Şimdi Ara

Ram'in Markası ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar piyasaya bakıyorumda bi OEM Ram denilen birde Kingston Ram falan var ???...Bu markalı olanlar daha pahalı....Acaba performansta bir farklılık varmıdır ???

• Performans farketmez, ama garanti süresi farkeder. Orta markalardan alman en iyisi, Kingston OCZ Twinmos Corsair gibi markalar boş yere kazık çakabiliyorlar insana, en iyisi DDR mı DDR2 mi ne alacağını söyle de sana bi reçete çıkaralım..
  • ya bende ram almayı düşünüyorum ve ramimin ddrmi ddr2 mi olduunu anlamak için everest kurdum everestte
    Bellek Yolu Özelliklerinde
    Yol Türü DDR SDRAM
    yasıo bu ddr ram kullandıımımı açıklıo bu yol türü ne mi yoksa başka biyeremi bakcam size birde foto koyuyorum alacağım ram için yorumlarda bulunursanız yol gösterirseniz sevinirm.

• Seninki bildiğimiz DDR ram. Sen git 1GB Kingston DDR400 al rahat edersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Seninki bildiğimiz DDR ram. Sen git 1GB Kingston DDR400 al rahat edersin

peki bazıları 512 +512 al dio sence dorudan 1 gbmi alayım yada 512+512 mi alayım
  • Aslında performans olarak dual-channel olmasının ufak bir etkisi var %3-5 gibi. Yani 2*512 az da olsa tek 1GB'dan iyi oluyor. Ama eğer bu sistemini uzun vadeli kullanacaksan sana ilerde 2GB gerekecek ve bu yüzden tek 1GB almalısın, çünkü gördüğüm kadarıyla anakartında iki slot var bence mümkün olduğunca az doldurmak lazım. 2*1GB çok iyi bir kombinasyon, 2*512 pek ileri dönük olmadığından ben olsam almazdım şu anda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.