Şimdi Ara

RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
18
Favori
48.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    traxxas slayer pro,
    hpi savage x 4.6

şimdilerde losi 5ive-t almayı düşünüyorum. :)
  • Beni de yazın arkadaşlar e revo vxl vardı bugün 4tec ile takas ettim :)
  • HPİ baja 5sc almayı düşünüyorum şu ilandaki arkadaşla görüştüm sizce almalımıyım ilandaki aracı
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-hpi-baja-5sc-futaba-4pl-kumandasi-ile-birlikte-142156572/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamander19

vorza kep ve kanat lazım. ayrıca elinde vorza yedek parçası olan arkadaşlar ulaşabilirse bol bol yedek lazım. teker felan da olur.

hatta tertemiz şasi olan varsa direkt alabilirim. tabi makul fiyatlarda.

Elimde çok miktarda hpi vorza,thropy,savage,baja,rs4 parçaları mevcut aynı zamanda team losi, mugen seiki,team xray ve bu markaların motorları yanı sıra novarossi bonito motor ve parçalarıda elimde mevcut yarışlara katılırken aldığım bundan sonra 2 sezon yarışmayacağım için uygun fiyattan satıyorum parçaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

quote:

vorza kep ve kanat lazım. ayrıca elinde vorza yedek parçası olan arkadaşlar ulaşabilirse bol bol yedek lazım. teker felan da olur.

Elimde çok miktarda hpi vorza,thropy,savage,baja,rs4 parçaları mevcut aynı zamanda team losi, mugen seiki,team xray ve bu markaların motorları yanı sıra novarossi bonito motor ve parçalarıda elimde mevcut yarışlara katılırken aldığım bundan sonra 2 sezon yarışmayacağım için uygun fiyattan satıyorum parçaları

vorza flux parçalarını ve fiyatlarını özel mesaj olarak yazarsan sevinirim.

troppy ve savage parçalarını da öğrenirsem iyi olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

quote:

vorza flux parçalarını ve fiyatlarını özel mesaj olarak yazarsan sevinirim.

troppy ve savage parçalarını da öğrenirsem iyi olur.

Elimdeki tum parcalarim fiyatini cikarmam cok zor neredeyse 6-7 araci rahat cikarak parca var elimde bu nedenle istediginiz parcayi soylerseniz fiyat verebilirim

• Merhaba,

brushless 1/8th scale 4wd buggy için kullanımı en uygun pil hangisi ? şuan üzerinde 6s 3000 mah var
  • Buggy konusunda yeterli bilgiye sahip değilim ama Yarış yapmiyorsanız 6s çok fazla güç verdiğinden krım çok olabilir,
    ideal 4s veya biraz daha hız isterseniz 5s olabilir,

3000 mah ile ortalma 30 dk oynarsınız,
  • elektrikli bi araçla +80 km h yapmak mümkün mü 400 tl ye kadar bulunabilir mi varsa bu araçtan?
  • 200 km den daha fazlası bile mümkün :)

400 TL ye benim aklıma Traxxas slash 2wd geliyor ama ikinci el, kontrolu ilk başta zordur ama alışınca tadından yenmez, çok sağlam bir araçtır,
    3s lipı pil ile 80 km yapabilir diye düşünüyorum.
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    bende hsp racing 1/10 monster truck aldım.

RC Model Araçlar İle Uğraşanlar Buraya ! [45000 + gösterim ][DH RC TAKIMI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyna_vt -- 3 Şubat 2014; 21:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep1blues

Buggy konusunda yeterli bilgiye sahip değilim ama Yarış yapmiyorsanız 6s çok fazla güç verdiğinden krım çok olabilir,
    ideal 4s veya biraz daha hız isterseniz 5s olabilir,

3000 mah ile ortalma 30 dk oynarsınız,

kardeş hsp racing monster truck 1/10 aracım için yarım saat kullanmak istiyorum. nasıl bir batarya almam gerekiyor.? fırçalı motor ve esc si var orjinalleri.
  • Motor ve ESC Özellikleri nedir ?

Bakamadıysanız motor ve ESC nin fotograflarını veya özelliklerini yazarsanız ona göre yardımcı olmaya çalışalım,

Lipo pil almanız gerekiyor, fakat kaç kaç "s" kaç c onu belirlemk gerek,

Lipo pillerde Mah değeri vardır,
    3.000 Mah ortalama 30 dk, 6.000 mah ortalama 1 saat kullanım anlamına gelir,
  • Yedek parçalar için bir başlığımız var mı ?

her gün yeni bir yerini kırıyorum aracın , para pul kalmadı :|

Elinde hpi 67386 sol front olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyna_vt

öncelikle hayırlı olsun.
    bende bununla hsp short course arasında kararsız durumdayım.
    nasıl memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hhizarcioglu

quote:

Orijinalden alıntı: dyna_vt

öncelikle hayırlı olsun.
    bende bununla hsp short course arasında kararsız durumdayım.
    nasıl memnun musunuz?

sağolasın gardaş. ben hızından ve çekiş performansından çok memnun kaldım. 1800 mah bataryayla 10 dk civarında oynayabilirsin. büyüklüğü çok ideal. kumanda çekim alanı çok uzun mesafelerden çekebiliyor. tam bir arazi canavarı. ani dönülerde çok başarılı. şimdilik tecrübelerim bu kadar. ilerde yazarım yine.

• 500 tl butcem var başlangıç icin fazla masraflı olmayan sıfır bi araç arıyorum.elektrikli yada yakitli olması farketmez off road olursa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurb3 -- 26 Şubat 2014; 12:35:35 >
  • Bu ürün iş görür mü?
    http://goo.gl/ZHyEks
    Maverick strada XT
  • kiziltutku kullanıcısına yanıt
    http://goo.gl/I0BXH8
    Bu fiyat çok pahalı değil mi?
    indirim yapın biraz arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.