Şimdi Ara

Rapid Spaceback Hakkında (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
9
Favori
24.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fkeles

Bende 0 ararken 2.el 9000km de 1.4tdi dsg rapid spaceback almış bulunuyorum. Araçla ilgili bikaç sorum olacak 1. Aracın koltuk rengi güzel ancak açık renk çocukla birlikte sıkıntı oluyor araca uygun koltuk kılıfı alan varmı nereden bulabilirim trabzonda bikaç kılıfçıya sordum hazır olmadığını 300-500 arası diktirebileceğimi söylediler. 2. Sorum kış lastiği için eski arabamın kış lastikleri 185. 65 15 bunları değerlendirmek için skodadan çıkmış yeni kara jant(sac) 15 inc aldım orjinal skoda kapaklarıda var 4 adet 280 verdim. Lastik çapları yanyana koyduğumda aynı gibi duruyor bi problem oluştururmu. 3. Sorum araçta zenon far yok skoda servisi kendilerinde olmadığını söyledi orjinal zenon ve led gündüz farı taktıran varmı maliyeti ne kadardır.

Güle güle kazasız belasız kullanın ne kadara aldınız acaba? memnun musunuz?

• fkeles F kullanıcısına yanıt
    Aynı olayı ben de merak ediyorum. Mercekli far nereden temin edebiliriz?

Araçtan hala çok memnunum hiçbir sorun yok şimdilik kullanmak çok zevkli kesinlikle alın aldırın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurelgo

Aynı olayı ben de merak ediyorum. Mercekli far nereden temin edebiliriz?

Araçtan hala çok memnunum hiçbir sorun yok şimdilik kullanmak çok zevkli kesinlikle alın aldırın...

Benim arabada orijinal fabrika çıkışlı xenon mercekli far mevcut. Özel siparişleri geliyorki. Ben ikinci el almistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce Kırmızı renkte 1.4 TDI DSG aracı almış bulunuyorum.
    Önce beyaz demiştik ancak bayide yoktu. 15 gün bekleyecektik. Ama kızım ısrarla kırmızı olsun deyince tamam dedik.
    Yarın veya çarşamba günü teslim alacağız. Umarım pişman olmayız.
  • bergun76 B kullanıcısına yanıt
    hernekadar forumda azınlıkda olsak arac son derece keyifli ve güzel bir araç. yaklasık 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum arkadaşlar hep önyargı ile yaklaşıyor ama gördükten sonra herkes aracı beğendi.
    2009 dizel otomatik corolladan 2014 1.2 tsi spaceback'a geçtim

3 tane sıkıntım var araçla ilgili
    1.si kapı lastiklerinden gelen ses onun için silikon sprey yeterli.
    2. si lastik ölçüleri. hangi akla hizmet koymuşlarsa o ölçüleri bilemiyorum, tanesi 350 tl den başlıyor ben o fiyata 4 adet 205 55 16 yı maal ediyordum.
    3. araç içinde esya koymaya göz yetersiz sadece torpido gözü mevcut.
    Ben de 3 ay once ayni aracin sedanini aldim 0 km. Diger marka-modellerle kiyaslayinca arada daglar kadar fark var. Cok sukur su an icin cok memnunum her anlamda. Iyi ki Rapid i tercih etmisim. Bu 3. 0 km VW AG aracim oldu. Gayet memnun kaldim hepsinden. Bence siz de pisman olmayacaksiniz. Hayirli olsun.

• Aracı bugün teslim aldım.

Çok endişeli idim ancak araç beni memnun etti. Sürüşü güzel ve rahat. Kırmızı bir aracı seveceğimi hiç düşünmemiştim ama kırmızı müthiş yakışmış araca.
    Eşimde çok beğendi. Umarım uzun süre sıkıntısız kullanırız.

[simage][/simage]
     Rapid Spaceback Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bergun76 -- 19 Kasım 2015; 20:53:19 >

Hayirli olsun kazasiz belasiz yolculuklar dilerim. Cok guzel duruyor. 1.4 TDI DSG den de cok memnun kalacaksiniz.

hayırlı uğurlu olsun. benimde niyetim kırmızı idi ama siyah nasip oldu.
    kazasız belsaız kullanmanız dileği ile.
    bende fatsadayım. trafikte bu arabaların sayılı olmasından haz duyuyorum. kendimi ayrıcalıklı hissediyorum.
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler. Kırmızı ayrı bir güzel

• Araç henüz 110 km. Bugün iki kere araçtan keskin bir yanık kokusu geldi. Balata kokusu değildi. Bunu ayırt edebiliyorum. Daha çok kağıt yanığı kokusuydu. İkincisinde eşim arabadan inince o da söyledi.
    Ne olabilir acaba?
  • Merhabalar
    Sanırım biz de 1.2 TSI dsg alacağız. Birçok şey konuşulmuştur belki ama yine de fijur almak istedim. 1.2 nasıldır? Yakıt tüketimi belirtilen değerler gibi midir yüz güldürür mü? Dsg şanzıman umarım iyi bir seçim olur. Araç zaten hos bir araç. Vergisi düşük. Vw grubu.yakit hesaplı (umarım)
    Bir de boşu mu yoksa dolusu almak iyi olur. By konudaki farklılıklar aradaki bedele değer mi hem güvenlik hem de konfor açısından.
    Son olarak alternatif başka bir marka model önerir misiniz.
    Şimdiden teşekkürler

• Bende uzun süre benzinli düşündüm ama sonuçta 1.4 TDI DSG aldım. Style paket.

Bence almışken dolusunu alın. Kesinlikle pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Bende uzun süre benzinli düşündüm ama sonuçta 1.4 TDI DSG aldım. Style paket.

Bence almışken dolusunu alın. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Pişman olmayacağım kesin:) ama kendine tercihlerime uygun makul bir seçim yapmak istiyorum. Aklıma takılan farkların başında perde hava yastıkları ve arka fren diski geliyor. Diğerleri daha çok konfor farkları gibi. Belki dijital klima ama onun da farkını çok bilmiyorum. Durum böyle yani..
    cevabınız için teşekkürler
    hayırlı olsun hu arada kazasiz belasiz Güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitbaer -- 23 Kasım 2015; 20:27:07 >
  • Bende 1.2 TSİ elegance mevcut. Orduda İstanbul gibi şehir içi trafiği olmadığı için pek s.ıci sdisi olayına girmiyorum. Şehirlerarası 5-5.5 lt arasında sici 6-7 arası yapmakta
    1.2 performans olarak beni son derece memnun etti. Daha önce corolla d4d kullanıyorum performansı ondan çok çok iyi. Performansta sıkıntı yok ancak çok başaran aşırı cok yakıyor.
    Donanım olarak imkânınız bilmiyorum ama kesinlikle çam tavan olsun. Çam tavanın kötü tarafı bu keyfi arka koltukta oturanların yaşaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Bende 1.2 TSİ elegance mevcut. Orduda İstanbul gibi şehir içi trafiği olmadığı için pek s.ıci sdisi olayına girmiyorum. Şehirlerarası 5-5.5 lt arasında sici 6-7 arası yapmakta
    1.2 performans olarak beni son derece memnun etti. Daha önce corolla d4d kullanıyorum performansı ondan çok çok iyi. Performansta sıkıntı yok ancak çok başaran aşırı cok yakıyor.
    Donanım olarak imkânınız bilmiyorum ama kesinlikle çam tavan olsun. Çam tavanın kötü tarafı bu keyfi arka koltukta oturanların yaşaması.

Paylaşımınız için teşekkürler
    otomatik vites sanırım sizin di mi belirtmemişsiniz. Tüketimler makul gibi.zaten sıfır almayı düşündüğüm için benzinli mantıklı olur. Donanım olarak ise gereklilik durumuna bakıyorum. Imkandan dolayı değil benim için yeterli olanı seçmeyi düşünüyorum. Ama aradaki farka konfor hariç değerse dolu paketi alırım. Cam tavan düşünmedim:)

• Hocam benimki manüel malum forumda bir dsg balonu dönüyor o yüzden pek düşünmedim dsg yi

• Dsg konusunu ben de araştırdım baya. sanırım 2013 ve öncesi modellerde problem daha çok. Bir de arıza oranı biraz düşük olduğunu belirten bir incelemeye rastladım.Son olarak da vw grubu ve 2015 yılında bu tip sorunların az olabileceği kanısındayım. Ciddi bir pazar sonuçta.
    Bilmen doğru mu düşünüyorum.

• Arkadaslar dun bir bayide skoda rapid spaceback gordum. Renk beyaz xenon farli

1.6 TDI CR Green Tec Manuel / 115 HP sytle paket fiyat 63000 TL. sizce fiyati nasil?

otomatik vites ve cam tavan olsa super fiyat :)
  • Arkadaşlar 5ay önce 1.4 tdi dsg spaceback aldım. Arada bir acaip balata kokusu geliyor. Fren balatası diil de debriyaj balatası gibi. Hatta bi gün avm dönüşü arabayı park ettiğimiz alanın tümü kokmuştu. Başına böyle birşey gelen başkası var mı acaba? Eper dsg yüzündense 10 sene otomatik civic kullanmış birisi olarak anlam veremiyorum. Ve beni çok da rahatsız ediyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.