┼×imdi Ara

­čÄë RainTurk - Hesap A├ž 25 TL Kazan ­čÄë ─░┼člem Yap 75 TL Kazan ­čÄë

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
14
Cevap
0
Favori
557
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan ├ťyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 8
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 7 gün 23 saat 40 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 2
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • mgokhand (8 mesaj) Wadjet (2 mesaj) Joacle (2 mesaj) kriptokerem (1 mesaj) gece yenilen tost (1 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Giri┼č
  • Rain T├╝rk referans program─▒n─▒ yeniledi. Referans linkimi kullanarak hesap a├ž─▒p kimlik numaras─▒, isim ve soy ismi ile kay─▒t yapanlar bana 50 TL kazand─▒r─▒yor. Ben de 50 TL'nin yar─▒s─▒ olan 25 TL'yi referanslar─▒ma ├Âd├╝yorum. 1000 TL'lik i┼člem hacmine ula┼č─▒rsan─▒z 50 TL daha ├Âdeme al─▒yorsunuz. Toplam kazanc─▒n─▒z 75 TL oluyor. ├ľdeme yapabilmem i├žin kay─▒t olurken video kayd─▒ yapman─▒z─▒ rica edece─čim. t.me/gkhnya adresinden bana ula┼čabilirsiniz.

*Video i├žin kimlik bilgilerinizi ├žekmenize gerek yoktur. ─░sim, soy isim, mail yazd─▒─č─▒n─▒z─▒ ve mail onay─▒ verdi─činizi ├žekmeniz yeterli.

Referansl─▒ Link : https://www.rainturk.com?ref=P2MWJR7

Referanss─▒z Link : https://www.rainturk.com (├ľd├╝l Yok)

├ľnemli bilgi : Sadece hesap a├žarsan─▒z ├Âdemenizi 3 i┼č g├╝n├╝ sonra tan─▒mlanan ├Âd├╝l├╝n ard─▒ndan size g├Ânderirim. ─░┼člem hacmi yap─▒ld─▒─č─▒nda al─▒nan 50'┼čer TL'lik ├Âd├╝l ise hemen hesaplara tan─▒mlan─▒yor. Test edildi.

Detaylar :

• Referans ba─člant─▒n─▒z arac─▒l─▒─č─▒yla yeni hesap olu┼čturan arkada┼člar─▒n─▒z, linkin kullan─▒ld─▒─č─▒ tarihten itibaren 2 g├╝n i├žerisinde kimlik do─črulama i┼člemlerini tamamlamal─▒d─▒r. Bu kimlik do─črulama i┼člemi tamamland─▒─č─▒nda arkada┼č─▒n─▒z size 50 TL de─čerinde Bitcoin kazand─▒rm─▒┼č olur.

• Arkada┼č─▒n─▒z, kay─▒t i┼člemini takip eden 180 g├╝n i├žerisinde 1000 TL de─čerinde al─▒m ya da sat─▒m i┼člemi yapt─▒─č─▒nda arkada┼č─▒n─▒z 50 TL de─čerinde Bitcoin kazan─▒r ve size de ekstra 50 TL de─čerinde Bitcoin kazand─▒r─▒r.

🎉 RainTurk - Hesap A├ž 25 TL Kazan 🎉 ─░┼člem Yap 75 TL Kazan 🎉

Al-Sat Limitleri :

ÔÇó BTC AL/SAT limiti 0.0005 BTC

ÔÇó LTC AL/SAT limiti 0.1 LTC

ÔÇó ETH AL/SAT limiti 0.0005 ETH

ÔÇó XRP AL/SAT limiti 20.00 XRP

ÔÇó USDT AL/SAT limiti 75 TRY de─čerinde USDT

ÔÇó LINK AL/SAT limiti 75 TRY de─čerinde LINK

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi mgokhand -- 29 Nisan 2022; 23:28:39 >
    < Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Baltalamak gibi olmas─▒n ama ufak bir bilgi ge├žeyim hocam;

Rainturk al─▒m-sat─▒m i┼člemlerinde %1 komisyon al─▒yor. 3600 TL hacim yapt─▒─č─▒n─▒zda 36 TL komisyon ├Âdemi┼č olacaks─▒n─▒z. Ek olarak deposit/withdraw yaparken de masraf olacakt─▒r.

Borsan─▒n kafas─▒na g├Âre hesap kapatma, ├žekimleri ask─▒ya alma gibi huylar─▒ da var. Net 39 TL civar─▒ bir rakam i├žin hem KYC yapmak hem de para yat─▒rmak gerekecek. 🎉 RainTurk - Hesap A├ž 25 TL Kazan 🎉 ─░┼člem Yap 75 TL Kazan 🎉 

• Yok hocam hakl─▒s─▒n─▒z ben yine de de─čerlendirmek isteyen arkada┼člar olursa diye payla┼čmak istedim.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • mgokhand kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Anlay─▒┼čl─▒ cevab─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler. Maksat kimse ma─čdur olmas─▒n. Bol kazan├žlar─▒n─▒z olsun hocam.

• Arkada┼člar %0 komisyon kampanyas─▒ geldi, komisyonsuz hacim yaparak 75Ôé║ kazanma f─▒rsat─▒n─▒ ka├ž─▒rmay─▒n.

• mgokhand kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Hocam konunuzu engellemek gibi bir amac─▒m yok ama referanss─▒z ┼čekilde kay─▒t olduktan sonra TC ile Kyc yap─▒p 2000Ôé║ hacim yap─▒nca 200Ôé║ de─čerinde BTC hediyesi var.

< Bu ileti Android uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
  • Bu borsaya g├╝venmiyorum s├╝rekli ┼čikayet geliyor.

• G├╝ncel, ┼čartlar de─či┼čti g├Âz at─▒n..

• G├╝ncel devam ediyor..

• G├╝ncel

• G├╝ncel devam

• G├╝ncel devam ediyor

- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.