Şimdi Ara

Rampage Ultimate Kb-R96

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    430 Tl Bandında Optik Switch Klavye Sizce Alınırmı Yada 400 tl ye Önerebilceğiniz Mekanik Klavye Varmı Rgb Şart

• Klavyeyi yeni aldım. Forumda bununla alakalı yazılıp yazılmadığına bakarken senin bu yazını gördüm. Almadığını umarak klavye hakkındaki düşüncelerimi yazmak istiyorum. Henüz almadıysan umarım sana yardımcı olabilirim.

Klavyeyi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve başta şunu söyleyebilirim ki siyah optik switchler gerçekten başarılı switchler olmuş. Ses olarak blue switchden geri kalmıyor aynı zamanda optik olduğu için tepki süresi oldukça iyi. RGB için herhangi bir şey söylememe gerek yok sanırım çünkü videolardan gerçekten rahat bir şekilde anlaşıldığını düşünüyorum. Ayrıca klavyeden beklediklerimizin dışında su geçirmez olması gerçekten harika. Şimdi klavyenin olumsuz yönlerinden bahsedelim. Switchler gerçekten başarılı fakat zaman zaman minik bir dokunuşla yazıdığı oluyor. Demek istediğim click sesini duymadan tuşa bastığın oluyor. Fakat bu büyük bir problem değil benim için. Ayrıca klavyeyi bilek desteğini vidalarından çıkarmadan bilek desteksiz kullanmak için elverişli değil çünkü klavye aşırı yukarıda kalıyor(Bilek desteğini çıkarmak garantiyi bozmuyor.). Eğer arada bilek desteğini kullanmak istemezsen her seferinde vidalarından sökmek ve tekrar monte etmek gibi işlerle uğraşman gerekiyor.

Klavye hakkında aklıma gelenler şimdilik bunlar.

• Klavyeyi Aldım Teşekkürler Rampage Orion Blue Swtich Aldım Memnunum Yazınız İçin Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.