Şimdi Ara

rampage hydra r6 rgb almalı mıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Hala hyrdra r6 rgb stoklarda yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAROW -- 20 Mayıs 2017; 11:21:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala almadıysan kardeşim sakın ama sakın bulaşma bak. sana yapman gerekeni soyliyorum. amazon.com a giriyorsun ( istersen sana 5 dolar referal linki atarım ) referal alıyorsun 5 dolar beleş geliyor. ondan sonra logitech g410 atlas spectrum a geliyorsun fiyat 75 dolar onu alıyorsun. 5 dolar ındıırmler 70 dolara geliyor. sonra amazona mesaj atıp kargo ve gümrük vergisi cok fazla diyor ve onları sildiriyorsun totalde sana 70 dolara patlıyor klavye. yani 250 tl . peki bu klavye ne diye sorcaksın. romer-g mekanik anahtarlara sahip ( piyasanın en hızlı anahtarı olan alman markası cherry mx ten yuzde 25 daha hızlı ) , 16.8 milyon renklendirme secenegi rgb ledler , ozelleştirilebilir profiller tuş atamaları yazılım desteği , ve tabiki logitech kalitesi. senın alacagın klavye ne ?
    everest kalitesizliği , berbat bir mekanik anahtar ( blue switch ama en dandiklerinden outemu switch var . cherry mx blue yok ) . bu sebepler bile yeterken herkesin everestten aldıgı salak sacma sorunları solememe gerek yok ben de bir rampage serisine bulaşarak hata yapmıştım zamanında. umarım faydası olur. almamışsan dediklerimi yap derim

• Sallayın gitsin ilk kez bir güzel ürün çıkarmışlar onuda piyasaya tekrar çıkarmaya korkuyorlar o kadarda beklettiler beni şimdi cevap bile vermiyorlar.

G810 aldım pişman değilim hem sade hem şık çok hoşuma gidiyor
  • Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SokemoN kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sokemon
    Bu yaşamış olduğun problemi bende yaşadım. Servisle görüşerek problemin neden kaynaklandığını ve nası çözümünü öğrendim Sizlerle paylaşmak istedim başkaları da yaşarsa bu problemi bir faydamız olsun
    Problemin Başlama sebebi klavye ile birlikte gelen yazılım programını bilgisayarınıza kurup sonra o program üzerinden fabrika ayarlarına dön dediğinizde sizin bahsetmiş olduğunuz problem başlamaktadır.

Çüzüm 1 : En hızlı çözüm yöntemi FN tuşuna basılı iken ESC tuşuna bir kaç saniye bastığınızda yine klavye fabrika ayarlarına döner. Eğer bu şekilde yaparsanız Sorun ortadan kalkacaktır.

Çüzüm 2 : Servisle görüştüğümde sorunun yazılımdan kaynaklandığını ve yeni yazılımın sürücü sitelerine eklediklerini söylediler. Aşağıdaki linkten iki model içinde yazılımı indirip sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Everest Hydra R6 Güncel Makro:http://www.desteksegment.com/dosya/makro-programi2222
    Everest Hydar R6 RGB Güncel Makro:http://www.desteksegment.com/dosya/makro-programi2222222222222222222222222222222

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samet.Tekin -- 20 Temmuz 2017; 15:21:31 >

• Bilgilendirme için teşekkürler hocam eline sağlık.

@Samet.Tekin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SokemoN -- 25 Mayıs 2017; 15:0:6 >
  • Arkadaşlar biraz zaman geçti aldığımdan beri sizlerle memnuniyetimi paylaşmak istedim.Ben klavye ile şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım herşey mükemmel.Hele o ses açıp kapama zımbırtısı çok işime yarıyor .Benden almak isteyenlere tavsiyemdir kalitesinde falan sıkıntı çekmezsiniz iyi forumlar

• adilowski A kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız Ouetmuların hissiyatı Logitech Romerlerden daha iyi ve Razerin boyanmış Kailhlerinden daha kaliteli. Ancak ben Everestin tasarımını beğenmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünün fiyatı Hepsiburada da 260 liraya kadar düşmüş, uzun kullanım da size bir sıkıntı yarattı mı? Su vs döktünüz mü, ilk gün ki kaliteyi koruyor mu? Kısacası tavsiye eder misiniz?

• Ürünü aldıktan 3 ay kadar bir süre sonra w tuşu çift tıklama yapmaya başladı

Servise gönderdim tamir olmayacağı ellerinde aynı ürün kalmadığından para iadesi yaptılar oyunucuburada ya teşekkürler

Ürüne gelecek olursak klavye güzel aydınlatması bilek desteği vs.. başarılı olmuş bana göre ancak birkaç kusuru vardı bana göre

İlk olarak klavye sağlamlık hissi vermiyor ula bu klavye 1 sene dayanmaz dedim 3. Ayda w tuşu bozuldu sağlamlığını artırılarsa daha iyi olur

Diğer sıkıntı mavi swicth olması bu klavyeye mavi olmaz bana göre brown yapsalarmış tadındn yenmezmiş

Birde tuşları biraz ufak kalmış az daha büyük olsaimiş daha iyi olurmuş

Bunun dışında kablosu felan kaliteli eğer everest bunları ve bunun gb sorunları düzeltirse corsaire 500 600 gb para vermenin hiç anlamı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bktasarim

Bende sorunu kendim Cfg dosyasını edileyerek çözdüm. @SokemoN yapmış olduğu Cfg dosyası, orjinal blade dosyası ve orjinal hydra r6 dosyasında bakarak yeni bir Cfg dosyası oluşturdum. Bu dosyayı blade'in programı ile yüklemeniz gerekmektedir. Hydra r6 programı ile olmuyor.

https://cloud.mail.ru/public/KCed/qYRwppb43

Everest rampage hydra aldım yeni. Sağ shift tuşu ve windows tuşu çalışmama olayı benim de başıma geldi. Sitesinden v1.05 programını indirdim ama programı açmadım. Sonra bktasarim adlı arkadaşımın cfg dosyasını üzerine yazdırdım. Sonra programı çalıştırdım, geri kapattım ve oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ürün technopat sitesinde bolca kötülenmiş. Ama ben çok beğendim. Hissiyatı çok iyi. Uzun vadede ne olur bilmiyorum ama beğendim işte. Yağ gibi akarak yazıyorum. Sade bir klavye. Enter tuşu olması gerektiği şekilde. Ne büyük ne küçük. 240 liraya daha iyi bir klavye var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: morin2

quote:

Orijinalden alıntı: bktasarim

Bende sorunu kendim Cfg dosyasını edileyerek çözdüm. @SokemoN yapmış olduğu Cfg dosyası, orjinal blade dosyası ve orjinal hydra r6 dosyasında bakarak yeni bir Cfg dosyası oluşturdum. Bu dosyayı blade'in programı ile yüklemeniz gerekmektedir. Hydra r6 programı ile olmuyor.

https://cloud.mail.ru/public/KCed/qYRwppb43

Everest rampage hydra aldım yeni. Sağ shift tuşu ve windows tuşu çalışmama olayı benim de başıma geldi. Sitesinden v1.05 programını indirdim ama programı açmadım. Sonra bktasarim adlı arkadaşımın cfg dosyasını üzerine yazdırdım. Sonra programı çalıştırdım, geri kapattım ve oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ürün technopat sitesinde bolca kötülenmiş. Ama ben çok beğendim. Hissiyatı çok iyi. Uzun vadede ne olur bilmiyorum ama beğendim işte. Yağ gibi akarak yazıyorum. Sade bir klavye. Enter tuşu olması gerektiği şekilde. Ne büyük ne küçük. 240 liraya daha iyi bir klavye var mı bilmiyorum.

Rica ederim işine yaradığına sevindim.

• Zamanında Hydra R6 RGB klavyeyi kullandım. 6 aylık klullanımdan sonra numpad kısmında bulunan del tuşunun ledi yanmamaya başladı. Aynı sırada bulunan 3,6,9 ve * tuşlarnın ledlerinde de sıkıntı oldu. Bir kaç rengi hiç yanmadı. Yine tüm ışıklandırmada ara ara titremeler meydana geldi. Sık kullandığım tuşların switch ile birleşim yerlerinde çatlamalar oldu. Halbuki sert kullanan da birisi değilim. Zaten ucuza aldığım için büyük beklentilerim yoktu ama böyle can sıkıcı durumlar olunca da kaldırıp kenara koydum.
  • ekmekarası kullanıcısına yanıt
    Garantisi olduğunu düşünürsek bu tarz durumlarda firma ilgilenecektir sıkıntınızla.
  • mttzn kullanıcısına yanıt
    Mevzu garanti değil aslında. Firma tabi ki ilgilenecektir de ben malzeme kalitesinin bu kadar kötü olacağını tahmin etmiyordum. Bilmiyorum belki de benim klavye ile ilgili bir durumdur genelleme yapmak istemem. Sadece yaşadığım sıkıntıları burada belirtmek istedim.
  • ekmekarası kullanıcısına yanıt
    Fabrikasyon ürünlerin hepsinin aynı olması beklemek zor. Sende haklısın bu tarz sorunlar yaşamak üzücü, 300TL civarında satılan bir üründe özellikle.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Klayvyeyi alalı neredeyse 3 yıl oldu. 2 yılın sonunda klavyenin sağ üstünde bulunan ses ayarlama zımbırtısı bozuldu. Şimdi ise klavyenin sol tarafındaki tuşların çoğunda (W, Q ,E , A, D vb.) sıkıntılar mevcut. Tuşa bir kez bastığımda ya yazmıyor ya da iki veya üçkez aynı harfi yazıyor. Farklı bilgisayarlarda denedim aynı sorun mevcut. Yazılımdan konfigürasyon sıfırlamak vb. de sorunu çözmedi. Ürün garanti verdiği süreyi doldurdu. Ama bu sorunlarla karşılaşmış olan ve çözümü bilen birileri varsa ve yardım ederlerse mutlu olurum. İyi forumlar.
  • adilowski A kullanıcısına yanıt
    Birader 1 Hydra R6 yla alakalı bilgin yok çünkü outemu değil content marka switch var 2 outemu kötü bir switch değil
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.