Şimdi Ara

Razer Lycosa Gaming Klavye Türkçe Tavsiye Edermisiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10-20 tlye vatandan media marktan flan bilek destekli pad al ben aldm kullanıyorm lachesisimde çok da memnunum .iyi bi mause pad bi mause parasıyla aynı . saçmalık bence. turnuvalara katılarak hayatımızı burda aldğmz paralarla kazanmadığmıza göre fazla teferruata gerek yok. işimizi kolaylaştırsın yeter. konforlu olsun yeter. klavyemiz ışıklı olsun gece görebilelim mausumz atik olsn rahat edebilelim yeter. yanlşsam düzeltin beni. şurda kaçımız deli gibi oyundayız ki . çoğumuz okuldayız , işteyiz ...
  • ya ben lycosa aldım ama dos da klavye çalışmıyor driverını da yükledim normal kullanımda sorun yok ama format atacagım zaman tusa basın dio ya orda basiyorum işlemiyor yada windows hatalarında geçmek için enter a basın dedigi zaman acaba biosdan bi ayar mı yapmak gerekiyo anlamadım gitti ?bilen varsa yardımcı olabilirlermi?
  • çok enteresan bende olmuyor
  • USB Legacy falan filan bi ayarlar vardı biosta onla alakalı olabilir
  • razer lycosa da oyunlarda iki tuşa birden basınca sol tuş çalışmıormuş. kullananlar ne diyor?
  • Hocam kuzenlerde var oradan biliyorum W A S D ve etrafında sıkıntı yok çalışıyor ama N G H B tuşlarında sol ve yukarı tuş çalışmıyormuş, onlarda kullanacakları tuşu çalışan tuşlara atayarak işi çözmüşler bir tek sıkıntı zaten araba yarışı oynarken Nitro tuşu defaultta N olduğu için oluyor ama onuda başla tuşa atayarak o sıkıntıda çözülmüş oluyor
  • Biraz hortlayacak ama , ben inventus bilgisayardan aldım set olarak. Mouse deathadder klavye lycosa. Mousa a lafım yok ama klavye berbat. çok dota oynarım ALT tuşum silindi. space de yırtık gibi o üzerindeki madde aşındı. 5-10 tane civarında tuşta ciddi sertleşme var. yani yazarken basıyorsunuz gitmiyor felan çok aşırı rahatsızlık veren bir durum.. Garantiye gönderdim tuşumu değiştirmişler birde not eklemişler "normalde garanti dışıymışda iylik amaçlı yapılmış." arkadaş anlamadım ki klavye bu arabamı daha neyini garantiye alacaklar :D Ben şahsen verdiğim paradan sebep kıyıpta bi köşeye atamıyorum ama kullanırkende çok can sıkıyor muhtemelen eski klavyelerden bir tane çıkarcam ortaya buda satsan satılmaz bu halle kalcak öyle köşede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haviye

Biraz hortlayacak ama , ben inventus bilgisayardan aldım set olarak. Mouse deathadder klavye lycosa. Mousa a lafım yok ama klavye berbat. çok dota oynarım ALT tuşum silindi. space de yırtık gibi o üzerindeki madde aşındı. 5-10 tane civarında tuşta ciddi sertleşme var. yani yazarken basıyorsunuz gitmiyor felan çok aşırı rahatsızlık veren bir durum.. Garantiye gönderdim tuşumu değiştirmişler birde not eklemişler "normalde garanti dışıymışda iylik amaçlı yapılmış." arkadaş anlamadım ki klavye bu arabamı daha neyini garantiye alacaklar :D Ben şahsen verdiğim paradan sebep kıyıpta bi köşeye atamıyorum ama kullanırkende çok can sıkıyor muhtemelen eski klavyelerden bir tane çıkarcam ortaya buda satsan satılmaz bu halle kalcak öyle köşede

sat gitsn ben 2 yıldır g15 kullanıyorum tık demedi

• quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

quote:

Biraz hortlayacak ama , ben inventus bilgisayardan aldım set olarak. Mouse deathadder klavye lycosa. Mousa a lafım yok ama klavye berbat. çok dota oynarım ALT tuşum silindi. space de yırtık gibi o üzerindeki madde aşındı. 5-10 tane civarında tuşta ciddi sertleşme var. yani yazarken basıyorsunuz gitmiyor felan çok aşırı rahatsızlık veren bir durum.. Garantiye gönderdim tuşumu değiştirmişler birde not eklemişler "normalde garanti dışıymışda iylik amaçlı yapılmış." arkadaş anlamadım ki klavye bu arabamı daha neyini garantiye alacaklar :D Ben şahsen verdiğim paradan sebep kıyıpta bi köşeye atamıyorum ama kullanırkende çok can sıkıyor muhtemelen eski klavyelerden bir tane çıkarcam ortaya buda satsan satılmaz bu halle kalcak öyle köşede

abi sat gitsinde kime satçaksın. Vasıfsız klavye gibi geliyor bana artık tuşları sert bi kaç tuşta soyulma. Ben olsam para vermem yani 2. el olarak :D ama olacak olan varsa satarım ayrı konu :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

quote:

abi sat gitsinde kime satçaksın. Vasıfsız klavye gibi geliyor bana artık tuşları sert bi kaç tuşta soyulma. Ben olsam para vermem yani 2. el olarak :D ama olacak olan varsa satarım ayrı konu :D

şimdi senin klavyen sıfırlnmış bir şekilde eline ulaşmadımı yani tekrar göndermediler mi sana ? ben öyle anlamıştım eğer öyleyse sıfırlanmışsa sat kullanmaya başlamadan dedm

• yok ya 2 tuşu mu ne değişmişler , sertlik konusuna girmemişler bile. birde mesaj yazmışlar "iyi niyet olarak değiştirdik tuşları tekrarı olmaz" diye :D nasıl bi garantisi varsa. artık uzay mekiği felan çarpında garanti kapsamına giriyor galiba :D kullanırken soyulan hayvan gibi para verdiğim klavyenin neye karşı garantisi var acaba
  • quote:

yok ya 2 tuşu mu ne değişmişler , sertlik konusuna girmemişler bile. birde mesaj yazmışlar "iyi niyet olarak değiştirdik tuşları tekrarı olmaz" diye :D nasıl bi garantisi varsa. artık uzay mekiği felan çarpında garanti kapsamına giriyor galiba :D kullanırken soyulan hayvan gibi para verdiğim klavyenin neye karşı garantisi var acaba

benim tahminim : paralel ithalatla alındı ve depoda bekletildi klavye . uluslar arası garantisi bitti ama size yeni sattıkları için garantisi devam ediyor gibi görünüyor ama onlar da nasıl tamir edebilceklerini bilmiyorlar :D aslında garantiye giriyor mekanik sorun ama üst kaplaması girmiyor . telefonların kapları gibi buda
  • :D Valla ben kişisel olarak bir daha razor klavyeye para vermem :D
  • Lycosa bizzat kullanmadım ama oyun dunyasında bence lider 2 marka var steelseries ve razer , bu markanın tüm ürünlerini deyatlı şekilde araştırdım. Yakında bilgisayarımı baştan aşağı yenileyecegim. Klavye olarak bu ürünü alıcagım kesinlikle al bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.