Şimdi Ara

Rampage mouse imleci hareket etmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba geçen hafta aldığım rampage smx-r45 orbit mousemda bugün bir sorunla karşılaştım. Şimdiye kadar hatasız çalışırken bugün bi anda imleci hareket ettirmemeye başladı. Diğer fonksiyonlarında hiç bir sıkıntı yok sol tık sağ tık mouse topu mouse ışıkları vs. hatasız çalışıyor ama imleci hareket ettirmiyor(bu arada mouse altındaki kırmızı ışık yanmıyor). 2-3 dakika geçtikten sonra mouse altındaki kırmızı ışık çok hızlı yanıp sönmeye başladı o sırada mouse ufak tepkiler veriyordu ama asla işlevsel değildi. Biraz daha geçtikten sonra düzeldi ışık normal yandı mouse da eski haline döndü fakat bu olay sürekli tekrar etmeye başladı. Şunu fark ettim düzeldikten sonra sürekli hareket ettirirsem mouse hatasız devam ediyor fakat 4 5 saniye mouseu bırakınca tekrar aynı şey oluyor imleç hareket etmiyor veya çok az tepki veriyor. Sorun neyle alakalı olabilir, düzeltebilir miyim yoksa iade mi düşüneyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba,

Farklı bir PC'de aynı sorunlar görülüyor mu? Şayet görülüyorsa (yani sorunun ilgili mouse ile alakalı olduğu kesinse) iade/değişim seçeneği gündeme gelebilir. Akabinde (mümkünse) farklı bi' mouse ile deneme de yapılmalıdır.

• Belirtmeyi unutmuşum evet başka PC ye taktığımda da aynı sorunu yaşadım. Son çare değişim galiba.

• 1Berkan kullanıcısına yanıt

O zaman %99 ihtimalle sorunun kaynağı bellidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.