Şimdi Ara

RAR dosyasının şifresini kırmak!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir forumdan indirdiğim rar dosyası şifreli çıktı, indirirken dalgınlıktan dikkat etmedim forum mesajında şifre yazıyormu diye.
    Şimdi o forumu bulmamın imkanı yok ve dosyayıda açmam gerekli, bu rar şifresini kırmanın bir yolu varmıdır? Bir program, bir çözüm vs.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• var. ama mantığı tek tek denemeye dayalı brute force yani. uzun bişeyse günler sürer o yüzden şifreyi bulmaya bak. forumun adı konuyu açanın adı falan filandır
  • quote:

Orjinalden alıntı: acheron

var. ama mantığı tek tek denemeye dayalı brute force yani. uzun bişeyse günler sürer o yüzden şifreyi bulmaya bak. forumun adı konuyu açanın adı falan filandır

bazı dosyalarda yazıyor forumun adı kişinin adı, lakin bunda aksi gibi hiç birşey yok, sadece dosya adı var o kadar. forumuda bulmam gerçekten imkansız, googleda öle ararken bulmuştum kimbilir hangi forumdur.
    yokmu daha kolay yolunu bilen ,yardımcı olcak birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 17 Mart 2009; 17:58:43 >
  • rapid linki ise sayı ve sonrasını kopyala şunun gibi /131559971/Cassie_-_Me___U__GEARSX_.mkv daha sonra google a yaz şifresi internette paylaşılmışsa çıkan linklerde vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 17 Mart 2009; 18:01:03 >
  • İndirdiğin dosyanın adı ne ise aynen kopyalayıp Google'da arat. Aratırken de hangi upload sitesinden indirdiysen onun adını da yazmayı unutma.

Örneğin; DH_Post_Kasıcı_Pro_1.1 rakipshare.com

Böyle bulabilirsin.
  • dosyanın ismini goolgeda arat aaa.rar gibi ben öle birkaç kere senin duruma düşüp halletmiştim :) ama kırmak emin ol çok zor. 3haneli şifreyi kırmak bile baya zormuş bide daha uzun birşeyse kırmaya çalışacağına tekrar indirmek daha iyi olur :)
  • browserda araçlar+geçmiş yapıp baktın mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Seko

rapid linki ise sayı ve sonrasını kopyala şunun gibi /131559971/Cassie_-_Me___U__GEARSX_.mkv daha sonra google a yaz şifresi internette paylaşılmışsa çıkan linklerde vardır

evet doğru söylüyorsun, güzel mantık. fakat radip linkini bilmiyorum ki.indireli 1 hafta oldu (geçmişten silinmiş) ve dosyaya bakmaya fırsatım olmamıştı, dün baktım sonuç hüsran ,şifreliymiş dosya.
    başka türlü kırmanın yolunu bulmamız lazım
  • @morger, @jxoch, dediklerinizi yaptım lakin bir sonuca varamadım
    @gameisover, geçmiş silinmiş malesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: street_cops

quote:

rapid linki ise sayı ve sonrasını kopyala şunun gibi /131559971/Cassie_-_Me___U__GEARSX_.mkv daha sonra google a yaz şifresi internette paylaşılmışsa çıkan linklerde vardır

evet doğru söylüyorsun, güzel mantık. fakat radip linkini bilmiyorum ki.indireli 1 hafta oldu (geçmişten silinmiş) ve dosyaya bakmaya fırsatım olmamıştı, dün baktım sonuç hüsran ,şifreliymiş dosya.

dosyanın adını verirsen belki yardımcı olabilirim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: street_cops

quote:

dosyanın adını verirsen belki yardımcı olabilirim.

elbette veririm.
    yanni'nin bir albümü
    dosya adı: YANN_acropolis (''YANNİ_acropolis'' olarakta bakabilrsin)
    forumda sanırım YANNİ- Live at the acropolis olarak geçiyordu
    teşekkür ederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 17 Mart 2009; 18:18:18 >

• www.romaniainedit.tk bunu dene

diegomanza bi de bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoom-Zoom -- 17 Mart 2009; 18:27:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zoom-Zoom

www.romaniainedit.tk bunu dene
    diegomanza bi de bunu

malesef hocam bunlar değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 17 Mart 2009; 18:30:03 >
  • Bir albüm kac mb olabilirki tekrar indir bence..
  • Bi çok program var bunla ilgili bende ama brute force dan öte değil link yazılım bölümünde vardır mutlaka.
  • bence kirmakla fln hic ugrasma sonucta albummus buk yenisini indr en kolay cozum bu gibi
  • Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Mr. seko arkadaşımız bana pm ile bir kaç şifre ulaştırdı ve biri oldu.
    Mr.seko çok teşekkür ederim. sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.