Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18051806180718081809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Ne güzel dün barca elendi.bugün de real elenmeliydi bu kadar basit penaltı mı verilir? penaltı diyenler dürüst olsun açsın tekrar izlesin,aynı pozisyon realin kalesinde olsa sizce hakem penaltı verir miydi? Hepimiz biliyoruz ki kesinlikle böyle basit bir penaltı verilmezdi. Barcanın da realin de arkası uefa tarafından kesinlikle korunuyor.

1 değil 2 değil kaç oldu bu yeter artık.geçen sene psg rezaletinden sonra şampiyonlar liginin zevki kalmamıştı,bu sezon tam oldu.

Şimdi birkaç velet gelip ağla diyecek.ağlıyorum kardeşim futbolun bu haline ağlıyorum,şimdi git galibiyeti kutla,ronaldo en iyisi de.
    Aynen ağla diyecek. Messici diyecek. Hayır bilmiyorlar ki gerçekleri görmüyor. Geçen sene ki psg rezaleti,bayern rezaleti, sonra bugünki rezalet. Üzüldüm de Mandzukic ile Buffon'a üzüldüm. Mandzukic çok çabalamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Yalnız bu İtalyanca

Edit: Jeton şimdi düştü

Alıntıları Göster
    Yok Juve'ye nazire için paylaşmadım haklısın İtalyanca fakat nedense sadece taraftarın yaptığı bu var. Acaba bir İtalyan takımıyla oynanan maçtan önce mi yapıldı bilemiyorum
  • adamı bir sağa bir sola itiyor iyi izleyin penaltı yok diyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 12 Nisan 2018; 0:39:27 >
  • Thicknesse kullanıcısına yanıt
    Sabah akşam survivor izliyor, burada bizim yaşımızı tahmin etmeye çalışıyor :)

Korkma korkma Ronaldo abiciğini elemediler :)
  • https://twitter.com/FifaZeeshan/status/984179677538504704 şu açıdan çok daha net. bu penaltı 90 değil de 15. dakkada çalınsa kimse ağzını açmaz. böyle dramatik olunca millet aşırı tepki gösteriyor. ben de juventus'a üzüldüm ama yapacak bir şey yok, benatia'nın hanzoluğu

edit: adam topa bile vurmuyor sanırım 2 saniye olduğu için çok anlaşılmıyor da. ben önce adamı ittirip sonra topa vuruyor sanıyordum. topa bile vurmuyor. vazquez tamamen topa odaklanmıs. gelip itiyor. daha ne olacaksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 12 Nisan 2018; 0:40:58 >
  • penaldo beeee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklıma Osmanlı teknik direktörünün geçen haftaki yakarışı geldi. Pozisyon gol ama hakem nasıl gördü diyor Bunlar da buz gibi penaltıya o dakkada bu çalınır mı, Real'e olsa verilir mi diyorlar.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam bırakın laf anlatmayın şunlara

Navas çoğu zaman süper kaleci ama bazen kovaya dönüşüyor.Böyle kovalık efekt açılıp kapanıyor golü yiyoruz.De gea alınsın veya Romadan Alisson falan.Stoper takviyesi şart Nacho olsa böyle lmazdı bence ama onunda sakatlığı tuttu.İsco yollanmalı kesinlikle Modrice yedek olacak bir orta saha lazım.Bale bitmiştir Yallah premier lige.Bir kanat bir forvet lazım bir orta saha bir stoper bir kaleci.

Zidane resmen rus ruleti oynadı şansı yaver gitti kıl payı kurtardı aynı hatalara düşmez umarım
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Klasik Türk kafasızlığı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

adamı bir sağa bir sola itiyor iyi izleyin penaltı yok diyenler

adam koşarken penaltı için koşuyor resmen o eli sırta koyduğu an bitti zaten topu kontrol edecek tam adam sen gidip dengesini bozuyosun hayvan gibi üstüne çıkıyosun adamın nasıl penaltı değil bu anlatsın messicikler.

• Millet oldu futbol ustasi veya futbola farkli bir bakis acisi ile baktiklarini saniyorlar.. sogumuslar filan filan git basket izle o zaman.. Real bi basiri yapmasin zaten hemen dunya futbolu nereye gidiyor gibi degisik muhabbetler.. Nasil bahane bulacagini sasiriyor millet... Barca konusunada yazmistm real elense barca alsin isterim ispanyaya gitsn kupa diye.. ne kdr kizsam da burda bos konusan barcalilara, elensek barca elenmesin istersm.. Juveyede hic uzulmuyorm valla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Bittiyse aglaman cik kardesim
    ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

Haçan al kupayu uşağum haa

• Zidane = Dünyanın en iyi Hamza Hamzaoğlu'su
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hocam bırakın laf anlatmayın şunlara

Navas çoğu zaman süper kaleci ama bazen kovaya dönüşüyor.Böyle kovalık efekt açılıp kapanıyor golü yiyoruz.De gea alınsın veya Romadan Alisson falan.Stoper takviyesi şart Nacho olsa böyle lmazdı bence ama onunda sakatlığı tuttu.İsco yollanmalı kesinlikle Modrice yedek olacak bir orta saha lazım.Bale bitmiştir Yallah premier lige.Bir kanat bir forvet lazım bir orta saha bir stoper bir kaleci.

Zidane resmen rus ruleti oynadı şansı yaver gitti kıl payı kurtardı aynı hatalara düşmez umarım
    Zidane'dan soğudum bugün. Bilen bilir hep savundum, başarılıysa başarılıdır illa taktik icat etmesi gerekmez sil baştan. Ama Zidane olan taktiği bozma yolunda. Israrla Ronaldo'yu tek santrafor oynatma sevdası var. Gol olmuyor işte anlamayacak bir şey yok. Son pozisyon havaya yükselip indirdi belki en net pozisyon o olacaktı, taa 93. dakikada. İlla 4-3-1-2 oynatacaksan Benzema oynayacak yanında.

Transfersizliğe diyecek bir şey yok zaten. Navas'ın yaşı da geçiyor, şu Kepa gelsin oynasın bakalım nasıl kaleci. Seneye stoper de almak gerekiyor. Vallejo ile falan olmaz. Ben Varane'ı da çok beğenmiyorum. Hatta yeri geliyor Ramos'u bile savruk buluyorum ama mücadelesiyle kapatıyor her şeyi. Bir tane R.Carvalho tarzı sağlam soğukkanlı bir stoper lazım. Daha hızlısı tabii.

• Bana neden penaltı olmadığını biri açıklayabilir mi ? Adamın topa müdahalesi bile yok baldırıyla omza vuruyor

Lütfen trollük yapmadan seviyeyi biraz yükselterek açıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 12 Nisan 2018; 0:54:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Süperligte ağladığına göre başarıyı avrupada arıyorsun;)))))))))))

• Kim ne derse desin son yılların en iyi Real Madrid'i 2013/2014 Ancelotti zamanıydı.Harbiden yıkıp geçiyordu o zaman Real Madrid.

Mourinho = Aykut
    Ancelotti = Ersun
    Benitez = İsmail Kartal
    Zidan = Hamza
  • Evet usagim evet.. bittimi aglaman cik abisi hadi bakiyim

• quote:

Evet usagim evet.. bittimi aglaman cik abisi hadi bakiyim
    Hocam adamlara ağlama duvarı konusu da açtım ama baya dolmuşlar bitmedi ağlamaları
  • quote:

Evet usagim evet.. bittimi aglaman cik abisi hadi bakiyim
    Abisi mi :) tamam uşağum hadi bakim Romaldo len en iyi real şanpiyon :)

• 
Sayfa: önceki 18051806180718081809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.