Şimdi Ara

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
89
Favori
263.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oppotun1st_

Arkadaşlar Skinleri Skins dosyasına atıyorum ama configs de yoklar nasıl çözücez şu olayı yardım ederseniz sevinirim

Belgelerimdeki Rainmeter/Skins klasörüne attıktan sonra herhangi bi açık olan Rainmeter skininin üzerine sağ tıklayıp Refresh All'a bas configs'de gözükecektir..
  • arkadaşlar araçların çoğu çalışmıyor bende:S
  • teşekkurler emeğine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Arkadaşlar Skinleri Skins dosyasına atıyorum ama configs de yoklar nasıl çözücez şu olayı yardım ederseniz sevinirim

Belgelerimdeki Rainmeter/Skins klasörüne attıktan sonra herhangi bi açık olan Rainmeter skininin üzerine sağ tıklayıp Refresh All'a bas configs'de gözükecektir..

Teşekkürler. peki Masaüstündeki herşeyi nasıl siyah beyaz yapıcaz firefox falan ve hava durumunu ankara izmir gibi nasıl yaparız

• Ben de aynı şeyi soracaktım... Hava durumu için accuweather.com kodunu nereye eklememiz gerekiyor?

Ayrıca yüklediğimiz araçların rengini değiştirirken, girilen değer karşılığını pratik olarak nasıl öğrenebiliriz?
  • @foxhound

Hava durumu konusunda benimde bilgim yok , renk kodunu ben photoshopdan rahatça yapıyorum sende photoshop yüklersen bi araçla istediğin renk kodunu elde edenilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 19 Mart 2010; 15:22:53 >
  • Benim de sonradan aklıma geldi... Paint'te de aynı uygun kodu bulabiliyorum... Ama hava durumunu tam çözemedim...
  • Bilgisi olan yokmu şu hava durumunu nasıl izmir yapıcam

• hava durumu için ingilizce ama işinize yarar

sonradan şunu buldum daha çok işinize yarar hem de türkçe ve illerin kodları var, taşınması içinde istekte bulundum

http://forum.donanimhaber.com/m_31603590/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 19 Mart 2010; 17:56:20 >

• Color Kodunu nereye Yazıcaz..
  • Konuda bütünlük sağlanması amacıyla @.AnasoN. nickli üyenin hava durumu anlatımı ilk mesaja eklenmiştir. Kendisine Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
  • quote:

Color Kodunu nereye Yazıcaz..

Rengini değiştirmek istediğin skine sağ tıkla ordan edit Skinse gir..Orda FontColor adlı yere hangi renk yapmak istiyosan onun renk kodunu yaz..Sonra kaydedip çık.Herhangi açık olan bir skine sağ tıkla refresh all'a bas.Sonra rengi değişecektir..
  • soulcubee teşekkürler

ama bi sorun daha var weather i devreye sokuyorum ama çıkmıyor hava tahmini

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.

bu şekil
  • quote:

soulcubee teşekkürler

bu şekil

Skine kendi bulunduğun şehrin kodunu yazdınmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

soulcubee teşekkürler

bu şekil

Skine kendi bulunduğun şehrin kodunu yazdınmı ?

evet yazdım

• Arkadaşlar Haber kodubu verirseniz sevinirim ve nereye yazacağımıda söylerseniz..
  • Enigma/Sidebar/World'de şehir değişikliğini nasıl yapabiliriz acaba???
  • ben rainmeter'i iyi güzel kullanıyorum ama şu weatherde sorun yaşıyorum il kodunu falan yazıyorum ama ondan once sadece skinin çerçevesi gözüküyor
    birde şu bizim kaydettiğimiz themelerin hazırı yokmu yani programın kurulu olduğu yere atıp kullanalım?(çok hazırcıyım biliyorum )
  • Up...
  • Vienna 5 - Update 2 by ~AppliArt

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.