Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • riske girmeyim diye 2 ci 1 senelik uyelik actım puanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

riske girmeyim diye 2 ci 1 senelik uyelik actım puanla

Hocam ne risk i bu

Bide üstteki soruma cevap verirmisin biliyosan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Netload da dosya sınırlaması vardı sanırım(20bin) ve bu sınıra yaklaşınca dosyalrı silmeye başlıyordı galiba öle bişeler okumuştum

Nedir bu işin doğrusu ??

benim pre hesapda 30914 dosya var.silinme gibi bi durum olmuyor şikayetler olmadıkça.free hesabı soruyorsanız hiç kullanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

quote:

Netload da dosya sınırlaması vardı sanırım(20bin) ve bu sınıra yaklaşınca dosyalrı silmeye başlıyordı galiba öle bişeler okumuştum

Nedir bu işin doğrusu ??

benim pre hesapda 30914 dosya var.silinme gibi bi durum olmuyor şikayetler olmadıkça.free hesabı soruyorsanız hiç kullanmadım

Benim hesap da premium ve 17bin e yakın dosya var şuan. Madem 20bin gibi bi sınır yok yüklemeye devam

• referrer sayım 110 oldu ama hala kur değişmedi netload
  • Netload ödeme alabilen varmı ? 200$ bekliyorum 15 gün oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

Netload ödeme alabilen varmı ? 200$ bekliyorum 15 gün oldu..

16. günde gelmişti benimki.şimdi bi mail at nerde kaldı bizim para diye yarın yatırırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider07 -- 20 Nisan 2010; 18:29:20 >
  • sana şöyle diyim ben 29 mart da istedim 14 nisanda aldım (13. cu hafta ici gunu- hafta sonları sayılmıyor) yada hersey dahil 17 ci gun
    sanırsam sen yarın akşam alırsın paranı bu arada Aydindril ne kada zamanda topladın ve ne paylaştın

bana ÖM atarmısın (msn adresini)
  • Hmm mail atalım. Mail adresi neydi bunların :D.

@worldwidewild, öm attım.
  • Ödemem az önce yapıldı.

13 gün olmuştu isteyeli. Şuan para paypalda.

Teşekkürler Netload
  • quote:

Ödemem az önce yapıldı.

Teşekkürler Netload

erken gelmiş dostum şanslısın.hayırlı olsun iyi harcamalar
  • benim de geldi.. bugün tam 15. gün oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

quote:

Ödemem az önce yapıldı.

Teşekkürler Netload

erken gelmiş dostum şanslısın.hayırlı olsun iyi harcamalar

Sağolasın. Bende şaşırdım erken beklemiyordum

Biraz daha netload kasmanın zamanı geldi

• quote:

referrer sayım 110 oldu ama hala kur değişmedi netload

yemin ediyorum her gün senin referrer sayın kaç olmuş diye giriyorum bu başlığa
  • quote:

Orijinalden alıntı: naylon branda

quote:

referrer sayım 110 oldu ama hala kur değişmedi netload

yemin ediyorum her gün senin referrer sayın kaç olmuş diye giriyorum bu başlığa

• birkaç saattir ftp'deki dosyaları hesabıma aktaramadım.. sizlerde de aynı mı?
  • naylon branda , 125 oldu referrer'im

sabrediyorum, sharing e hazırlanıyorum su remote u bi yapsalar ne avrsa sharing e aktarcam. Bu arada freshwap ve downtr download sayımı %50 arttırdı.
    3 gundur 12500 ustunde download alıyorum. ve sehir dışında oldugumdan post sayımda cok azaldı. Hele bir döneyim bu sayıyı 15.000 ustune cıkaracam.
  • quote:

naylon branda , 125 oldu referrer'im

sabrediyorum, sharing e hazırlanıyorum su remote u bi yapsalar ne avrsa sharing e aktarcam. Bu arada freshwap ve downtr download sayımı %50 arttırdı.
    3 gundur 12500 ustunde download alıyorum. ve sehir dışında oldugumdan post sayımda cok azaldı. Hele bir döneyim bu sayıyı 15.000 ustune cıkaracam.

maşallah.
    valla ben artık rapidi komple sildim defterden,netload fena gitmiyor ama freakshare ile x7 cidden farklı,kaliteli paylaşım yaptıktan sonra indirmede sorun olmuyor,freakshare de x7 de indiriliyor,yalnız x7 bi ara ödemede sorun çıkarmıştı,gerçi gönderdiler daha sonra hepsini ama bakalım birazda bunlara çalışalım.bide bu mega-upload da puan nasıl hesaplanıyor anlamadım,dün bir kaç dosya yayınladım tekli linkler felaket indiriliyor ama yaklaşık 3000 indirmeye aldığım aldığım puan 1!! bunlarda puan hesaplaması nasıl oluyor .VPS de sağolsun 2 gündür sapıttı,bişey upload edemedim,şu down/up ın saçmalığına bak
     Rapid-Share alternatifi netload

• quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

birkaç saattir ftp'deki dosyaları hesabıma aktaramadım.. sizlerde de aynı mı?

dünden beri böyle. dosyalar checking olarak kalıyor.. 2,21 tb dosyam var ondan mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 25 Nisan 2010; 16:15:20 >
  • quote:

quote:

birkaç saattir ftp'deki dosyaları hesabıma aktaramadım.. sizlerde de aynı mı?

dünden beri böyle. dosyalar checking olarak kalıyor.. 2,21 tb dosyam var ondan mıdır acaba?

bazen olur böyle sabırla beklemelisin.dosya miktarıyla alakası yok.bu gibi durumlarda site düzelesiye kadar remote upload kullanın
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.