Şimdi Ara

Ram Arızası Sanırım Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler pc yi 7 aydır kullanmıyordum çok iyi hızlı kasmayan pcm vardı 4gb ram 64 bit ti açılmıyor diye kullanmıyordum yaklaşık 2 hafta önce pcnin içini açtım temizledim ramlari söktüm tekrar taktım pc çalıştı ama 2gb ram e düşmüş temizlerken yanlışlıkla CLR_BİOS tuşuna dokundum ondanmı acaba yardım edin beyler :D

İntel Core Duo 2
    Windows 8 64bit

• quote:

Orijinalden alıntı: ffardaff

Selam beyler pc yi 7 aydır kullanmıyordum çok iyi hızlı kasmayan pcm vardı 4gb ram 64 bit ti açılmıyor diye kullanmıyordum yaklaşık 2 hafta önce pcnin içini açtım temizledim ramlari söktüm tekrar taktım pc çalıştı ama 2gb ram e düşmüş temizlerken yanlışlıkla CLR_BİOS tuşuna dokundum ondanmı acaba yardım edin beyler :D

İntel Core Duo 2
    Windows 8 64bit

Ramleri tek tek deneyin bir bakalım zaten arızalı olanla çalışmaz ayrıca ram de bir arıza varsa tamir edilebilir mi bilemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rylerck

quote:

Orijinalden alıntı: ffardaff

Selam beyler pc yi 7 aydır kullanmıyordum çok iyi hızlı kasmayan pcm vardı 4gb ram 64 bit ti açılmıyor diye kullanmıyordum yaklaşık 2 hafta önce pcnin içini açtım temizledim ramlari söktüm tekrar taktım pc çalıştı ama 2gb ram e düşmüş temizlerken yanlışlıkla CLR_BİOS tuşuna dokundum ondanmı acaba yardım edin beyler :D

İntel Core Duo 2
    Windows 8 64bit

Ramleri tek tek deneyin bir bakalım zaten arızalı olanla çalışmaz ayrıca ram de bir arıza varsa tamir edilebilir mi bilemiyorum..

Kardeşim saol sanırım sorunu buldum ram slotundan birinde problem var
  • rica ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.