Şimdi Ara

RCD 510 HAKKINDA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
53.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 2006 jetta midline var akü iki günde bitiyor kaçak sorununu çözeyim derken ustalara iyi ucretler ödedim kontrol edilen yerler ustaların yanlış montaj acip takmalarinda ya kirildi yada takamadilar kapi vs gibi forumlarda sonradan takilan cihazlardan bahsediyor bendede çin malı multimedya takili sebeb bu olabilirmi tecrübesi olan varsa sevinirin iki aydir çözülmedi kutup basina salter ekledim sorunu bu sekil kendimce cozdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RCD510 satmak isteyen varsa lütfen mesaj atsın.
  • Arkadaşlar, benim 2013 model polo trendline aracım var ve aracımda orijinal rcd210 var. Ben aux kablosu ile telefon bağlantısı yapıp müzik dinlemek istiyorum ancak rcd 210 ile bu mümkün değil sanırım. Bu yüzden rcd 510 almak istiyorum ancak rcd 510'da da aux girişi olmadığını duydum. Rns 310'un da görüntüsü hoşuma gitmiyor. Rns 510'da çok pahalı ne yapsam bilemedim:)
  • rcd 510 da aux girişi vardır.... Bende rcd300 var bunu söküp rcd 510 taktıracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 golf aracımızda takılı var yeni nesil isteyen varsa satabiliriz
  • merhaba yeni araç aldım ve size bir konu hakkında bilgi danışmak istiyorum.
    rnc310 cihaz takılı aracımda fakat sd kart bulunmadığından navigasyonu açtığımda "PLEASE INSERT A MEDIUM WİTH NAVİGATİON DATA" uyarısı çıkmakta onca servisi aradım 2000 TL para istediler yüklemek için bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.