Şimdi Ara

Ram fiyatları daha da yükselebilir !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SK Hynix in Wuxi deki fabrikasında yangın çıkmış, yakında güzelce yansır sanırım bizede :)
    Bu arada NAND flash üretim bandı olduğuda söylenmiş yani hem ram hem SSD fiyatları yükselirse şaşırmayın .

http://www.techpowerup.com/190121/massive-fire-at-sk-hynix-facility-in-wuxi-china.html

Hazırlanın beyler uçuyoruuzz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniac -- 4 Eylül 2013; 15:38:04 >

• Fiyatları yükseltmek için fırsat kolluyorlar, yükselirse hiç şaşırmamak gerek.

Birini sel basar, birinde yangın çıkar. Faturası ise son kullanıcıya kesilir, üstüne bir de dolar çıktı.
  • 1 yıl önce tayland'ı su basmıştı 500gb harddiskler 200 liraydı
  • maniac kullanıcısına yanıt
    hacı zaten dolar 2 tl sınırını aşmış.mantıklı mı yeni donanıma para vermek.
  • dolar düşmeyeceğine göre düşssede fiyatlar inmeyeceğine göre yapacak bişey yok
  • Birinde çıkıp demezki bir tanede ram fabrikasi tr de açalım. Ağaoğlu ram, ramsa, ramkoç, vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Birinde çıkıp demezki bir tanede ram fabrikasi tr de açalım. Ağaoğlu ram, ramsa, ramkoç, vs vs

Ramsa değil oemSA olmalı.
  • quote:

Birinde çıkıp demezki bir tanede ram fabrikasi tr de açalım. Ağaoğlu ram, ramsa, ramkoç, vs vs

TR de üretim o kadar kolay olsaydı keşke, kim istemez.

Ama sen tüm hammaddenin yurtdışından alaacksın (wafer dahil) bir de buradaki yüksek işçilik ücretleri + vergilerle üretim yapacaksın 4gb ram olur sana 100 USD :)
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    fiyatlar dolar bazlı sabit kalıyorsa tl değeri düşer.2008 de bunu yaşadık.çok komik paraya üst seviye bir sistem topladım.kur 1,2 tl seviyesindeydi kişisel görüşüm kurda gevşeme olmadan çok acil bir şey olmazsa ithal araç gereç almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniac

quote:

TR de üretim o kadar kolay olsaydı keşke, kim istemez.

Ama sen tüm hammaddenin yurtdışından alaacksın (wafer dahil) bir de buradaki yüksek işçilik ücretleri + vergilerle üretim yapacaksın 4gb ram olur sana 100 USD :)

TR de ne ucuz ki zaten. Her fırsatta bir çok mala zam geliyor. Vergiler zaten yüksek,kaldiki TR de zaten hersey pahalı ram fabrikasi acilsa onada mecbur ayak uydururuz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu svaş ortamında da o dlar biraz zor düşer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.