazık oldu tur Juve nin hakkıydı

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.