Şimdi Ara

RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
18
Favori
48.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hpi savage 4.6 haftaya geliyor motoru arızalıymış. :( yeni motor takıp gönercekler.
  • Rovo 3.3 - Hpi mt2 - P51 mustang

RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI]

• Bende bulaşsam mı acaba izleyince gaza geliyo insan videolarını .Arkadaş geldi bıraktı banada sat diye.. Satmayıpta ben mi el koysam diyorum bende de vakit yok anasını bide vaktin olcak .Çok inanılmaz kopuyor kullanmak ayrı bir becerii

• Arkadaşlar yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde herşeyi olan bir Rc uçak seti var düşme kırılma şansı yok çünkü yelken kanat ayrıca hızlı uçan bir model olmadığı için kontrolü kolay ve kamera bağlarsanız havadan çekimede gayet uygun. İlgiilenirseniz Takas veya uygun fiyata veririm . Pm atabilirsiniz

elimdeki model buna benziyor fakat daha büyük ve daha geniş kanatlısı
    http://www.youtube.com/watch?v=8x3wctBRY8M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbo18 -- 21 Şubat 2013; 23:39:25 >
  • elinde fazla walkera alıcı olan var mı?

ayıca 2.4 ghz 4 kanal uçak kumanda ve alıcı satan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polkol -- 23 Şubat 2013; 10:55:55 >
  • arkadaşlar bende nitro 4 tec var. bugün kumanda sapıttı tüm fonksiyonlar tersine çalışmya başladı,gaza basınca fren,sağ yapınca sola gidiyor bunu neden yapıyor olabilir.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende başlamak istiyorum fakat benzinli araba ile değil elektrikli güçlü bir motoru olan en önemlisi modifiyeye açık olan bir rc araba istiyorum.
    Drift yapabilmesi çok önemli düz kullanmanın bir mantığı yok.200 350 arası bir model olabilir.

linkte paylaştığım araba nasıl?

Carisma M14 BMW M3 GT-2 2009 1/14

alternatif olarak fikirleriniz veya tavsiye edebileceğiniz web siteleri varsa paylaşırsanız sevinirim

• Arkadaşlar 800 tl ye kadar drift aracı tavsiyelerinizi bekliyorum.Traxxas Rally VXL 1/16 düşünüyorum.http://www.topmodels.com.tr/raxxasally116_urunu.html .Sizce nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevega

arkadaşlar bende nitro 4 tec var. bugün kumanda sapıttı tüm fonksiyonlar tersine çalışmya başladı,gaza basınca fren,sağ yapınca sola gidiyor bunu neden yapıyor olabilir.

kumandanın üzerinde reverse tuşu var. kumandayı sağ elde tutmak istersen bunla yapıyorsun.
  • sakura bak 2. el sahibindende vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

Arkadaşlar 800 tl ye kadar drift aracı tavsiyelerinizi bekliyorum.Traxxas Rally VXL 1/16 düşünüyorum.http://www.topmodels.com.tr/raxxasally116_urunu.html .Sizce nasıldır ?

yardımcı olabılırım elımde araç var.
  • Canlansın buralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede traxxas slash 2wd var.
    RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI]RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI]

• quote:

Orijinalden alıntı: vRetribution

Arkadaşlar yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

traxxas slash (maddi duruma bağlı 2wd-4x4-ultımate-platınıum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevega

arkadaşlar bende nitro 4 tec var. bugün kumanda sapıttı tüm fonksiyonlar tersine çalışmya başladı,gaza basınca fren,sağ yapınca sola gidiyor bunu neden yapıyor olabilir.

kumandanın üzerinde düğmeler var onlardan biri olması lazım tam terse ceviirio biraz kumandayı incele traxxas mı kullanıosun?
  • canlansın buralar arkadaşlar bende yeni başlayacam hangi arabayı önerirsiniz şuan bilgim sıfır ama çok istiyorum hazırmı aliyim yoksa toplama şansım varmı?
  • bende elektrikli olarak vorza var

nitrolu olarak troppy (pulse motorlu)

ve rs4 evo

var.

hepsi de güzel yani. zevkine göre
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.