Şimdi Ara

Rayban sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır anlatıyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
18
Favori
236.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: meeb

sizin ki kötü olmuş. rayban kullanıp orada o yazının olmaması benim için gözlüğü çöpe atma sebebi olur valla
    https://www.youtube.com/watch?v=lECxoXUOvrY&app=desktop Buda benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlük internetten satmaz, tüm optisyenler buna karşı savaş verirken online satış yapanların kimler olduğunu düşünün. Televizyonda reklamlarını gördüğünüz optik mağazalar bile çakma üründen yargılanırken varın siz düşünün online satış yapanları. Göz bu göz şakaya gelmez 50 tl ucuz olsun diye riske atılamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CanAydin C kullanıcısına yanıt
    yahu hocam geçin bu işleri millet beyaz eşya bile internet ten alınmaz derken ben arkadaşlar ım hepsini internetten aldık 4000 lira fiyat farkı cebimizde kaldı.

Adam gibi yer bulunduktan sonra niye alınmasın.Ben gittigidiyor üzerinden istanbulda büyük bir gözlükçü mağazasın dan aldım.Adamlar fatura , garanti belgesini kaşeli sıfır paketli hepsini gönderdiler .Atasunda bile onca çakma gözlük göz göre göre satıldıktan sonra ben hiç birine inanmam.İnternetten ucuz alırım keyfime bakarım.Ayrıca benim raybanı 3 farklı gözlükçüye gösterdim biride tanıdık hepsi orijinal dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygı duyarım babam 35 senedir ustası bende 6 senedir, olay sadece çerçeve kalitesinden ibaret değil önemli olan cam kalitesidir rayban camları modelden modele değişir kimi modelde mineral cam kimi modelde organik ki modelde akrilik. Ayrıca denk gelirsek buyrun uğrayın mağazamıza size gözükçünün bile ayırt edemeyeceği çamma rayban gözlükleri göstereyim :) gözlük beyaz eşta ile kıyaslanamaz aldığınız beyaz eşya bozulsa dahi bir tamircide yaptırabilirsiniz fakat gözünüz bozulduktan sonra bir geri dönüşü yok..

Teşekkür ederim teklifiniz için. Bende sizlere saygı duyuyorum.Hazır bulmuşken sorayım benim rayban dan tek şikayetim sabah servise bindiğim de buğu yapması ve tek bir noktada baktığında parlama yapması ? sizce normal mi? camları gerçek cam ki sanırsam buğu yapıyor ? önceki çakma plastik karışımdı böyle bir durum hatırlamıyorum?

• Muhtemelen içten kaplamalıdır camınız o yüzden ters ışık aldığında yansıma yapabilir, buğu olayında ise bazı firmaların ürettiği buğu tutmaz camlar var fakat o kaplamalarda geçici çözümler.. Yani bahsettiğim camların üzerindeki partikülleri özel bezi ile sildiğinizde harekete geçiriyorsunuz bir süre sıcak soğuk hava değişimlerinde buğu tutmuyor ve oldukça maliyetli. Kısaca normal camınızın buğu tutması da normaldir

• quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba bdurmus,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
    Ne oldu n11 dilin tutuldu sanki?
    sizde de müşteri memnuniyeti falan hikaye değil mi...
    Sizde olmayan iş ahlâkına tüküreyim alüminyum.

teşekkürler.sabahları servine bindikten 10 dk kadar sonra geçiyor ama araç kullanırken sıkıntı olacak gibi gözüküyor bu durum.

• Bu kadar iyi çakma yapılabildiğini bilmiyordum. Ben konuya farklı açıdan baktım , orjinal değil çakma alasım geldi o kadar para vermektense
  • Buradaki yorumları okuduktan sonra netten gözlük almaktan vazgeçtim.
    GG üzerinden pieks adlı satıcıdan Rayban hexagonal unisex bir gözlük almayı düşünüyordum ama aradaki fiyat farkı ve buradaki yorumlar vazgeçirdi.
    200tl orjinal rayban almak biraz şaka gibi geldi bana...
    Ticaret bakanlığımız ve pazar yeri şirketleri bu duruma bir el atmalı ama N11gibi bir platformda bir arkadaş sorun yaşadığına göre nettem gözlük almak oldukça riskli geldi bana.
    Tüm yorum yazan ve bilgilendiren arkaşdaşlara teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyblack

Bu kadar iyi çakma yapılabildiğini bilmiyordum. Ben konuya farklı açıdan baktım , orjinal değil çakma alasım geldi o kadar para vermektense
    1e1 rayban 250 tl civarı satılıyot netten gözlük almayın camların fılmlerını yapısını iyice kontrol edin.her çakma raybanın anlaşılır bir yanı vardır bilmeyen ve işini iyi yapmayan gözlükculer anlayamaz adam oturup sadece numaralı gozluk verıp duruyor hıc bakmıyorkı sahte gozluk orjınal nasıl fakr eder vs vs vs ince noktaları kımse arastırmaz.sat ver gitsin kullansın sıkıntı olursa hallederız mantıgı hep.

• Arkadaşlar şuan hepsiburada rayban da gözlükler 200 civarına satılıyor çakma olma ihtimali var mı kesin olarak kontrol eden bir seri numara tarzında bir mekanizması yok mu ?

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    200 liraya sıfır kullanılmamış rayban bulamazsın yorumların altına orijinal yazmışlar ama değil .

• babayaro1215 kullanıcısına yanıt
    bende kıllandım o yüzden iade ettim zaten dereceli gözlük kullanıyorum değiştirirsem dereceli değiştiririm artık

• Hortlatıyorum kusura bakmayın ama yardıma ihtiyacım var. Sizce bu gözlük orijinal mi?

Rayban sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır anlatıyorum

• Arkadaşlar justin model aldım ama üretim yeri Çin. Şu an çin de üretilmeyen ürün yok ama ne bileyim bu kadar para verdikten sonra bir italya ya da usa üretimi istiyor insan. İade mi etsem? Madem Çin üretimi yine adam gibi bir markanın çin üretimini daha ucuza alayım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.