Şimdi Ara

Ray sigorta nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Opel Astra 2008 benzinli aracımın 5. Yıl kasko/ trafik sigortasını yapma arefesindeyim. Ray kaskoya iyi fiyat verdi acaba iyi midir bu şirket ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim önceki kaskom raydı, yetkili servis anlaşması yok onun dışında iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scienceteacherman82

Opel Astra 2008 benzinli aracımın 5. Yıl kasko/ trafik sigortasını yapma arefesindeyim. Ray kaskoya iyi fiyat verdi acaba iyi midir bu şirket ?

Ray Sigorta kasko ya yanaşma derim bir Sigorta Acentesi olarak.Pert Hasarlarda eksik ödeme yapıyor ve mağdur ediyor müşteriyi.
    Müşterimizin başına geldi çünkü
    İstersen bana özelden yaz 9 farklı firma ile çalışıyoruz Sana yardımcı olalım
  • Parkeler su nedeniyle kabardı. 3000 TL'lik zararımı karşılamadılar. Evime bu firmadan yaptırdığım konut sigortam kapsamında, mutfağımda su sızması nedeniyle ekspertiz olduğunu söyleyen kaba saba bir insan gönderdiler. Evimi incelerken kullandığı cümleler oldukça suçlayıcı ve tahrik ediciydi. Hasarın benim tarafimdan kaynaklandığını iddea ederek suçu tarafıma yıktılar ve masraflarımı karşılamadılar. Evime ait resimleri görseller koydum. Mutfak ve çevre yerlerindeki parkeler ve tesisat ve tamamen değişti. Evime yaklaşık 3000 TL civarında masraf yaptım. Bu tür kurumsal olmayan merdiven altı firmalardan uzak durup üç beş lira fazla verip kurumsal sağlam bir firmadan konut sigortası yaptırıp rahat etmek lazım. Bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ederim.
     Ray sigorta nasıl?
     Ray sigorta nasıl?
     Ray sigorta nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.