Şimdi Ara

Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
12
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi her bölüm daha güzelleşiyor bunu bilerek izleyin ilk beşime girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Surgery -- 30 Ağustos 2015; 2:06:13 >
  • Mükemmel bir dizi.Başından beri takip ediyorum ve gayet güzel ilerliyor.Forumda 100 sayfalık bir konu bulmayı bekliyordum.Az izleyicisi olması şaşırttı beni.Acaba bu denli güzel ve az izleyicisi olan bizim bilmediğimiz başka diziler varmıdır?
  • Kesinlikle izleyin pişman olmazsınız, ayrıca beni bu diziyle tanıştırdığı için arkadaşa teşekkürü borç bilirim
  • Terry karakterini canlandiran oyuncu boks temali dizide gormek isterim. Adama rolu gidiyor. Antrenor ya da amator boksoru oynayabilir.

ray donovan izlemeye basladiginiz an dizi degil de sanki gercek hayatta yasanlari ray'in gozunden bakiyorsunuz. Kamera yerine izleyiciler var,olan biteni soluksuz seyrediyor.

Abby kizi ve bunch ayrilmasi gereken karakterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 7 Eylül 2015; 1:05:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm çok iyiydi valla. İyiki forumda sık sık takiliyorum da bu tarz dizileri bulabiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutfak Artisti

Matt Donovan sanıp konuya girdim

Şu yoruma sağlam güldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingStark -- 7 Eylül 2015; 6:49:50 >
  • Ray Donovan ( 2013- ) | 5.Sezon Başladı

• çok karmaşık ordan oraya atlayan bir dizi
  • yorumlar çok iyi, izlemeye aldım
  • s03e10 işler felaket sarpa sardı.dizi müthiş gidiyor ya.idolümsün Ray Donovan reyizzzz
  • Ermeniler bu dizide bile soykırım propagandası yapıyorlar . Dünyada böylece insanların aklında bu algı oluşturuluyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman bu başlığı görsem diziye başlayasım geliyor. Bi bitmedi bu Lost

• İlk gördüğümde ilgimi çekmemişti. Tavsiye üzerine başladım, oyunculuklar mükemmel,efsane dizi.
  • Dizi gözümden düştü. Saçma sapan asılsız iftiralarla sözde soykırımı üstümüze yıkmaya çalışıyorlar. Amaçları ortada; tazminat ve toprak almak. Nasıl olur da izin veriyorlar anlamıyorum! Sen Amerika'dan kalkıp Türkiye'de olan bitenlere iki üç zengin yardakçı ermeniyi yanına alıp tezgah kuramazsın.

Bu arada ermeniler türkiyeden 100 trilyon dolar tazminat istiyor. bu davanın sonu yok. iş mallardan evlere hayvanlara saç teline kadar uzar bkz. almanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 18 Eylül 2015; 21:26:47 >
  • Ray donovan dünyadaki en karizmalar arasında rahat işk ona girer, aksini iddaa edem gidebilir.

• Ermeni olayına bende çok kızdım. Amerikada ermeni lobisi çok güçlü. Heryere elleri uzanıyor. Dizilere bile bunu sokuşturup propaganda yapıyorlar. Olacak iş değil. Birde Lena Osmanlılar köylerini yakmış dedi. Kapatasım geldi o an diziyi.

• Ray yine kazandı Adamın gücü bir tek babasına yetmiyor
  • Son bölüm baya iyiydi

Kaldı 1 bölüm sonra gene 1 sene daha bekle
  • Yorumlar çok olumlu izlemek gerek

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.