Şimdi Ara

RCD 510 HAKKINDA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
53.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu rns 510 yada muadillerinde da görsel park sensörleri ve klima kontrolleri de yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Rcd 510 bir ekleme yapılarak dvd okuyabilir ve navigasyon yükleniyor fakat 1000 tl yi aşan bir ücreti var Fiyatı yüzünden kimse böyle bişe kalkışmadan rns510 veya muadili ürünler alıyor

peki bu rns 510 yada muadillerinde da görsel park sensörleri ve klima kontrolleri de yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borabuyuktalas

quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Rcd 510 bir ekleme yapılarak dvd okuyabilir ve navigasyon yükleniyor fakat 1000 tl yi aşan bir ücreti var Fiyatı yüzünden kimse böyle bişe kalkışmadan rns510 veya muadili ürünler alıyor

peki bu rns 510 yada muadillerinde da görsel park sensörleri ve klima kontrolleri de yapılabiliyor mu ?

Görsel park sensörü ve klima bilgileri ekrana yansıyor Fakat park sensörü orjinal olacak Rcd510 da da ekranda görülebilir bu bilgiler
  • Keşke rns 310 un tasarımı rcd 510 gibi olsa idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih DAL

Keşke rns 310 un tasarımı rcd 510 gibi olsa idi

İşte o zaman adı Rns510 oluyor :)

Bahsettiğiniz gibi rns310/315 tasarımı çok kötü Ekranı küçültüp ortaya gereksiz bir düğme koyup görüntüyü bozmuşlar Belkide rns510 dan farklı olmaz diye bilerek yapmışlardır
  • Rcd 500 de dvd izliyemiyorsunuz. Ekstra işlem yapılması gerekli .
  • bu videoda,setup'a uzun süre basılı tutulunca farklı memü çıkıyor bilgisi olan varmı?
    birde ekrana cıhaz kapalıyken arka planda dijital saat cıkıyor bu özellik nasıl ayarlanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=A006ak7JaDY&feature=related
  • Canbus sayesinde direksiyon kumandası kontrolü ve klima gösterimi.

6.5 inch ekran

Ses türlerinin ekranda görünmesi

DVD Player

I phone desteği

TV

Usb ve sd kart desteği

En iyi gps modu 533 MHZ ve 3D (üç boyutlu) harita çalıştırabilme özelligi.

Güncel üç boyutlu navigasyon

Geri vites kamera desteği

Bluetooth ile telefon görüşmesi ve rehber fonksiyonunun kullanılması

Çift bölge fonksiyonu: Müzik dinlerken gps haritasının görüntülenebilmesi.

Altın sarısı kasa sayesinde oksitlenme önlenir ve hızlı soğutma sağlanır.

Ekran parlaklığının kumanda ile ayarlanması

RCD 510 HAKKINDA

RCD 510 HAKKINDA

RCD 510 HAKKINDA

• arkadaslar ucuz rcd 510 yok mudur? nerden alabilirim?
  • Merhabalar,
    Piyasadaki ikinci el ucuz ürünlerin bir çoğunun çalıntı olduğunu bilin. 2011 Eylül ayında aracımdan RCD 510 çalındı. Servis 3500 istiyor, ikinci elde 6-7 yüze satıyorlar, acaba neden bu böyle diye kimse düşünmüyor...
    Hırsızlarında çalıntı mal kullananlarında Allah belasını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir.sahin

Merhabalar,
    Piyasadaki ikinci el ucuz ürünlerin bir çoğunun çalıntı olduğunu bilin. 2011 Eylül ayında aracımdan RCD 510 çalındı. Servis 3500 istiyor, ikinci elde 6-7 yüze satıyorlar, acaba neden bu böyle diye kimse düşünmüyor...

Ben yeni sistem taktırdım ve fabrika çıkışı RCD 510 u 499 TL ye satıyorum. Yani ucuz diye illa çalıntı mı olmas gerekiyor. Niye ucuz satıyorsun konusuna gelirsek evet burada piyasa fiyatı devreye giriyor ve ne yazıkki piyasa fiyatını da sizin dediğiniz gibi ne olduğu belirsiz satıcılar düsürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracınızın orjinalinde RCD 310 varsa, RCD 510, RNS 310, RNS 510 taktırdığınız zaman uyum sorunu olmaz. ancak aracınızın orjinalinde RCD 300, RCD 500 varsa daha sonradan taktıracağınız RCD 310, 510, RNS 310, 510 modelleri akü bitirme sorunu çıkarabilir. Bunun için Volkswagen servisinden Gateway modülü alıp aracınıza taktırıp programlatmanız gerekir. Biraz pahalıya mal olur. Ankara'da Ersin Elektronik, akü bitirme sorunu için CAN INTERFACE takıyor. O da akü bitirme sorununu daha ekonomik yolla ortadan kaldırıyor. Ersin Elektroniğ'in telefon numarası: 0312 336 81 39. Arayın, detaylı bilgi verirler. Bunlardan birini yaptırmassanız sabah kalktığınızda aracınız çalışmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerbaris

quote:

Orijinalden alıntı: mahir.sahin

Merhabalar,

Ben yeni sistem taktırdım ve fabrika çıkışı RCD 510 u 499 TL ye satıyorum. Yani ucuz diye illa çalıntı mı olmas gerekiyor. Niye ucuz satıyorsun konusuna gelirsek evet burada piyasa fiyatı devreye giriyor ve ne yazıkki piyasa fiyatını da sizin dediğiniz gibi ne olduğu belirsiz satıcılar düsürüyor.

bende benzerı sekılde rcd 510 aldım. cok memnunum.

• bu rcd 510 benım cerato ya uyarmı
  • Çıkma RCD 510 arıyorum, satan olursa PM atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

bu rcd 510 benım cerato ya uyarmı

çok zor bır ıhtımal :(
  • arkadaşlar bunlara bu paraları vereceğinize iyi bi tablet alıp iyi bi tutucuyla kullansanız çok daha işlevsel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağız Tuğracı

arkadaşlar bunlara bu paraları vereceğinize iyi bi tablet alıp iyi bi tutucuyla kullansanız çok daha işlevsel olur

ne kadar ıyı tutucuda olsa tablet sarsılacaktır. ancak teyp bolgesıne sabıtlenırse dedıgınız olur. bu mantıkla bır gps cıhazı almak daha ucuza malolur. aynı zamanda gps ısıde gorur muzıkte dınlersınız. hatta vıdeo bıle seyredılıyor. peki aracın hoparlorlerıne nasıl baglanacak? bunlardakı ses şiddetını tabletten alabılecekmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

quote:

Orijinalden alıntı: Yağız Tuğracı

arkadaşlar bunlara bu paraları vereceğinize iyi bi tablet alıp iyi bi tutucuyla kullansanız çok daha işlevsel olur

ne kadar ıyı tutucuda olsa tablet sarsılacaktır. ancak teyp bolgesıne sabıtlenırse dedıgınız olur. bu mantıkla bır gps cıhazı almak daha ucuza malolur. aynı zamanda gps ısıde gorur muzıkte dınlersınız. hatta vıdeo bıle seyredılıyor. peki aracın hoparlorlerıne nasıl baglanacak? bunlardakı ses şiddetını tabletten alabılecekmısınız ?

tabiki bu bir tercih meselesi, nacizane bir öneri getirdim. rcd 310 varsa eğer aux in ile ses aracın kendi hoparlörlerinden alınabilir.

şahsen ben 2000 e yakın bir meblağ verip rns 510 alacağıma ipad alırdım hem navigasyonum olurdu hem iyi bir multimedia cihaz hem internet bağlantısı vs ve rns 510 daki hırsızlık riski stres yapıyo ister istemez ipadi arabada bırakmazsınız. görsellik anlamında bi ipad; rns510 yada rcd 510 kadar olamayacaktır tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yağız Tuğracı -- 9 Ocak 2013; 11:08:16 >

• 500 tl ye rcd 510 turkce var elimde 1 adet aracimdan cıkartıp yerine 939 taktim istiyen warsa werbilirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.