Şimdi Ara

RAKİON KARAKTERLERİN ATAK TUSLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
27.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Black Smith 2 kere mause sol click ninjalara karsı ii gidior cunku yavas bir hareketinizde hemen yakalaya biliorlar.
    Mausenin sağ clicki range dediğimiz attack super can goturuyor vede seri bunu karşımızdaki Shift le defans yaparken kullanırsak iyi oluyor.
    Sağ Click+Sol Click biraz mesafe varken yaparsanız silahını tupup doner ne kadar hit verirseniz rakipe o kadar cok can goturur eğer yanına gidip Sol Click+Sağ Click yaparsanız omzundan tutar silahınızın dışıyla vurar adama doğru hızlıaca vuar ve range ateşi gibi bir ışık cıkartıp uzağa doğru fırlatır Eğer arkadan yakalayıp bunu yaparsanız daha deişik bir şekilde başka bir hareket yapar.
    Space + Sol Click havadan uzaktan yaparsanız 2 hit verir golemlerde %30 can goturur.
    İleri tusu W+W iki kere yapıp anında Sol Click yaparsanız ileriye doğru vurar ve ileri doğru yürürken 1 kere basmanız yeterli olur aynı sekilde hersey aynı sağ clicke basarsanız daha az ileri giderek havaya doğru silahı vurar.
    Sword Man herkes Warrior dior
    oyundaki bütün karakterler in atack tusları aynı olmasade benzer
    SM de üst üste 3 kere mause nin sol clickini basarak 3 kere vurar ninjalara karsı (hep ninja diom ama tutarlarsa bırakmıorlar ) defans yaparken vurarsanız 3 kere rangesiyle sizi hasat eder o yüzden hamleden sonra ise yaraya bilir baya seridir birde 2 kere sol click ve sonunda sağ click adama denk gelirse kendi etrafında 2 tur döndürüyor
    SM lerinde Rangesi tabiki Sağ Click te cok gucludur atesiyle yakar
    ve karsıdaki defans yaparken ustune gidip Sağ Click+Sol Click yaparsanız yakalar sonra affetmez arkadan yakarlarsanız yere yatırır vede üstüne kılıcını batırır cok can goturur
    Archer Guclu Bowcu :D
    aynı sekilde Sağ Click 2 kere yaparsanız birazcık can goturur ama hızlıdır yapıp anında Shift le savunma yapıp + can ala bilirsiniz
    Rangesi yine Sağ Clickdedir ve baya gucludur
    Onden Sağ Click +Sol Click aynı anda basarsanız ki butun karakterlerde boylle aynı anda basarsanız olur kılıc varsa elinizde tabi üstüyle vurar icine doğru sokar :D ve takla atarak kafasına gecirir arkadan yakalarsanız 3 -4 kere sıtına kılıcı sokar
    Mage
    Mage nin buyuleri Cold dur 2 kere W ye basarsanız elinizde sopanız varsa yerden buz cıkarır ve iyi can goturur yalnız magelerin rangeleri yoktur ve birinin yanındayken Sağ Click + Sol Click yaparsanız karsıdakini dondurursunuz bunu arkadan yaparsanız daha cok can goturur ama donmus bır sekilde kalmaz onden yaparsan 3-4 saniye sonun kalır
    Birde 2 kere Sol Click yaparsanız azda olmasa biraz can goturur
    Birde ayrıca dier silahlarının farklı ozellikleri olanları soyliyim magenin dier silahı bombadır yani bomba gibi bir şey Sağ Click e basılı tutup bir rakibin üstüne getirin yuvarlak beliricek sonra 1-2 saniye bekledikten sonra kendiliğinden top şeklinde bomba atacaktır
    Ninja
    Ninja Canı ve zırhı azdır az dmg verir range sini saymazsak hızlıdır ve çok atak sekli vardı
    Sol Click 5 kere yaparsanız 5 combo verir deneyin Sol Click + Sol Click+ Sol Click+ Sağ Click vede Sol Click+ Sol Click+ Sol Click+ Sol Click+Sağ Click dikkat edin birinde bir Sol Clickdaha fazladır
    Rangesi dierleriyle aynı tustadır Sağ Clickte en cok hangi range daha cok dmg verir derseniz ninjadır
    Ve Sol Click+Sağ Click öncden yakalarsa az can goturur ama arkadan yakarlarsa baya goturur
    Bu Arada Biz Kendi Aramızda Sağ Clicke Range diyoruz
    İnsallah isinize yarar

• aşağılara düşmüş yaw
  • swordman ile golemi en kısa sürede nasıl kesebiliriz ağa ?
    level e göre değişirmi
  • valla en iyi golemci blacsmith . haritaya göre mage de olabilir. lv e göre golemi kesme hızı tabiki değişir.benim en çok exp aldığım karakter blacksmith. puan ları basic atack ve amora verirseniz çok iyi kill yaparsınız benden sölmesi.
  • ya mesela tam ölum hareketi varya hani sağ tusa basılarak yapıyorlar adamlar onu yarıda kesıyolar ve ben bı skıll vurduktan sonra ağır kalıyom adamlar kalkıp vuruyor onu nası yapıyolar.Warrior Hangi Skill Puana Verince Guclu Vurur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 17 Temmuz 2007; 15:31:19 >
  • ewet benim keratada warrior(millet warrior diyor ama swordman :))
    nasıl fazla exp alabilir ve level atlayabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hypsibremetes

ewet benim keratada warrior(millet warrior diyor ama swordman :))
    nasıl fazla exp alabilir ve level atlayabilirim

golem bizim range demek azımıza bir hos gelior ondan dioruz en cok kasan golem en zevkli boss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newherochu -- 17 Temmuz 2007; 20:03:22 >
  • Karsidakinin Skillinden Nasil Korunabilirim ben skill vuruyorum sonra adam tutuyor ama adam skill vurunca ben adamı tutamıyorum hızlı hareket edıyor bide sag tusla vurulan ölümü tutarken yarida kesiyo. bu oyunda can alma varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 18 Temmuz 2007; 10:18:19 >
  • bu arada blacksmitseniz basic attack,move attack,attacl speed,grip attaca verin pvp için bu test edilmiştir kimse sizi durduramaz walla..
  • knkler bana göre en iyisi mage ama yavaştırki çok güçlü hüdümlü mermisi var dikkat edin adam sizin merminizden kaçmak için zıplar ve mermi havaya gider ama adam sav
    aşırken atarsanız bişey yapamaz ve ölür ama şu var büyücü uzun menzil silahla bomba gibi bişi atar ve çok büyük patlar çatışmaya attım bi ara <hepsi yattı
    blacksmith
    demirciler güçlü ve yavaştır ama golem savaşında kapıya pusup hazırda beklerseniz adam gelirgelmez yatar ve çatışmada ortaya bi darbe hepsi gider ama bi ninja varsa savunun ninjayı yakalayamassınız hemen arkacılık yapar
    nese gerisi tepede yazıo yeter
  • haha ilginç taktikler ve 4 senelik bi aradan sonra baya yararlı olabilir bu arada en güçlü karakter ninja mage değil ,mage daha çok canavar çıkartarak keser takım savaşında iş görür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grappler_Baki -- 15 Haziran 2011; 15:40:27 >
  • aşağılara düşmüş yaw
  • yaşlanmışız ulaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxrakioncuxx

knkler bana göre en iyisi mage ama yavaştırki çok güçlü hüdümlü mermisi var dikkat edin adam sizin merminizden kaçmak için zıplar ve mermi havaya gider ama adam sav
    aşırken atarsanız bişey yapamaz ve ölür ama şu var büyücü uzun menzil silahla bomba gibi bişi atar ve çok büyük patlar çatışmaya attım bi ara <hepsi yattı
    blacksmith
    demirciler güçlü ve yavaştır ama golem savaşında kapıya pusup hazırda beklerseniz adam gelirgelmez yatar ve çatışmada ortaya bi darbe hepsi gider ama bi ninja varsa savunun ninjayı yakalayamassınız hemen arkacılık yapar
    nese gerisi tepede yazıo yeter

HÜDÜMLÜ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.