Şimdi Ara

Rapid Spaceback Hakkında (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
9
Favori
24.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacak arkadaşlara söylüyorum, aracı bilmeden görüp test etmeden yorum yapanlara kesinlikle kulak asmayın.

Bu araç C segmenttir. Fabia, polo ve ibiza gibi arabaların segmenti B dir. Gidip skoda bayilerinde bir görün genişlik ve konforu çok şaşıracaksınız.

Ben golf ve leon arasında kararsızdım, her ikisinide optimal kullanım alanları çok kısıtlı ve paket özellikleri de çok kısıtlı yapmışlar.
    Golf comfortline 79bin tl fiyat verdiler, park sensoru bile koymamışlar, cruise control yok, kol dayama v.s aklıma gelmeyen bir çok şey yok, okadar para vericem sırd golf diye almam. Leonda aynı keza led far için 7bin tl fark ve 6.5'' inç ekran için 1.400 tl fark istiyorlar, bundada golfteki gibi aynı eksik özellikler yok. Bu özellikleri istediğinde 82-83 bin tl gibi yüksek fiyatlar çıkıyor bence yazık o paralara. Giriş boş paketleride almıyor millet okadar para vermişken dolu özellik istiyor yani.

Rapid Space back ise;

Passatlardaki olan tüm özelliklere sahip bir araç. Sanayi sitelerin ordayım ve çevremde çok rapid spaceback görüyordum ve çok
    beğeniyorum. Bende 1.2 tsi dsg style üst paket aldım, inanın araçtaki konfor ve yol tutuşu mükemmel mutlaka test edin, sert virajlarda yatma kalkma yok
    çünkü araçta standart ESC kontrol ünitesi var, eskiden esp program vardı onlar tarih oldu şimdi kontrol ünitelerinde ABS + MSR + ASR + HBA
    ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) full paket olarak standart yapmışlar. Araç alırken sırf model diye para verenler , Allah korusun kazayı da düşünsünler derim.

Bolero 6.5" Dokunmatik Multimedya Ekranı
    Klimatronik (tam otomatik klima)
    Hız sabitleyici (Cruise Control)
    Start&Stop sistemi
    Bluetooth
    Simply link ve Simple Clever
    Maxi-DOT bilgi ekranı
    Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü
    7.0 J x 16" Dione Tipi Alaşım jantlar + 215/45 R 16 ve Bridgstone lastikler
    Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi)
    Çoklu Çarpışma Freni
    Lastik basınç kontrol sistemi
    4.Nesil İmmobilizer, VIN kodlu etiket
    Kaza anında kilitlerin otomatik olarak açılmasını sağlayan ve flaşörleri devreye sokan güvenlik sistemi
    Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
    ve kapı içi döşemeleri full deri yapılmış çok kaliteli, diğer dediğim araçlarda kumaş bez mevcut zamanla lekeler ve yırtılmalar çabuk eskiyorlar.

Bu donanıma sahip F/P kaç tane araç var acaba ve nekadar. Bu arada aracı 1.2 tsi dsg otomatik style full paketi 58 bin tl aldım.
    Şuanda kampanyadan aldım, alacak arkadaşlara tavsiyem kaçırmayın bu aracı.

• Alacak arkadaşlara söylüyorum, aracı bilmeden görüp test etmeden yorum yapanlara kesinlikle kulak asmayın.

Bu araç C segmenttir. Fabia, polo ve ibiza gibi arabaların segmenti B dir. Gidip skoda bayilerinde bir görün genişlik ve konforu çok şaşıracaksınız.

Ben golf ve leon arasında kararsızdım, her ikisinide optimal kullanım alanları çok kısıtlı ve paket özellikleri de çok kısıtlı yapmışlar.
    Golf comfortline 79bin tl fiyat verdiler, park sensoru bile koymamışlar, cruise control yok, kol dayama v.s aklıma gelmeyen bir çok şey yok, okadar para vericem sırd golf diye almam. Leonda aynı keza led far için 7bin tl fark ve 6.5'' inç ekran için 1.400 tl fark istiyorlar, bundada golfteki gibi aynı eksik özellikler yok. Bu özellikleri istediğinde 82-83 bin tl gibi yüksek fiyatlar çıkıyor bence yazık o paralara. Giriş boş paketleride almıyor millet okadar para vermişken dolu özellik istiyor yani.

Rapid Space back ise;

Passatlardaki olan tüm özelliklere sahip bir araç. Sanayi sitelerin ordayım ve çevremde çok rapid spaceback görüyordum ve çok
    beğeniyorum. Bende 1.2 tsi dsg style üst paket aldım, inanın araçtaki konfor ve yol tutuşu mükemmel mutlaka test edin, sert virajlarda yatma kalkma yok
    çünkü araçta standart ESC kontrol ünitesi var, eskiden esp program vardı onlar tarih oldu şimdi kontrol ünitelerinde ABS + MSR + ASR + HBA
    ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) full paket olarak standart yapmışlar. Araç alırken sırf model diye para verenler , Allah korusun kazayı da düşünsünler derim.

Bolero 6.5" Dokunmatik Multimedya Ekranı
    Klimatronik (tam otomatik klima)
    Hız sabitleyici (Cruise Control)
    Start&Stop sistemi
    Bluetooth
    Simply link ve Simple Clever
    Maxi-DOT bilgi ekranı
    Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü
    7.0 J x 16" Dione Tipi Alaşım jantlar + 215/45 R 16 ve Bridgstone lastikler
    Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi)
    Çoklu Çarpışma Freni
    Lastik basınç kontrol sistemi
    4.Nesil İmmobilizer, VIN kodlu etiket
    Kaza anında kilitlerin otomatik olarak açılmasını sağlayan ve flaşörleri devreye sokan güvenlik sistemi
    Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
    ve kapı içi döşemeleri full deri yapılmış çok kaliteli, diğer dediğim araçlarda kumaş bez mevcut zamanla lekeler ve yırtılmalar çabuk eskiyorlar.

Bu donanıma sahip F/P kaç tane araç var acaba ve nekadar. Bu arada aracı 1.2 tsi dsg otomatik style full paketi 58 bin tl aldım.
    Şuanda kampanyadan aldım, alacak arkadaşlara tavsiyem kaçırmayın bu aracı.

saygılarımla..

• bergun76 B kullanıcısına yanıt
    Valla sizi bilmem ama ben 14 aydır kullanıyorum 13 bin km yaptım yaklaşık çoğu şehir içi ve tam dolu şekilde ortalama tüketimim 5.2/100km yani yazılanlar ile uyuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin aracınız tsi mi, dizel mi ? Benim 1.2 tsi dsg ortalama 5.5 - 6lt arası kullanım görünüyor ekranda.

• forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119572663

Konu kilitlenmiştir, güncel olan bu konudan devam edelim.
  • erhat E kullanıcısına yanıt
    1.6 dizel hocam...

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-12,500-km-de-rapid-spaceback-style-dsg-dizel-otomatik-300315768/detay/

ilgilenenler olabilir diye buraya ekledim, aracımdan çok memnundum ancak nakit sıkıntısı nedeniyle satmak durumundayım.
  • Merhaba arkadaşlar şuan bayi 64000 fiyat verdi. En son alan arkadaşlar Rapid 1.2 TSI Style DSG fiyatını paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josephanzel

Merhaba arkadaşlar şuan bayi 64000 fiyat verdi. En son alan arkadaşlar Rapid 1.2 TSI Style DSG fiyatını paylaşabilir mi ?

Kimse fiyat almamış herhalde :) 20.000 tl 12 ay sıfır faiz ile 66.000 dediler bugün :) ..
  • rapid spaceback değil mi ?

beyaz mı metalik mi ?

Birde hangi il hangi bayi hocam ?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josephanzel -- 29 Aralık 2016; 21:39:28 >
  • quote:

rapid spaceback değil mi ?

beyaz mı metalik mi ?

teşekkürler.

Bir arkadaş aracılığı ile Ordu dan 64750 fiyat verdiler beyaz renk için .. aracımı satamadım bir de fabia 1.2 tsi 110 luk kullanan arkadaşım 1.290 önermedi bende kararsız kaldım biraz vazgeçer gibiyim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

quote:

rapid spaceback değil mi ?

beyaz mı metalik mi ?

teşekkürler.

Bir arkadaş aracılığı ile Ordu dan 64750 fiyat verdiler beyaz renk için .. aracımı satamadım bir de fabia 1.2 tsi 110 luk kullanan arkadaşım 1.290 önermedi bende kararsız kaldım biraz vazgeçer gibiyim ..

Bende 1.2 TSI 90 PS DSG var metalik gri

1100 km de aracim sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin

Ancak en onemli seyi soyluyeyim Ankara sehir ici yakit ortalamam 8.2 100km/lt kis karda ve ortalama hizim 24km/h

• Merhaba bende dün eşime 1.2 tsi dsg 90 bg style+emotion paket olan araçtan aldım.kırmızı renk ve panaromik cam tavanlı olan madeli.bu araçtan önce yine benzinli otomatik yaris 1.33 kullanıyordu 7 senede topam 30.000 km yaptığı için haliyle yine benzinli araç tercih ettik.öncelikle yaristeki vites geçişlerindeki yığılma eziyetinden sonra bu araç gerçekten çok memnuniyet uyandırdı çok daha performanslı ve konforlu sürüş keyfi verdi..zaten kendim 1.6 tdi dsg jetta kullandığım için sürüş konforunu çok iyi biliyordum

Eşimin aracını bende test etme şansı buldum gerçekten araç çok sessiz ve vites geçişleri akıcı donanım olarak ta syle pakette yok yok benim kullandığım jetta highline paket bluetooth konuşma yapamıyorum.bu kadar dolu bir araç dsg şanzıman.bence fiyatı çok makul tam bir f/p aracı aracı.satışlarını yıllar itibarı ile arttığını söylüyorlar ama yine de bu aracın hakettiği satış rakamlarında olmadığını düşünüyorum.herhalde bir zamanların (skoda bacak) benzetmesi arabanın marka değeri üzerinde fazlasıyla olumsuz etki yapmış:)) dediğim gibi aracı dün aldığımız için benzin performansı hakkında yorum yapamıyorum ama daha uzun soluklu kullanan arkadaşlar yaklaşık yorumlar yapmışlar bende bizim araç ile örtüşeceğini düşünüyorum.

Tüm arkadaşlara kazasız belasız sürüşler diliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: leventcak

Merhaba bende dün eşime 1.2 tsi dsg 90 bg style+emotion paket olan araçtan aldım.kırmızı renk ve panaromik cam tavanlı olan madeli.bu araçtan önce yine benzinli otomatik yaris 1.33 kullanıyordu 7 senede topam 30.000 km yaptığı için haliyle yine benzinli araç tercih ettik.öncelikle yaristeki vites geçişlerindeki yığılma eziyetinden sonra bu araç gerçekten çok memnuniyet uyandırdı çok daha performanslı ve konforlu sürüş keyfi verdi..zaten kendim 1.6 tdi dsg jetta kullandığım için sürüş konforunu çok iyi biliyordum

Eşimin aracını bende test etme şansı buldum gerçekten araç çok sessiz ve vites geçişleri akıcı donanım olarak ta syle pakette yok yok benim kullandığım jetta highline paket bluetooth konuşma yapamıyorum.bu kadar dolu bir araç dsg şanzıman.bence fiyatı çok makul tam bir f/p aracı aracı.satışlarını yıllar itibarı ile arttığını söylüyorlar ama yine de bu aracın hakettiği satış rakamlarında olmadığını düşünüyorum.herhalde bir zamanların (skoda bacak) benzetmesi arabanın marka değeri üzerinde fazlasıyla olumsuz etki yapmış:)) dediğim gibi aracı dün aldığımız için benzin performansı hakkında yorum yapamıyorum ama daha uzun soluklu kullanan arkadaşlar yaklaşık yorumlar yapmışlar bende bizim araç ile örtüşeceğini düşünüyorum.

Tüm arkadaşlara kazasız belasız sürüşler diliyorum..

sıfır mı aldınız fiyat nedir hocam

hayırlı olsun

• 2017 Model Rapid Spaceback Fiyat Listesi 05.01.2017

Rapid Spaceback Hakkında

İlginç bir durum var aracım %50 ötv ye girmiş

1.2 TSI 90 PS Green Tec DSG Style Metalik renk aracım

72.900 + metalik renk : 1400 = 74.300

Çok artmış fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josephanzel -- 5 Ocak 2017; 21:29:26 >

• Teşekkürler.Evet sıfır aldım 68.800 tl ama ben aldığımda stokta olan 1 ürün kalmıştı kırmızı ve style+emotion paket ve ürün fiyatı 39.835 tl olduğu için %5 ilave vergi yansımadı dolayısı ile fiyat biraz daha indirimli oldu.skoda 2017 model fiyatlarını açıkladı zaten ürün fiyatı 40.695 olmuş dolayısı ile %5 ilave vergi oluşmuş ve şuan ki style paket fiyatı 72.900 olmuş emotion paket fiyata 4000-5000 tl civarı bir maliyeti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventcak -- 6 Ocak 2017; 12:49:25 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventcak -- 6 Ocak 2017; 13:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventcak

Teşekkürler.Evet sıfır aldım 68.800 tl ama ben aldığımda stokta olan 1 ürün kalmıştı kırmızı ve style+emotion paket ve ürün fiyatı 39.835 tl olduğu için %5 ilave vergi yansımadı dolayısı ile fiyat biraz daha indirimli oldu.skoda 2017 model fiyatlarını açıkladı zaten ürün fiyatı 40.695 olmuş dolayısı ile %5 ilave vergi oluşmuş ve şuan ki style paket fiyatı 72.900 olmuş emotion paket fiyata 4000-5000 tl civarı bir maliyeti var.

Rapid Spaceback 1.2 TSI 90 PS DSG Style 2016 model aracım

Şehir içi 8.2 ve karma 6.8 yakıyor sizde bu şekilde paylaşabilir misiniz ?

Rapid Spaceback Hakkında

Rapid Spaceback Hakkında

• Bu aracı dediğim gibi eşim kullanıyor alalı henüz 3 gün oldu toplam 110 km yapmış çok kısa mesafe kullanıyor avm ye gidip gelmek çocukları okula getirmek gibi ayrıca istanbulda yaşamıyoruz küçük bir şehirde yaşıyoruz eski aracında da 7 senede sadece 30.000 km yaptı.fotoğraf koyuyorum ama çok belirleyici olmayacaktır.
     Rapid Spaceback Hakkında
     Rapid Spaceback Hakkında
     Rapid Spaceback Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventcak -- 7 Ocak 2017; 0:1:29 >

• Hocam uzun süreli boş çıkmış tekrar kontrol eder misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.