Şimdi Ara

Ranked QQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu arkadaşları en kısa zamanda LCS de ülkemizi temsil etmek için yurt dışına göndermeli.

Edit:Bizim takımı report etmek için ironiyle karışık honor yazdıgımı gören ve bunu anlamayan Yes its imAlive nickli arkadaşın Durumu Dahada vahim..Kendine honor verilecek sanıyor:G

Edit2:Ayrıca Şimdi buradaki feedleyen arkadaşları ve Trnin durumunu konuşmak yerine Bana Saldıracak Arkadaşlar şimdiden welcome to my block list.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHiddenCarry -- 8 Aralık 2015; 15:52:17 >

• Farmlar Op
    Nickler Op
    Metada yeri olmayan şampiyonu oynayıp kaybedince ağlamak OpieOp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KöfteYagmurundakiÇilek

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..(Başka kimler bloklu?)
  • Doğruları söyleyince zoruna gitti galiba lol

• Eğer koridor aşaması devam etseydi o adam seni zaten koridorda yaşatmazdı. Madem takımına güvenmiyorsun. Feedleyeceklerinden eminsin. Oyunu taşımak için metada olan bir şey alman lazımdı. Jax gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Eğer koridor aşaması devam etseydi o adam seni zaten koridorda yaşatmazdı. Madem takımına güvenmiyorsun. Feedleyeceklerinden eminsin. Oyunu taşımak için metada olan bir şey alman lazımdı. Jax gibi.

Ya söyle senın gibi yorum yapsınlar eleştirsinler razıyım.
    Jax banlıydı koridorda 2/0 gidiyordum Mid ve bot benm laneye kadar gelmeye başlayınca 2/2 oldum istemedende olsa.
    Meta dısı kennen gibi herolarlada cok iyi tasınıyor anivia vs. Saymakla bitmez.Daha anivianın pasifini bilmeyip kule altı 3bar hp ile üstüme atlayan yasuolar zedler var:S

Dodge atmamakta hata ettım bundan sonra main mid top yada bot pre vs yazan gordugumde LPye kıyıp direk dodge atıcam.
  • Late gamede de elinize verirlermiş zaten takımınızda hiç tank yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteYağmurundakiÇilek

Doğruları söyleyince zoruna gitti galiba lol

farmı harbi op
    20 de agresifken bile en az 130 yapılıyorken 45 nedir acaba
    son 2 dakkadamı oyuna katıldı arkadaş acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rift

quote:

Orijinalden alıntı: KöfteYağmurundakiÇilek

Doğruları söyleyince zoruna gitti galiba lol

farmı harbi op
    20 de agresifken bile en az 130 yapılıyorken 45 nedir acaba
    son 2 dakkadamı oyuna katıldı arkadaş acaba :D

Şu farm olayına çok takılmıssınız o farmı Dakika 9da filan yapmıstm. Normalde 20.dkda Topta +150farma kadar cıkabiliyorum Range skillshotlu champler ile.
    9.dkda oyunu bıraktım 2/2 olduktan sonra yani.Basede durdum ve adamların ölmelerini izledim.
  • La oglum siz neyin kafasini yasiyosunuz silver elo burasi birisi famrlar opi diyor digeri meta diyor silverdan gold a janna top oynayip 20 mac ta 17 win almistim adamin sansiz gunuymus takimina nooblar gelmis kardesim sanada tavsiyem pre seasonda oyun atma elmas 4 ten plat 4 e dustum pre seasonda evet simdi troller gelsin feedlersen dusersin meta champ i pickle desin ok kib bye iyi forumlar.

• NA CS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoe-Bulletz

NA CS

Katılıyorum hocam o7o7o7o7o7

• Jinx 16/2 honor u haketmiş şimdi ne ironisi yani çok boş yazmışsın , meta oynayabildigin sampiyondur sonucta lcs maci yapmiyosunuz tanimadiginiz 4 adamla komp kuramazsiniz baktın latede ustunler o zaman tf kovalamıyacaksın .

Konuya gelelim belki sizin adc , adc sevmiyordur bilmiyordur belki sup yada karsi adc or sup o ligten değildir ne biliyim elo olarak dengeli eslestiriyor sistem. Belki hero deniyorlardır olabiliyor bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexagon -- 8 Aralık 2015; 20:44:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.