Şimdi Ara

RDR 1 Tr yama için program gerekiyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
6
Favori
15.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahım çok şükür,iyiki oynamamışım şu oyunu.Umarım buda yarım kalıp unutulmaz.Kolay gelsin arkadaşlar

• PS3 emülatöründe oynanabilİrlik durumu nedir? Ben oyunu 6 ay önce konsolda bitirdim ama bu oyun pc ye çıkmadığı için emülatörden oynamak isteyen birçok insan olacaktır. Eğer emülatörden oynanabilir ise hem çevirenler için, hem de oynamak isteyenler için motivasyon olur.

Ah ulan çok güzel oyun, yardım etmek isterdim ama almanca+tıp yüzünden foruma bile anca giriyorum :/

• Elinize kolunuza sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

PS3 emülatöründe oynanabilİrlik durumu nedir? Ben oyunu 6 ay önce konsolda bitirdim ama bu oyun pc ye çıkmadığı için emülatörden oynamak isteyen birçok insan olacaktır. Eğer emülatörden oynanabilir ise hem çevirenler için, hem de oynamak isteyenler için motivasyon olur.

Ah ulan çok güzel oyun, yardım etmek isterdim ama almanca+tıp yüzünden foruma bile anca giriyorum :/

Ben ps3 emulatörü ile senenin başlarında god of war 3ü oynamaya çalışmıştım. İ5 3.nesil işlemci 16gb ram ve gtx 1650 ile fps bildiğin yerlerde sürünüyordu. Oyundan oyuna ve sistemden sisteme fark ediyor. Sh downpour'u oynıyabiliyordum ama oda ara videolarda donuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Şu an Downpour ve GOW3 tamamen oynanabilir değil hocam. GOW 1-2 ve Origins Collection hatasız diyor sitede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yamayı ps3te orijinal oyuna uygulayabileceğiz değil mi daha önce ps3 te yama yapmadım da hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Bu yamayı ps3te orijinal oyuna uygulayabileceğiz değil mi daha önce ps3 te yama yapmadım da hiç

Malesef kırık makinelerde çalışır.

• elinize yüreğinize sağlık

ama

kaç kişinin emülatörle bu oyunu stabil oynayacağı meçhul

ben 1 sene önce denemiştim

sonuç hüsran  

i5 4460

rx460 8gb ram

• quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

elinize yüreğinize sağlık

ama

kaç kişinin emülatörle bu oyunu stabil oynayacağı meçhul

ben 1 sene önce denemiştim

sonuç hüsran  

i5 4460

rx460 8gb ram

Kardeşim yapacak bir şey yok. En güzeli ps3 kiralayıp oynamak. Haftalık 120 tl ye kiralıyan yerler var nette. Tabi ne kadar doğrudur bilemem. Yama çıkınca kiralaya bilirseniz sizin için daha iyi olur. Pc de tam bir işkence emulatör ile oyun oynamak. Daha ps2 emulatörü bile adam akıllı çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Kardeşim yapacak bir şey yok. En güzeli ps3 kiralayıp oynamak. Haftalık 120 tl ye kiralıyan yerler var nette. Tabi ne kadar doğrudur bilemem. Yama çıkınca kiralaya bilirseniz sizin için daha iyi olur. Pc de tam bir işkence emulatör ile oyun oynamak. Daha ps2 emulatörü bile adam akıllı çalışmıyor.

Alıntıları Göster

aynen o şimdlik kalsın

cyberpunk oynayacağız zaten en az 3 ay

sonra da medium a bakarız :)

• Çeviri kısımları eğer bölüm bölüm ise öncelikle oyun içi menüler ve görevlerin çevirilerinin yapılasını öneririm. En son hikaye kısmına geçin, tabi eğer çeviriler bölüm bölüm değilse imkansız :(

Ps3 ve orjinal oyun kollarım duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Çeviri kısımları eğer bölüm bölüm ise öncelikle oyun içi menüler ve görevlerin çevirilerinin yapılasını öneririm. En son hikaye kısmına geçin, tabi eğer çeviriler bölüm bölüm değilse imkansız :(

Ps3 ve orjinal oyun kollarım duruyor

Biz tam tersi düşünüyoruz. İlk önce oyun içi altyazıları çevirmeye başlarız. Hani atıyorum geupdan ayrılanlar bile olursa en azından oyunun senaryosu anlaşılsın diye. Sonuçda ne yapacağınızı altyazılardan çözebilirsiniz. En olmadı walktrouthlardan bile bakabilirsiniz. Ama senaryoyu anlamayınca bir kıymeti kalmaz. Menü ara yüz ve açıklamalar totalde 10 bin satır.bu yüzden ayırdık.

• 2 kırılmışken onla uğraşsanızya hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

2 kırılmışken onla uğraşsanızya hocam

Forumda uğraşan 30 kişi var. Biz ne diye uğraşalım ki. 😁

• freeman1930 kullanıcısına yanıt

hani kim uğraşıyoki bu arada elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Forumda uğraşan 30 kişi var. Biz ne diye uğraşalım ki. 😁

Alıntıları Göster
    Kimse ilgi göstermez o yüzden dedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RDR 2 illaki yama gelecektir biraz sabırlı olmak lazım ya open ıv yada githupda bir yazılımcı paylaşır bizde yaparız bir şekil.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

İnşallah dediğiniz gibi olur UMARIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirKullanıcı-1- -- 26 Ekim 2020; 13:53:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirKullanıcı-1-

hani kim uğraşıyoki bu arada elinize sağlık

Fırunda sadece 5 veya 6 tane rdr2 konusu var. Önüne gelen çeviriye translate ile başladık veya başlıcaz gibi şeyler yazmış. Ona istinaden söyledim kardeşim.  

• 2.bir t2 vakası yaşamak istiyorsan yamayı yayınla sslerle beraber atayım.Türkçe yamaya karşı biri değilim ama bu forumda türkçe yamaya karşıyım.BU forumda yapılan bütün yamaları ilgili kişilere bildirip ücretsizde olsa kaldıracağım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.